Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nove nastaveni
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:23    Předmět: mimo mísu Citovat

To OSA:Tvůj příspěvek o rádobyzastávání Castrola nechápu?????!!!!!!
Je svéprávný a já bych byl rád,kdyby se obhajoval sám.Když je schopný dávat warny,tak může být schopný si tady své jednání obhájit.
Jestli má nějaké problémy,tak ty nepatří ani na forum,natož do hry.
Nechci ho nijak urazit,ale každý je sám za sebe odpovědný.
Jak si kdo ustele,tak si lehne.
$noop!ka znám a vím,že si nevymejšlí.Nejde si přece vybíjet zlost na ostatních.Když já jsem nějak podrážděnej a vím,že nebudu objektivní,tak vypnu kompl a du do řiti.Jak k tomu přijdou ostatní?
Trestat můžu jen to co se týká hry a ne že mě někdo nasere a já rozdám pár nesmyslných warnů,aby mi bylo líp.Kam bychom se potom dostali?
Není to vše postaveno na hlavu?!


Naposledy upravil MILHAUS [CZ] dne pá srpen 31, 2007 10:41, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:24    Předmět: arty Citovat

mno tak vcera jsem zalehaval jak ten jouda a bud mi to sebralo vetsinu zivota a nebo rošmelcovalo Laughing mno asi si leham spatne a nebo jsem si spatne myslel ze ve 2-3 kampani nebude mit field lv 3 :O((( ale alespon byla sranda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:48    Předmět: ?? Citovat

To OSA: Klidně mi nadej,nebo mě vyveď z omylu,ale nemůžeme to takhle nechat fungovat.To by opravdu nešlo!
Hraju na Regnetu víc jak dva roky,ale takové problémy tady zas až tak nebyly.Vyhrotilo se to tady tak rapidně za poslední 3 měsíce.A to se mě osobně vůbec nelíbí.
Kroťme se všichni a nechoďme zbytečně do extrémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:55    Předmět: Citovat

2 Milhaus:
Oops!? Já nic takového, že jeho chování na serveru má souvislost s jeho problémy nepsal. Jenom chápu, když na to tady a teď nebude reagovat. Ani jsem nepsal, že si tu někdo vymýšlí. Samozřejmě bych byl taky radši, kdyby to udělal a obhájil si to. To je celé, pro tentokrát v tom žádné vícesmysly ani ironii nehledej, Líšňáčku Very Happy.

2 Drice:
Sám jsem to nezkoušel, ale párkrát jsem včera viděl v přímém přenosu pokusy Rapyho zalehnout Prokinův nálet, taky neúspěšné a ty jeho hlášky potom, ty bych Ti přál slyšet! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:01    Předmět: Alsik Citovat

Pokud se Alsík rozhodne,že někoho potrestá,tak věřím,že jeho rozhodnutí bude nestranné a ojektivní.
Ale přehánět by se to nemělo.Mám práva na to,abych nějakým spůsobem pomáhal udržovat pořádek a ne aby ze mě měli všichni strach.To bych se pak mohl napojit a ostatní se preventivně odpojí,aby nedostali warn,kick a nedejbože BAN.
Apeluji na Alsíka,aby sebral lvl všem (včetně mě) a nechal je jen těm,kdo s něma budou zacházet obezřetně.Je to hra pro zábavu!!!!!
Poslední dobou to všichni moc žerete.Dejte se prosím do klidu,protože se to už nedá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:05    Předmět: yes!!!!!!!! Citovat

Jsme přece kamarádi ve zbrani,tak kurňa šijme to do nepřítele co to de!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:11    Předmět: Citovat

2 OSA

Se ani Rapymu nedivim kdyz uz se ti podari stihnout to vcas lehnout si a pak smrt to fakt zamrzi Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:58    Předmět: Citovat

2 Milhaus:
Ano, já to taky moc žral. Přestal jsem, Dílo mě sundal klapky z očí Laughing. Alsíkovo rozhodnutí je jistě to nejlepší pro bezvadný chod serveru. Jen jsem nechtěl, aby zde ostatní řešili Castrola bez Castrola, po jeho řádném přitažení uzdy na serveru jsem opravdu nečekal, že ho tu budou obhajovat zástupy přívrženců. Právě naopak. Sice mám obavy, ale snad se do toho pustí sám spolu se Snoopym, jinak je to jen babské plkání o ničem.
Všimni si, že v Alsíkově postu to slůvko "asi" je. Možná se mýlím, ale z toho jsem nabyl dojmu, že Als ještě není definitivně rozhodnut a následná debata na to bude mít aspoň minimální vliv. Neměj mě, prosím, za zlé, že já na něj vůbec naštvaný nejsem a že v tuto chvíli odmítám komentovat Castrolova adminská rozhodnutí na serveru. Proč, to tu už po páté psát nebudu.

