Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nove nastaveni
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:29    Předmět: nn Citovat

to Castrol:
Nikdo tě nečerní!Já hlavně chtěl,aby si se tady hájil sám.
Nejde přece o to každýho zawarnovat kua ne?!
Jak říkáš,že si každej hrabe na svým písečku,tak to je úděl tohoto serveru(taky mi to vadí),ale nebudu za to nikoho buzerovat tím že ho zastřelím nebo mu dám warn.To je přece blbost ne?Se radši seberu a du hrát jinam nebo se du čučet na bednu.
Kdo je a není dobrej admin je irelevantní.Není king ten kdo hájí tvoje zájmy,ale ten kdo je objektivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:29    Předmět: Citovat

Hrajeme 2 na jednom compu Toxi."Blanche" a ja.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:32    Předmět: chicht Citovat

Tox napsal:
Nechci vam to kazit ale neni nahodou snopik = blanche = holka? Rolling Eyes

$noop!k je borec jako my a Blanche je prostě "mařka".
Jen prostě patří k sobě(jak to u normálních párů bejvá). Laughing
"Sorry Blani" Wink .


Naposledy upravil MILHAUS [CZ] dne pá srpen 31, 2007 13:35, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:33    Předmět: Citovat

Dobře castrole sorry za oslovení, ja netoužím po tom aby si byl nějak trestán.Když si začínal hrát byl si v pohodě kluk ale asi ti ta hra vlezla trochu do hlavy.Trvám si na tom že jako admin by ses měl podle toho chovat .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:35    Předmět: Re: nn Citovat

MILHAUS [CZ] napsal:
to Castrol:
Nikdo tě nečerní!Já hlavně chtěl,aby si se tady hájil sám.
Nejde přece o to každýho zawarnovat kua ne?!
Jak říkáš,že si každej hrabe na svým písečku,tak to je úděl tohoto serveru(taky mi to vadí),ale nebudu za to nikoho buzerovat tím že ho zastřelím nebo mu dám warn.To je přece blbost ne?Se radši seberu a du hrát jinam nebo se du čučet na bednu.
Kdo je a není dobrej admin je irelevantní.Není king ten kdo hájí tvoje zájmy,ale ten kdo je objektivní.
muj nazor je že nikdy newarnuju pro svoje zajmy ani pro sve potěšeni,neboj nebavi mě to a zdržuje mě to od hrani,ale jsou hrači kteři si to zasloužili a už začinaji hrat slušně a to je ukolem adminu napravovat hřišniky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:35    Předmět: vse jinak Citovat

kdyz tady porad nekdo neco resi a obhajuje se( v poradku) ale proc neudelame nejaky zasedani nebo sjezd a muzou si to rict z oci do oci Laughing a vsichni s fsema si to vyrikaj als bude soudce a kdyz tam bude i nejaky piti tak se urco ucastnim ehm teda i jidlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:36    Předmět: Re: nn Citovat

castrol.cz napsal:
MILHAUS [CZ] napsal:
to Castrol:
Nikdo tě nečerní!Já hlavně chtěl,aby si se tady hájil sám.
Nejde přece o to každýho zawarnovat kua ne?!
Jak říkáš,že si každej hrabe na svým písečku,tak to je úděl tohoto serveru(taky mi to vadí),ale nebudu za to nikoho buzerovat tím že ho zastřelím nebo mu dám warn.To je přece blbost ne?Se radši seberu a du hrát jinam nebo se du čučet na bednu.
Kdo je a není dobrej admin je irelevantní.Není king ten kdo hájí tvoje zájmy,ale ten kdo je objektivní.
muj nazor je že nikdy newarnuju pro svoje zajmy ani pro sve potěšeni,neboj nebavi mě to a zdržuje mě to od hrani,ale jsou hrači kteři si to zasloužili a už začinaji hrat slušně a to je ukolem adminu napravovat hřišniky

Ale jak to sleduju,tak poslední dobou jsou trestaní víc ti "nehříšníci".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:39    Předmět: Re: nn Citovat

