Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chybova hlaška
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 20:22    Předmět: Chybova hlaška Citovat

Kua co to je za chybu vždy mě to za par min vykopne Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 21:06    Předmět: Citovat

Comodo Internet Security/Antivirus/Firewall/Cleaner?
Comodo si s PB prostě nerozumí a tyto produkty je bohužel nutné úplně odinstalovat.

Nevím, co máš za operační systém (podle obrázku snad Vista), ale rozhodně ET.exe ve Vistách nespouštěj se zapnutou kompabilitou na Windows 98, dej tam Windows XP (ET ve Vistách x64 normálně běží i bez režimu kompability, pouze ho musíš spouštět jako administrátor). ET nespouštěj v okně, ale v režimu celé obrazovky, vyhneš se problémům s video restartem.

Jestli to není tvůj případ, udělej si full scan na wormy a rootkity, potom začni odinstalovávat postupně ovladače pro klávesnici/myš a jiné periferie, antivir, firewall. Žádná univerzální rada neexistuje, ale Disallowed Program/Driver obecně způsobují kromě haxů viry, ovladače a doplňky systému, které nejsou součástí Windows, běží na pozadí a mění hodnoty v paměti při běhu ET nebo nějakým způsobem komunikují s ET.
Byl jsem například šokován, že pro PunkBuster je na mém systému nepřijatelná sada Stardock programů, za které jsem zaplatil nemálo peněz. Na jiném systému ale problémy dělat nemusí (a taky nedělá) a zase může problémy způsobovat například SetPoint od Logitechu nebo ovladače displeje klávesnice G15.
Obecně se s jistými pochybnostmi dá tvrdit, že samotný systém Windows neobsahuje nic, co by PB nezkousal. Vždy jde o nějaký cizí rezidentní program nebo ovladač.
Doporučuji zkoušet a zkoušet a až jako poslední možnost založit web ticket na http://punkbuster.com/troubleticket/new_ticket.php?game=et a čekat a čekat. Nemusím snad dodávat, že jako první bys měl zkusit úplně čistou instalaci PunkBusteru, ale šance, že se tím tato chyba vyřeší, je méně než mizivá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 07:27    Předmět: Bela Citovat

Shocked

Naposledy upravil Colony Lisak dne čt září 10, 2009 07:31, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 07:27    Předmět: Re: Bela Citovat

No mám nové window 7 Ultimate CZ 64bit jako spravce jsem to spustil jen nevim jeslti tam mam tu kontabilitu win98 na to musim ještě mrknout Smile Ale je to divne jede mi to cca 2min a spadne to Sad Takže mam začít s čím ??? Jinak wolf je uplně nová čístá instalace Smile i PB a to comodo to je co jako ??? jinak před tím jsem měl vista ultimate 64bit a bylo to v poho všechno Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kain



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 9
Bydliště: CZ Plzeň

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 08:06    Předmět: Re: Bela Citovat

Colony Lisak napsal:
No mám nové window 7 Ultimate CZ 64bit jako spravce jsem to spustil jen nevim jeslti tam mam tu kontabilitu win98 na to musim ještě mrknout Smile Ale je to divne jede mi to cca 2min a spadne to Sad Takže mam začít s čím ??? Jinak wolf je uplně nová čístá instalace Smile i PB a to comodo to je co jako ??? jinak před tím jsem měl vista ultimate 64bit a bylo to v poho všechno Sad


to neuděláš na window 7 si prostě ETčko nezahraješ..... fakt nejsi první někde na nějakém fóru se to řešilo a prostě to nejde
_________________
Cz|Sk*iabg|team
Cz*iabg|kain
www.united.to-relax.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 08:19    Předmět: Kain Citovat

No ja nevim ale podle recenzi by to mělo jit v poho uvidime za pokus nic nedam snad to rozjedu uvidim co napiše Bela ještě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 10:38    Předmět: Windows 7 CZ Ultimate Warez Citovat

ETéčko si normálně zahraješ, o to neměj obavy. Problém je "jen" s PunkBusterem Wink.

Já Windows 7 nevlastním (a ty také ne, protože oficiální česká verze vyjde až v říjnu tohoto roku), ale je jasné, že jako administrátor musíš spouštět nejen ET.exe nebo ETED.exe, ale i služby PB (PnkBstrA.exe, PnkBstrB.exe). Nativně ET ve Windows 7 údajně neběží správně, je nutné ho spustit v modu kompatibility s Vista SP2, jinak vrací chybu Unknown API.
Nicméně bych opravdu počkal, až sám Microsoft oficiálně vydá české Windows 7 Ultimate a pak je poctivě koupil, protože v nějakých spatlaných balících warezu ti mohli "náhodou" přibalit i nečekané, ba dokonce nechtěné "featury" Razz. Taky silně pochybuji o tom, že na doposud neprodávaný systém budou volně ke stažení správné lokalizované ovladače pro x64. Některé nejsou dodnes ani na Vista x64.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 10:46    Předmět: Re: Windows 7 CZ Ultimate Warez Citovat

BELA OSA napsal:
ETéčko si normálně zahraješ, o to neměj obavy. Problém je "jen" s PunkBusterem Wink.

