Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nove nastaveni
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 15:47    Předmět: Citovat

2 Mik:
Jó, loline, hříšný to já jsem, ale až druhý nejvíc, hnedle po Tobě, ale na serveru jsem nejhodnější, teda skoro, hádej po kom? <3 <3 <3 Laughing
Jestli to ale půjde a Alsíkovi se bude chtít vytáhnout ten senzam, zjistíš, že je to jen loutkové divadlo, že jsem hrozný ničema, hned po Castrolovi, jak ty zbytečné, nadbytečné, přecitlivělé a hloupé warny těm našim milým a vítaným spawnkillerkům rozdávám Razz.

Škoda, že tu není Ječmínek, ten by to rozhrábnul. On Vám má takový úžasný dar, skoro vždy uhodí hřebíček na hlavičku s 85% Acc a to i bez cheatů. A navíc léčí... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 17:04    Předmět: Citovat

Osa napsal:
..., sebral bych všem i Lvl 1,...
lvl 1 je vysada menit tym, dostavaji ji stamgasti, od kterych se ceka, ze to nebudou zneuzivat. az lvl 2-4 je svym zpusobem brime.

obecne potreba adminu: zavidim nekterym z vas starym stamgastum prvni mesice a leta na tomto serveru, kdy vas vzdy po botkach byla na serveru vetsina a na kdejake neradstvo vam stacilo vote. dnes to bez tech adminu asi nepujde.

Castrol napsal:
...,ale bylo mi řečeno hobitem abych se hajil ...
par lidi tu projevilo nazor, ze je to , nejen u tohoto tematu, bez tebe o tobe. bylo mi jasne, ze to bude jen dalsi flam. a flamovat nasucho se neda. ;o( tak kde je ten lecitel s tim svym jecnym destilatem. ;o) uz aby byla nedele a !la se staral o nas a ne o nemecke a italske duchodkyne. ;o)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 17:45    Předmět: Re: nn Citovat

castrol.cz napsal:
MILHAUS [CZ] napsal:
castrol.cz napsal:
MILHAUS [CZ] napsal:
to Castrol:
Nikdo tě nečerní!Já hlavně chtěl,aby si se tady hájil sám.
Nejde přece o to každýho zawarnovat kua ne?!
Jak říkáš,že si každej hrabe na svým písečku,tak to je úděl tohoto serveru(taky mi to vadí),ale nebudu za to nikoho buzerovat tím že ho zastřelím nebo mu dám warn.To je přece blbost ne?Se radši seberu a du hrát jinam nebo se du čučet na bednu.
Kdo je a není dobrej admin je irelevantní.Není king ten kdo hájí tvoje zájmy,ale ten kdo je objektivní.
muj nazor je že nikdy newarnuju pro svoje zajmy ani pro sve potěšeni,neboj nebavi mě to a zdržuje mě to od hrani,ale jsou hrači kteři si to zasloužili a už začinaji hrat slušně a to je ukolem adminu napravovat hřišniky

Ale jak to sleduju,tak poslední dobou jsou trestaní víc ti "nehříšníci".
milhausi pokud vim ja ty pro to nic nedělaš tak by si se nemněl ani vyjadřovat

Tak jestli mám práva na to,abych při každým připojení na server dal aspoň 3 warny,tak si ty práva strčte do prdele.Už mě to nebaví číst.Takový kokotiny.Bez vás rádoby adminů tady bylo stokrát líp!Mluvím o adminech co povíšili za poslední dva měsíce(bez vyjímky).A to musí uznat i Alsík.
Promiň Alsíku,že su tak sprostej,ale už toho mám dost!Nemusím přece každýho trestat jen proto že můžu.
Sbohem lolini.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Forkys



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 17:35    Předmět: Citovat

Nazdar, sem tu na foru chvilku nebyl, tak si si to zas pročet a j to zajímavý jak tu do sebe šijete Smile. Ale souhlasím s Milhausem, až na to že by tu bezemě bylo stokrát líp. Já myslim že bezemě by to tu bylo uplně stejný jako když tu sem Laughing
_________________
Jesus lived 6 years longer then Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 15:10    Předmět: Citovat

Měl bych tu další malej návrh na zkrášlení serveru:) co takhle název serveru a ten zbytek co je napsané v tabulce udělat complet barevněSmile Je to jen návrh tak to tak ber, bílá je taková fádní a nudnáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 13:18    Předmět: Citovat

No,Alsi, nemas to jednoduchy.Co muzu potvrdit je, ze par drive teamovych hracu ted kolem mne probehne a nepichne,a to muzu rvat jak chci.Podotykam, ze nemaji v tu chvili nic na praci,jen bezi na bojisko.To muj postreh pres prazdniny.Jako medik se snazim lecit i za cenu zivota, o tom to je,a ne si honit XP.tak doufam, ze bude lip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 13:30    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
No,Alsi, nemas to jednoduchy.Co muzu potvrdit je, ze par drive teamovych hracu ted kolem mne probehne a nepichne,a to muzu rvat jak chci.Podotykam, ze nemaji v tu chvili nic na praci,jen bezi na bojisko.To muj postreh pres prazdniny.Jako medik se snazim lecit i za cenu zivota, o tom to je,a ne si honit XP.tak doufam, ze bude lip.