2 Drice:
Já si teď nejsem úplně jistý, jestli funguje doslova zalehnutí náletu. Z Komnaty si pamatuju, že se stačilo k té plechovce přikrčit a v momentě, kdy jsi uslyšel letadla jsi mohl bezpečně uskočit ještě před planým výbuchem té smrťonosné konzervy Wink. Mrzet Tě to přece nemusí, životnost panáka v ET je mizivá a dovedeš si představit, jak se musí za břicho popadat ten field? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 12:16    Předmět: CASTROL Citovat

Ahoj rád bych k tomu jen řekl,že na potrestání netrvám.Ale castrol tu neni první týden,level má a měl by vědět proč.S jeho levelem si nemůže dovolit úmyslné TK.To by měl vědět sám.Ležet s MG křičet že chce ammo a ani neví že nemáme fielda?Když ho vezmu sundá mě?A to s klidem že nu nehrozí complain.Dál se musí vyjádřit sám.Tak napísanou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:03    Předmět: Citovat

Als napsal:
A mam tu dalsi stiznost na castrola:

$noop!k [CZ]: hrali sme porad volal ze chce ammo ja byl medic tak sem vzal fielda a on me hned sundal!!!!Ze prej nedas ammo umres!!!Rek sem mu co a jak a machroval dal.....

A to se teda nedela, takze asi budu degradovat. Skoda, ze sem castrol uz nejakou dobu neprisel, taky by k tomu mohl neco rict.
nebudu se obhajovat,nemusim ale púokud chces tak mi seber prava o jednoho admina vic nebo min me to vubec nevadi bude tu jen jeden dobrej admin a to bela osa nikdo jinej stejne nic nedela.A pokud lidi nehrajou teamove a rves tam pul hodiny a field jenom probehne a neda ammo aby mel na arty tak si zaslouzi umrit to je cele
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:17    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
Als napsal:
A mam tu dalsi stiznost na castrola:

$noop!k [CZ]: hrali sme porad volal ze chce ammo ja byl medic tak sem vzal fielda a on me hned sundal!!!!Ze prej nedas ammo umres!!!Rek sem mu co a jak a machroval dal.....

A to se teda nedela, takze asi budu degradovat. Skoda, ze sem castrol uz nejakou dobu neprisel, taky by k tomu mohl neco rict.
nebudu se obhajovat,nemusim ale púokud chces tak mi seber prava o jednoho admina vic nebo min me to vubec nevadi bude tu jen jeden dobrej admin a to bela osa nikdo jinej stejne nic nedela.A pokud lidi nehrajou teamove a rves tam pul hodiny a field jenom probehne a neda ammo aby mel na arty tak si zaslouzi umrit to je cele
A pokud se Alsi rozhodneš potrestat mě tak jen dobře,nebudu se muset zabyvat neposlušnymi hrači jako sem ja jak tvrdi snnopik a budu mit vice času na poklidne hrani i když se to na regnetu neda řict je to vyhrocene lidi se hadaji a stěžuji si ale bylo by dobre kdyby si každy zametl před svym prahem než začne očernovat druhe.Ja nejsem bonzak a nikdy sem nebyl tak se alsiku rozhodni jak uznaš za vhodne,tve rozhodnuti budu plně respektovat at zž bude jake koliv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:19    Předmět: Citovat

Žádnej field v týmu nebyl brouku, musís koukat a když sem ho vzal abych uspokojil tvé touhy, tak si mě sprostě oddělal!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:24    Předmět: Citovat

Snoopik napsal:
Žádnej field v týmu nebyl brouku, musís koukat a když sem ho vzal abych uspokojil tvé touhy, tak si mě sprostě oddělal!
takto oslovuj svou milovanou a ne mě nebo si budu myslet že jsi jinej,ale asi si když si stěžuješ jak ženska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:26    Předmět: Citovat

Nechci vam to kazit ale neni nahodou snopik = blanche = holka? Rolling Eyes
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 13:27    Předmět: Citovat

Tox napsal:
Nechci vam to kazit ale neni nahodou snopik = blanche = holka? Rolling Eyes
pokud jo tak se ani nedivim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com