MILHAUS [CZ] napsal:
castrol.cz napsal:
MILHAUS [CZ] napsal:
to Castrol:
Nikdo tě nečerní!Já hlavně chtěl,aby si se tady hájil sám.
Nejde přece o to každýho zawarnovat kua ne?!
Jak říkáš,že si každej hrabe na svým písečku,tak to je úděl tohoto serveru(taky mi to vadí),ale nebudu za to nikoho buzerovat tím že ho zastřelím nebo mu dám warn.To je přece blbost ne?Se radši seberu a du hrát jinam nebo se du čučet na bednu.
Kdo je a není dobrej admin je irelevantní.Není king ten kdo hájí tvoje zájmy,ale ten kdo je objektivní.
muj nazor je že nikdy newarnuju pro svoje zajmy ani pro sve potěšeni,neboj nebavi mě to a zdržuje mě to od hrani,ale jsou hrači kteři si to zasloužili a už začinaji hrat slušně a to je ukolem adminu napravovat hřišniky

Ale jak to sleduju,tak poslední dobou jsou trestaní víc ti "nehříšníci".
milhausi pokud vim ja ty pro to nic nedělaš tak by si se nemněl ani vyjadřovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:59    Předmět: Citovat

Promiňte mi to, asi jsem špatnej, jak vy to nazíváte "Admin" - zastávce práva na serveru a svrchovaný monarcha, pokud se tedy vyznačuje dobrý správce přidělováním warnů a uzpůsobením hry podle svého.
Co se týká soudržnosti správců pořádku a upevňování jejich autority, měli by držet spolu. Byl jse proti zveřejňování jakýchkoliv jmen, dalo se to řešit soukromou zprávou (Tox je prostě zvědavej jak stará trhovkyně). Ale pokud pořád budem prát s bílým spodním prádlem červený ponožky stále dokola, jistě chytneme z pohledu nejen sebe, ale i druhých jiný odstín. Raději jsem se vyjádřel metaforou, ale jsem natolik přesvědčen, že většina z nás jsou rozumní lidé, netřeba nic rozvádět dál.
Situace na serveru je špatná, warny jsou potřeba? Včera tuším to bylo, byl od večera docela dlouho do noci plný regnet a hrálo se svižně bez nějakých problémů, častokrát jsem byl rozplácnut ultimátní zbraní, ale co, stává se, mě to žily netrhá... Až na goldrushi se opět objevily problémy s artou před spawn axis a když začala padat i před druhý východ, zeptal jsem se, jestli si náhodou nedělají srandu...za chvíli se to uklidnilo, což mě docela překvapilo, aniž by kdokoliv dával warn. pokud pominu, že mě ještě jednou rozplácl mortar:oD v místě, kde bylo čistě náhodou volno mezi oběma artama. Většina hráčů se ale přeci jen pod zbývající artou přesunula do skrytu banky a logicky tak odrazila několik útoků na zlato, což jeden nejmenovaný hráč (pro Toxe RASTAMAN) komentoval vulgární hláškou *****(cenzura) zakempený. Opět jsem jen napsal, aby byl v klidu a nijak mě ani nic jeného dál nekomentoval.
Mě se na regnetu hraje dobře... a co vám?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 14:23    Předmět: Citovat

Mě by docela zajímalo, o jakých svévolných warnech si tu pořád povídate. Já se domnívám, že jsem ještě žádný jiný než od hříšných hříšníků Castrola a Osy neměl tu příležitost vidět. Sice netrávím na serveru všechen svůj volný čas, ale stejně mě to přijde podivné. Všichni si tu stěžují na darebáky a nikdo si stejně nic nedovolí, aby náhodou nebyl napaden za svou úlohu. Nicneříkající kecy typu všeho s mírou, rozumně, citlivě, chápavě a podobně si mám vysvětlovat jako nicnedělání? OMG, ujasněte si tedy, jestli chcete trestat dareby nebo adminy. S Milhausovým návrhem souhlasím, sebral bych všem i Lvl 1, a dal ho jenom pravidelným hráčům, kteří jsou ochotni pro pořádek na serveru opravdu něco dělat a ne jen pořád alibisticky paběrkovat na fóru a kritizovat každé rozhodnutí někoho jiného.
Alšíku, prosím Tě, jde nějak vytáhnout seznam udělených warnů a kicků, dejme tomu za posledních čtrnáct dní? Bylo by to přinejmenším inspirující pro adminy, co tu pořád křičí, jaký je na serveru nepořádek, jak se udělují zbytečně necitlivé warny a přitom ani na Regnetu nehrají.
Já se vůbec nedivím, že na Castrola je nejvíc stížností, s největší pravděpodobností jejich počet roste přímo úměrně s počtem jeho zasahů. Pardon, že to takhle musím říct, ale z hovna bič neupleteš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 14:29    Předmět: Citovat

