Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Punkbuster kick
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 12:20    Předmět: Citovat

Fuggas napsal:
njn, takže aby člověk byl cheater, tak stačí následující:
Stáhnout cheat (např. http://gamehacker.weblog.nl/the_best_weblog_ever/games_et/index.html)
Po přihlášení vám dá server během pár sekund kick.
Za tejden už jste v seznamu cheaterů.

Takovej já sem cheater.. Exclamation Cool Exclamation


Kdybyste kluci prohlíželi stránky o ET a ne o hackování, znali byste příklad, kdy mnoho i dobrých hráčů oficiálních ET lig bylo zabanováno na ClanBase jenom proto, že měli své účty na netcoders. Když si vytvoříte účet na pedofilním fóru, při zásahu policie Vás taky zatknou jako pedofila a nikdo Vám nebude věřit, že jste se tam vyskytli omylem a že jste žádné dítě nikdy neznásilnili.
Já netvrdím, že ten, kdo se o hacky zajímá je musí zákonitě i používat, ale když vás čapne místo admina PunkBuster, tak s tím už se nedá nic dělat, ten se prostě ukecat nenechá. A kdo jednou veřejně zkusil cheatovat a prošlo to, ten to zkusí i po druhé. Kecy, že jsem si to chtěl jen zkusit jsou nepřijatelné, kdyby to byla pravda, přece nebudete s hackem lézt na Vaše oblíbené servery. Buďte rádi, že máte bany jenom na určité servery, při PBHacku dostanete HW ban a už si nezahrajete nikde.
Vaše sprosťárny tady na fóru nejsou žádnými argumenty a měli byste se spíše zaměřit na tvůrce PunkBusteru, jedině ti dokážou očistit Vaše nicky a guidy. Navíc jste krásným příkladem, že nikomu to neprojde a to je pro ostatní, slušné a čestné hráče našeho serveru velmi pozitivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
[Kinet]Tono



Založen: 15.3.2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 12:33    Předmět: Citovat

jj bela suhlasim stebou ale to nemieni fakt natom ze mam ban za cheatovanie a cheater nejsem.Cela moja et kariera je na regnete 90% svojho hrania som stravil tam nikdy ma nenapatlo cheatovat ani som to nezhanal a dokonce nejsem ani pedofil Laughing tak nechapu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 12:57    Předmět: Citovat

Já tomu, Tono, zas tak moc nerozumím, ale myslím, že ban by měl být možný i na guid a ne jen na IP. S IP je problém v tom, že mnoho lidí ji nemá stálou a jiní ji zase mají sdílenou s ostatními. Zabanovat Vaši společnou IP se rozhodl Alšík a musíš se s ním pobavit sám. Na tomhle fóru to asi nevyřešíš. Já jeho rozhodnutí respektuji, je to jeho server. Na druhou stranu jsem Tvůj nick nebo guid nikde v souvislosti s cheatováním neviděl. Ono odhalení cheatera na serveru je je buď velmi jednoduché a jednoznačné nebo naopak velmi těžké a dokazovat to je ještě těžší. Toto břímě z nás Alšík sejmul, opravdu je jen a jen na něm, koho na serveru chce a koho ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 14:47    Předmět: Citovat

Pa3k napsal:
ok wertyz tak podla teba som cheater??


mas zaznamy? Mas, neni se o cem bavit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com