Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro Alse
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 17:57    Předmět: Citovat

Dodge Ram napsal:
Tox napsal:
Hobit napsal:
proc ne rovnou pouze plazit?


dobrej napad Razz


loool to né, ty bych nepřežil já ani moje klávesnice ... už to vidím jak řvu na celej barák .... děllleeeejjj plaaaaaz seee tyyyy svi*eeeee línáááá


kdo vi, co by si sousedi pomysleli Razz
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 09:21    Předmět: Citovat

Alsi je to super... vcera jsem hral asi asi 10h -- 6 kampani je to jak droga. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 10:59    Předmět: Citovat

Tox napsal:
Dodge Ram napsal:
Tox napsal:
Hobit napsal:
proc ne rovnou pouze plazit?


dobrej napad Razz


loool to né, ty bych nepřežil já ani moje klávesnice ... už to vidím jak řvu na celej barák .... děllleeeejjj plaaaaaz seee tyyyy svi*eeeee línáááá


kdo vi, co by si sousedi pomysleli Razz


že trénuje housenky na vytrvalostní závody.. Very Happy
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 11:01    Předmět: Citovat

jecm!nek napsal:
Alsi je to super... vcera jsem hral asi asi 10h -- 6 kampani je to jak droga. Shocked


přijdu ráno, Ječmen, přijdu odpoledne, Ječmen, přijdu večer Ječmen, přijdu v noci, Ječmen.

Prostě celý pole ječmene Very Happy
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 11:16    Předmět: Citovat

Diloph napsal:
jecm!nek napsal:
Alsi je to super... vcera jsem hral asi asi 10h -- 6 kampani je to jak droga. Shocked


přijdu ráno, Ječmen, přijdu odpoledne, Ječmen, přijdu večer Ječmen, přijdu v noci, Ječmen.

Prostě celý pole ječmene Very Happy


..jj a to jsem jeste stihl byt 8 hodin v praci....Cool

s tema housenkama jsi to rekl presne! loline
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 16:53    Předmět: Citovat

Diloph napsal:
jecm!nek napsal:
Alsi je to super... vcera jsem hral asi asi 10h -- 6 kampani je to jak droga. Shocked


přijdu ráno, Ječmen, přijdu odpoledne, Ječmen, přijdu večer Ječmen, přijdu v noci, Ječmen.

Prostě celý pole ječmene Very Happy


přijdu za roh ... bác Ječmenem do hlavy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 17:06    Předmět: Citovat

EAGLES2

Podle mne dobrá mapa, ale laguje a to hodně, ale pokud sou přítomný boti, tak americký boti v prvotní fázi zdrhnou na letiště a pak se zaseknou a jsou celou dobu mimo hru, občas tam přiběhne i německej bot, ale americký tam kempujou furt, nejde s tím něco udělat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 20:12    Předmět: Citovat

Taky mi dost casto tahle mapa blbne, mozna jak je rozsahla.. a taky boti tam nedokazou jezdit lanovkou a tak to skacou a dole se vetsina rozprskne, ale to neva. Proste to v nekterych mistech, asi za urc. okol., zacne lagovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 20:17    Předmět: Citovat

eagles, co mame u nas na regnetu, je podle me spatna cela...uz i jako mapa takova...pokud se sejdou tri solidni nemci, co dokazi hraz obj, tak alies nemaji moc sanci, protoze je nemci sejmou jeste po ceste v lanovce... stejne tak potom postaveni alies spawnu tesne po ukradeni busu...je proste spatna podle me...Sad hral jsem jeste jednu verzi tehle mapy a ta byla lepsi prave v tom, ze nahoru k dokumentum vedly dve cesty a ani tak nelagovala... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 10:46    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
eagles, co mame u nas na regnetu, je podle me spatna cela...uz i jako mapa takova...pokud se sejdou tri solidni nemci, co dokazi hraz obj, tak alies nemaji moc sanci, protoze je nemci sejmou jeste po ceste v lanovce... stejne tak potom postaveni alies spawnu tesne po ukradeni busu...je proste spatna podle me...Sad hral jsem jeste jednu verzi tehle mapy a ta byla lepsi prave v tom, ze nahoru k dokumentum vedly dve cesty a ani tak nelagovala... Wink


Opět musím souhlasit s panem kolegou. Jeho názor je vskutku trefný.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 12:00    Předmět: Citovat