lidi tak tohle uz fakt prestavam resit :O(( je to k zvraceni jak se to porad rozmazava ja obcas dam taky warn bo neco ale pouze kdyz to opravdu uznam za vhodne a nestaci jen upozornit a kdyz uz ho dam tak si za tim stojim a nebudu to s nikym resit tady ani nikde jinde . protoze z toho vznikne jen nekonecna debata ktera nic neresi a jen to zhorsuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 14:29    Předmět: Citovat

Ten seznam bych taky docela rád viděl.

BELA OSA, kdo si prosím tě stěžoval na tebe, že se označuješ za hříšného?Surprised)

A teď se mi zrovna vybavilo, že někteří hráči dělají, že česky buďto vůbec nerozumí a nebo nevidí, co jim kdo píše. Proto je asi dobré to veselé písknutí u warnu. No a leckdy mě překvapí, že potom si ihned naši mateřštinu osvojí...(samozřejmě že jim píšeme i stop spawn killing)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 14:49    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Mě by docela zajímalo, o jakých svévolných warnech si tu pořád povídate. Já se domnívám, že jsem ještě žádný jiný než od hříšných hříšníků Castrola a Osy neměl tu příležitost vidět. Sice netrávím na serveru všechen svůj volný čas, ale stejně mě to přijde podivné. Všichni si tu stěžují na darebáky a nikdo si stejně nic nedovolí, aby náhodou nebyl napaden za svou úlohu. Nicneříkající kecy typu všeho s mírou, rozumně, citlivě, chápavě a podobně si mám vysvětlovat jako nicnedělání? OMG, ujasněte si tedy, jestli chcete trestat dareby nebo adminy. S Milhausovým návrhem souhlasím, sebral bych všem i Lvl 1, a dal ho jenom pravidelným hráčům, kteří jsou ochotni pro pořádek na serveru opravdu něco dělat a ne jen pořád alibisticky paběrkovat na fóru a kritizovat každé rozhodnutí někoho jiného.
Alšíku, prosím Tě, jde nějak vytáhnout seznam udělených warnů a kicků, dejme tomu za posledních čtrnáct dní? Bylo by to přinejmenším inspirující pro adminy, co tu pořád křičí, jaký je na serveru nepořádek, jak se udělují zbytečně necitlivé warny a přitom ani na Regnetu nehrají.
Já se vůbec nedivím, že na Castrola je nejvíc stížností, s největší pravděpodobností jejich počet roste přímo úměrně s počtem jeho zasahů. Pardon, že to takhle musím říct, ale z hovna bič neupleteš.
děkuji ti za podporu,ale bylo mi řečeno hobitem abych se hajil a ja celou tu dobu nechapu proč? Sva rozhodnuti jsem učinil podle sveho vědomi a svědomi a take si za nimi stojim, ted už zaleži pouze na Alsovi jestli mě potresta za umyslne tk nebo ne.Ale byl bych vděčny at už to dopadne jak koliv aby admini vykonavali svou praci a neohliželi se na stižnosti hraču,to potom admini byt nemusi a na servru muže vladnout ta užasna anarchie jak by si někteři hrači přali to už je ode mne vše (pokud tě udeři nekdo přez tvař ,nastav druhou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 14:56    Předmět: Citovat

Ano zabit medika ze neda ammo je anarchie....Plne souhlasim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 15:34    Předmět: Citovat

Takže ti přijde normální zabíjet lidi že ti hned nevyhový a co se týče mě ještě se killnu abych ti vyhověl.BRAVO tak takhle je to s adminama.....No nic každý má na to svůj názor podle mě se to nedělá podle tebe v pohodě.Tak jo.Co víc dodat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com