Stačí říct ne?Já jako eng ti můžu ryflinou dat perdu do zad. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 14:08    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
No,Alsi, nemas to jednoduchy.Co muzu potvrdit je, ze par drive teamovych hracu ted kolem mne probehne a nepichne,a to muzu rvat jak chci.Podotykam, ze nemaji v tu chvili nic na praci,jen bezi na bojisko.To muj postreh pres prazdniny.Jako medik se snazim lecit i za cenu zivota, o tom to je,a ne si honit XP.tak doufam, ze bude lip.


Medic je u mě v povolanich sice až na třetím místě, ale za oživení jsou 3XP, tak nevím co si kam běhají ti dotyční honit;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 14:35    Předmět: Citovat

2 MIK: za roh lofasa Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 16:12    Předmět: Citovat

Nebyl jsem to já to víš honím XP kde se dá? Laughing
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 10:23    Předmět: Citovat

Ne,nebyl,Rapy.Tak jsem to napsal spatne, proste medik je od toho,aby pomahal teamu udrzet pozice.a ze ma za to nejaky XP,tim lip pro nej,to mi pripada jako ze bezi jen okolo aby mu nekdo nevycetl,ze je teda honi.Tak nic, to nema cenu.Byl to jen postreh,a nebylo to jednou.Je dobry,ze to ukazuje jejich jmena,kdyz cekam na oziveni,to si udelam pak obrazek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 10:28    Předmět: Citovat

Stalo se mi včera něco podobného na Battery.
Sám jsem držel vzadu side ( boty taky:o) ) dobrou čtvrt hodinu jako engeneer, za tu dobu sem již byl docela zraněnej, mě sme asi nějakých 26HP. Dovolával jsme se midica přes hlášky, napsal sem i dvouřádkovou zprávu do konzole a nic. No samozřejmě, když to po několikáté zkoušeli s covertem allies, tak jsem je nemohl zadržet s tak málo hp a od této diverzní akce chybělo už jen pár minut k prohře. Jenže ostatní si raději vpředu honili..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 10:58    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
Stalo se mi včera něco podobného na Battery.
Sám jsem držel vzadu side ( boty taky:o) ) dobrou čtvrt hodinu jako engeneer, za tu dobu sem již byl docela zraněnej, mě sme asi nějakých 26HP. Dovolával jsme se midica přes hlášky, napsal sem i dvouřádkovou zprávu do konzole a nic. No samozřejmě, když to po několikáté zkoušeli s covertem allies, tak jsem je nemohl zadržet s tak málo hp a od této diverzní akce chybělo už jen pár minut k prohře. Jenže ostatní si raději vpředu honili..

A možná honí doteď. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 13:56    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
Stalo se mi včera něco podobného na Battery.
Sám jsem držel vzadu side ( boty taky:o) ) dobrou čtvrt hodinu jako engeneer, za tu dobu sem již byl docela zraněnej, mě sme asi nějakých 26HP. Dovolával jsme se midica přes hlášky, napsal sem i dvouřádkovou zprávu do konzole a nic. No samozřejmě, když to po několikáté zkoušeli s covertem allies, tak jsem je nemohl zadržet s tak málo hp a od této diverzní akce chybělo už jen pár minut k prohře. Jenže ostatní si raději vpředu honili..

jo, to vim Miku,ja tam pak bezel ale uz bylo pozde,nejdriv jsem vepredu mel dost prace,a kdyz tam bylo vic mediku,teda kdyz mi doslo v limbu,kolik jich je a kolik je jich vepredu,mazal jsem tam.I moje chyba.Vetsinou kdyz nekdo zavola tak mrknu na kompas a bezim,ale mozna proto,kdyz si nebyl mrtvej,tak jsem to ignoroval.V chatu jsem se nevsiml.Tak priste.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 15:21    Předmět: Citovat

Miku, Tebe nikdo nechtěl opíchat? No to se mě snad ale ani nechce věřit. Do Mika se totiž píchá krásně a občas Vám za to dá i krabku! Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com