Taky souhlasím s La, Eagles2 je mapa pěkná akorát na dívání, hratelnost je hrubě nevyvážená a kromě první vlajky v městečku jsou ostatní úkoly většinou nad síly Allies. Snad úplně nejhloupěji zvoleným battlepointem je most před vjezdem do letiště. Stojí tam velmi lehce zničitelný Bus, hned vedle je spawn Allies a most se musí stavět kdesi dole u řeky. Na letišti je jeden východ z tunelů hned naproti Axis spawnu a ten druhý, vzadu, ohlídá jeden šikovný field. Takovýhle jatka snad nikoho nepotěší a radši bych si zahrál Warbell, který na první pohled vypadá složitě, ale zase je velmi zábavný a mnohem mnohem vyváženější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 16:35    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Taky souhlasím s La, Eagles2 je mapa pěkná akorát na dívání, hratelnost je hrubě nevyvážená a kromě první vlajky v městečku jsou ostatní úkoly většinou nad síly Allies. Snad úplně nejhloupěji zvoleným battlepointem je most před vjezdem do letiště. Stojí tam velmi lehce zničitelný Bus, hned vedle je spawn Allies a most se musí stavět kdesi dole u řeky. Na letišti je jeden východ z tunelů hned naproti Axis spawnu a ten druhý, vzadu, ohlídá jeden šikovný field. Takovýhle jatka snad nikoho nepotěší a radši bych si zahrál Warbell, který na první pohled vypadá složitě, ale zase je velmi zábavný a mnohem mnohem vyváženější.


na Warbell mi připadá málo času ... když je slušnej tým tak Eagles2 ujde, dokonce sme tam tuším s Dricem a Dilem postavili lidskou pyramidu a slo by to i bez busu ... jenze v tu chvili kdy se nam to povedlo přijel bus Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 16:50    Předmět: Citovat

to dodge: LoL SurprisedD (uz chytam manyry LoLinu... Wink )

to bela: jj, warbell je zajimava mapa... a na prvni pohled opradu vypada slozite... ale kdyz ji clovek hraje po nekolikate, tak aspon kapku inteligentnimu hraci dojde, ze kdyz jako axisak bude hlidat zvon, tak alies nemaji sanci... a potom to taky podle toho vypada...boti pobihaji vsudemozne a vsichni axis hraci kempi u zvonu s panzama, artama, snipama a medikama...to se potom hraje tezko za alies... taky tu mapu moc nemusim, ale rozhodne je lepsi, nez eagles2...minimalne v tom, ze nelaguje;)
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 19:25    Předmět: Citovat

Dodge Ram napsal:
BELA OSA napsal:
Taky souhlasím s La, Eagles2 je mapa pěkná akorát na dívání, hratelnost je hrubě nevyvážená a kromě první vlajky v městečku jsou ostatní úkoly většinou nad síly Allies. Snad úplně nejhloupěji zvoleným battlepointem je most před vjezdem do letiště. Stojí tam velmi lehce zničitelný Bus, hned vedle je spawn Allies a most se musí stavět kdesi dole u řeky. Na letišti je jeden východ z tunelů hned naproti Axis spawnu a ten druhý, vzadu, ohlídá jeden šikovný field. Takovýhle jatka snad nikoho nepotěší a radši bych si zahrál Warbell, který na první pohled vypadá složitě, ale zase je velmi zábavný a mnohem mnohem vyváženější.


na Warbell mi připadá málo času ... když je slušnej tým tak Eagles2 ujde, dokonce sme tam tuším s Dricem a Dilem postavili lidskou pyramidu a slo by to i bez busu ... jenze v tu chvili kdy se nam to povedlo přijel bus Very Happy



jj Laughing priste budem rychlejsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 00:27    Předmět: Citovat

2 LaCunda:

Podle mě je jsou na Warbellu dvě dost těžké herní situace, které bránícím Allies proklouznou mezi prsty jen jejich nedisciplinovaností. Je to odnesení knihy do svatyně, kam to mají Axis velmi velmi daleko a v případě položení dynamitu na spodní průchod to mají velmi blízko k defusu (většinou to stejně defusne Bot). Druhý těžký moment nastává, když se má zazvonit na zvon, to totiž musí udělat engineer a provaz je velmi blízko Allies spawnu. Při trošce organizace v řadách Allies jdou tyto dvě místa s přehledem uhlídat a pro Axis se mapa stáne mnohem obtížnější, než ji všichni známe. Možná by uhlídali i mou mravenčí stezku, kudy tu knihu skoro pokaždé donesu do svatyně Laughing. Přesto Warbell za Axis miluju! Hodně bočních průchodů, boje uvnitř i venku, krásná grafika, nové zvuky, smysluplný scénář mapy (i když fantasy nebo spíš fantasmagorie Himmlera Razz), přiměřená délka, umístění spawnů prakticky vylučuje spawnkilling a uplatní se zde všechna povolání se všemi zbraněmi. Totální zábava!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Další
Strana 5 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com