Já Windows 7 nevlastním (a ty také ne, protože oficiální česká verze vyjde až v říjnu tohoto roku), ale je jasné, že jako administrátor musíš spouštět nejen ET.exe nebo ETED.exe, ale i služby PB (PnkBstrA.exe, PnkBstrB.exe). Nativně ET ve Windows 7 údajně neběží správně, je nutné ho spustit v modu kompatibility s Vista SP2, jinak vrací chybu Unknown API.
Nicméně bych opravdu počkal, až sám Microsoft oficiálně vydá české Windows 7 Ultimate a pak je poctivě koupil, protože v nějakých spatlaných balících warezu ti mohli "náhodou" přibalit i nečekané, ba dokonce nechtěné "featury" Razz. Taky silně pochybuji o tom, že na doposud neprodávaný systém budou volně ke stažení správné lokalizované ovladače pro x64. Některé nejsou dodnes ani na Vista x64.


Aha takže tvoje doporučení asi zní vrazit zpátky windows vista s SP2 64bit ??? Ještě se s tím zkusím pohrát a když nic tak počkám na zlepšení 7miček a pak případné nainstalování Smile A windows 7 Ultimate CZ už je ofic vydany jsem slyšel tak co je natom pravdy Smile Kua dneska chcu pařit tak to potřebuju vyřešit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stimpi



Založen: 1.5.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 15:45    Předmět: Hláška PB - driver Citovat

Nazdar kuci, trochu mimo mísu, ale třeba se někomu šikne.

Jestli se nemejlim tak tuhle hlášku jsem řešil taky. Problém u mě byl, v Comodo Internet Security (na XP SP2) konkrétně ve verzi s 3.11 (teď aktuální) kde mě PD kopal s touhle hláškou ... prohodil jsem verzi z 3.11 na 3.05 a běhá v pohodě.

Nezjišťoval jsem ale rozdíly mezi 3.11 a 3.05, takže nevim o co je 3.05 méně bezpečný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 17:26    Předmět: Re: Windows 7 CZ Ultimate Warez Citovat

Colony Lisak napsal:
Aha takže tvoje doporučení asi zní vrazit zpátky windows vista s SP2 64bit ??? Ještě se s tím zkusím pohrát a když nic tak počkám na zlepšení 7miček a pak případné nainstalování Smile A windows 7 Ultimate CZ už je ofic vydany jsem slyšel tak co je natom pravdy Smile Kua dneska chcu pařit tak to potřebuju vyřešit Very Happy


Věřím, že ve Windows 7, stejně jako ve Vistách, lze částečně (no lze i úplně, ale to se nedá doporučit) vypnout UAC a je po problémech s administrátorskými právy. Problémy s ET ve Windows 7 jistě nemáš jen ty, ale na druhou stranu jsem četl i komenty spokojených zahraničních ET hráčů s Windows 7.
Doporučit instalaci Vista x64 SP2 opravdu nemohu, tento operační systém je sice na dobrém hardware stabilní a rychlý, nicméně si ukrádá přespříliš mnoho systémových zdrojů. Když už downgrade, tak to vezmi z gruntu na XP SP3 Laughing. Ač mě warez nikterak neirituje, přece jen bych - zvláště u operačního systému - počkal, až to někdo uploadne z čistého zdroje - tedy po oficiálním zahájení prodeje.
Než to ale uděláš, ujisti se, že nemáš žádný program Comodo (Razz), že ET.exe, PnkBstsrA.exe a PnkBstrB.exe spouštíš jako administrátor a tyto programy jsou povoleny ve všech firewallech (kromě Comodo Internet Security - ten můžeš hned celý odinstalovat Razz). U ET.exe ještě navolíš, že se má spouštět v režimu kompatibility s Vista SP2, zakážeš mu vizuální motivy a vypneš pro něj rozšířené textové služby. Víc už pro hraní ET asi udělat nemůžeš. Ehm, vlastně můžeš - po spuštění ET minimalizovat, zmáčknout CTRL+SHIFT+ESC, na kartě Procesy kliknout pravým na et.exe, zvolit Spřažení procesů, odškrtat vše kromě CPU 0 a dát OK. Tím se navolí ET pouze na 1 jádro procesoru. Je to jen taková malá berlička (spíš to pomáhá s řešením lagů než s problémy PB), ale mohlo by to taky vést ke zdaru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 17:51    Předmět: Bela Citovat

No už jsem zkoušel snad všechno seru NATO a jdu formatovat do vist ty mi snad už pojedou Very Happy stejně dobře jak předtím

Naposledy upravil Colony Lisak dne čt září 10, 2009 18:38, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 17:58    Předmět: Re: Bela Citovat

Colony Lisak napsal:
No to PnkBstrB.exe a A bych rad zkontroloval ale bouhžel to nikde nemam jaksi Very Happy Kde by to mělo byt ???


F3? Razz

Sakra, Lišáku, ty mě snad zkoušíš! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 18:39    Předmět: Citovat

Kua nemaš ještě nějake eso nejde to vubec ani prd Sad Ve vistach jsem dal jen zpustit jako zpravce ET a jelo všechno v pohodě a tedka ani H.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 19:13    Předmět: Citovat

Poslední eso zní: Format C: Very Happy

Na Crossfire jsou někteří jedinci spoluprací Win7 a ET nadmíru spokojeni, Zřejmě ale nepoužívají lokalizovaný neoficiální warez Razz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 19:15    Předmět: Citovat

tož co bela mam raději počkat na to až to vyzkouši vic lidi a něco se najde ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com