Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nove nastaveni
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 20:33    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
to mik: aha, ja ten text jenom proletel a videl sem tam jenom nejaky prekryvani, nebo co...tak jsem si to vylozil, jakoze moje kulky budou litat skrz spoluhrace dal ... Wink Very Happy nesmej se mi moc... Wink


Naivní dotaz: Můžu se ti taky smát? Shocked
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 20:34    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
to mik: aha, ja ten text jenom proletel a videl sem tam jenom nejaky prekryvani, nebo co...tak jsem si to vylozil, jakoze moje kulky budou litat skrz spoluhrace dal ... Wink Very Happy nesmej se mi moc... Wink


*smeje se málo*
Se stane..ale střely litat skrz spoluhráče, to je ujetý asi tak jako střílet ze specta:oD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 21:08    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
LaCunda napsal:
to mik: aha, ja ten text jenom proletel a videl sem tam jenom nejaky prekryvani, nebo co...tak jsem si to vylozil, jakoze moje kulky budou litat skrz spoluhrace dal ... Wink Very Happy nesmej se mi moc... Wink


*smeje se málo*
Se stane..ale střely litat skrz spoluhráče, to je ujetý asi tak jako střílet ze specta:oD


spectator muze delat teamkilly? vzdyt je neutralni ...
Twisted Evil
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 23:49    Předmět: Citovat

Tox napsal:
Mik (CZ) napsal:
LaCunda napsal:
to mik: aha, ja ten text jenom proletel a videl sem tam jenom nejaky prekryvani, nebo co...tak jsem si to vylozil, jakoze moje kulky budou litat skrz spoluhrace dal ... Wink Very Happy nesmej se mi moc... Wink


*smeje se málo*
Se stane..ale střely litat skrz spoluhráče, to je ujetý asi tak jako střílet ze specta:oD


spectator muze delat teamkilly? vzdyt je neutralni ...
Twisted Evil


no jasně že může, ostatní specty.. se dělá běžně přeciny... Wink
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 09:19    Předmět: Citovat

njn, odtedka ctu kazdy vzkaz slovo po slovicku... a pro jistotu dvakrat (i ty belovy) Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 10:07    Předmět: Citovat

Mělo by se to řešit i z pohledu střelce kolikrát se mi stalo,že jsem pálil po nepříteli a vletěl mi do toho můj spoluhráč a já ho taky trefil.Nebo chci spoluhráči pomoct a párkrát ho trefím taky.Proč bych měl být za to potrestán?Mě se zdá,že dotoho moc vrtáte.Vždyť se to kdysi hrát dalo tak to musí jít i těď.Je to jenom o lidech hra za to nemůže.Je to jen o výchově prostě trestat toho kdo to opakovaně dělá.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 14:58    Předmět: Citovat

Rapy (CZ) napsal:
Mělo by se to řešit i z pohledu střelce kolikrát se mi stalo,že jsem pálil po nepříteli a vletěl mi do toho můj spoluhráč a já ho taky trefil.Nebo chci spoluhráči pomoct a párkrát ho trefím taky.Proč bych měl být za to potrestán?Mě se zdá,že dotoho moc vrtáte.Vždyť se to kdysi hrát dalo tak to musí jít i těď.Je to jenom o lidech hra za to nemůže.Je to jen o výchově prostě trestat toho kdo to opakovaně dělá.


Což jsem bral v úvahu a ptal se, jestli by se to aktivovalo až po několika střelách... Asi tě zmátlo, co potom pověděl LaCunda že vidělSurprised)
Jinak mne to napadlo z té příčiny, že když jsme byl jednou na mapě chvíli mrtví a náhodou jsme spectoval hráče May_Cz...co jsem viděl se mi nelíbilo. Prostě naběhl do uličky, kde Drtič sváděl souboj 1v1 s nepřítele a ihned začal střílet a kmital ze strany na stranu bez ohledu na pozici spoluhráčeSurprised/
Ale bohužel s tím tedy nic nezmůžeme na úkor zábavnosti hry:o/
Vím, že i když se člověk někdy moc snaží a do poslední chvíle v divokém souboji hledá místo pro vhodnou pozici, častokrát stějně nešťastně spolubojvníčka zasáhne:o(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 16:28    Předmět: Citovat

Máš pravdu Rapy. Nechte nám tu naši špinavou, zaprášenou, krvavou a rezavou starou Druhou světovou alespoň tak málo reálnou, jak už je. Taková vychytávka by lépe pasovala do Hvězdných válek nebo do hypersupermegahighstargigagame ET:Quake Wars. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 15:10    Předmět: Citovat

přenášení toho dmg bych nedělal.
1) velice často se mi stává, že ve hře ti méně zkušení hráči s 1HP řvou "i need medic" ale místo aby někde postáli za rohem, tak běhají jak elektrické veverky. Když takového trubku honíte se stříkačkou půl minuty - máte právo ho zastřelit a poskytnout mu zdravotní péči vleže Very Happy
2) no a prostě se to stává..

Na druhou stranu mi vadí vlastní hráči, kteří mě jen tak picnou do zad když běžím od svého spawnu. Pak jděte do souboje nebo něco opravujte když máte poloviční HP. To je myslím při opakování důvod pro warn.

TK podle mě poslední dobou nejsou problém, hlídá to automat. Většina hráčů se umí omluvit a to dokonce i v případě, že jsem si třeba blbě naběhl do arty (třeba Desertstorm je takový slušňák).
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 16:01    Předmět: Citovat

Kolikrátvám mám říkat, že tu nikdo nic takového nenavrhoval?!SurprisedD
Jen jsme se ptal, Alse, jestli by to po několika střelách nešlo aktivovat:oD
Což už je moc složité, ale vy ste prostě starý spekulanti a chytnete se kde čeho, abyste měli o čem krafat:oD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 16:54    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
Kolikrátvám mám říkat, že tu nikdo nic takového nenavrhoval?!SurprisedD
Jen jsme se ptal, Alse, jestli by to po několika střelách nešlo aktivovat:oD
Což už je moc složité, ale vy ste prostě starý spekulanti a chytnete se kde čeho, abyste měli o čem krafat:oD


no že váháš Wink Ale jinak se tu taky můžem bavit o tom jak se peče bábovka brouku Wink
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com