Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro Dodge Ram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 20:02    Předmět: Citovat

Dodge Ram napsal:
no já myslím že jsem to popsal dost jasně, pro mne je prostě každé vylepšení hry o proti normálu cheat(říkám tomu tak pač nevím jak tyto vylepšení, který nejsou primárně cheaty jak je známe pojmenovat) (vidíš víc, dál, rychleji, skrz apod...)

pro vás to tak nemusí být ... více mne třeba štvou spawnkilly, kterých je taky dost a většinou bez zájmu

je mi vcelku jasné že ostatní na to mají jiný názor než já a beru to, popsal jsem pouze svoje pocity a nikomu je nevnucuju (prostě si už neříkám ten hráč je ale dobrej, ale spíš kolik vylepšení používá)

ale jak říkám názor proti názoru, to je stejné jaky byste chtěli aby se moraváci a pražáci (či třeba slávisti a sparťani) na něčem shodli ... nemožné Cool


Třeba by se shodly ty dvě poslední jmenované skupiny na tom, že fotbal je bezva hra:o)
Takže tak;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 20:38    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
Dodge Ram napsal:
no já myslím že jsem to popsal dost jasně, pro mne je prostě každé vylepšení hry o proti normálu cheat(říkám tomu tak pač nevím jak tyto vylepšení, který nejsou primárně cheaty jak je známe pojmenovat) (vidíš víc, dál, rychleji, skrz apod...)

pro vás to tak nemusí být ... více mne třeba štvou spawnkilly, kterých je taky dost a většinou bez zájmu

je mi vcelku jasné že ostatní na to mají jiný názor než já a beru to, popsal jsem pouze svoje pocity a nikomu je nevnucuju (prostě si už neříkám ten hráč je ale dobrej, ale spíš kolik vylepšení používá)

ale jak říkám názor proti názoru, to je stejné jaky byste chtěli aby se moraváci a pražáci (či třeba slávisti a sparťani) na něčem shodli ... nemožné Cool


Třeba by se shodly ty dvě poslední jmenované skupiny na tom, že fotbal je bezva hra:o)
Takže tak;o)


o tom by se dalo s úspěchem pochybovat, jestli si slyšel členy těchto dvou "spřátelených" skupin někdy o něčem mluvit, nikdy se neshodli ... docela mne to baví, zvláště po derby se těším do práce abych vyslechl že míč není kulatej a podobně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 21:00    Předmět: Citovat

Tak pochybuj.
Ale takzvaní "ultras" to už podle mě nemá s fandění spartě či slávii nic společného. Tyhle lidi jen vyhledávají koflikty což nechápu...
A zkus teď něco říct a přísahám že si tě najdu a nakopu ti ten tvuj konfig:oD:oD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 10:39    Předmět: Citovat

2 Dodge Ram:

Já bych místo Tvého příkladu se Spartou a Slávií zvolil příběh Sisyfův.
A nebo tyhle:

1. Při šachové partii je hráč s bílými figurami podvodník, protože jeho figury nepohlcují tolik světla, jako figury černé a tudíž musí být lehčí je zvedat.

2. Při atletickém běhu dvou soupeřů, z nichž má jeden světlé a druhý černé trenýrky je ten ve světlých podvodník, protože se mu při slunečném počasí tolik nepotí zadnice.

3. Andre Agassi byl zajisté také podvodník, vyměňoval si totiž genetické informace s dalším nadaným tenistou, Steffi Graf, čímž samozřejmě získal oproti ostatním výhodu. Lumpík jeden! Razz

Doporučuji Ti sundat si klapky z očí a znova si přečíst, co tu už bylo napsáno. Ty klapky Ti budou jinak zavazet po celý Tvůj život. Zdravá sebedůvěra a skepticismus totiž nemá nic společného s umanutostí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 10:42    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
2 Dodge Ram:

Já bych místo Tvého příkladu se Spartou a Slávií zvolil příběh Sisyfův.
A nebo tyhle:

1. Při šachové partii je hráč s bílými figurami podvodník, protože jeho figury nepohlcují tolik světla, jako figury černé a tudíž musí být lehčí je zvedat.

2. Při atletickém běhu dvou soupeřů, z nichž má jeden světlé a druhý černé trenýrky je ten ve světlých podvodník, protože se mu při slunečném počasí tolik nepotí zadnice.

3. Andre Agassi byl zajisté také podvodník, vyměňoval si totiž genetické informace s dalším nadaným tenistou, Steffi Graf, čímž samozřejmě získal oproti ostatním výhodu. Lumpík jeden! Razz

Doporučuji Ti sundat si klapky z očí a znova si přečíst, co tu už bylo napsáno. Ty klapky Ti budou jinak zavazet po celý Tvůj život. Zdravá sebedůvěra a skepticismus totiž nemá nic společného s umanutostí.


*potlesk*
Tak to bylo krásnýSurprised)
Ještě mi to připomnělo jedno z posilovny, kdy uzvedl svalovec jedna více nž druhý, jelikož měl kotouče s kratším názvem výrobce:oD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 22:48    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
2 Dodge Ram:

Já bych místo Tvého příkladu se Spartou a Slávií zvolil příběh Sisyfův.
A nebo tyhle:

1. Při šachové partii je hráč s bílými figurami podvodník, protože jeho figury nepohlcují tolik světla, jako figury černé a tudíž musí být lehčí je zvedat.

2. Při atletickém běhu dvou soupeřů, z nichž má jeden světlé a druhý černé trenýrky je ten ve světlých podvodník, protože se mu při slunečném počasí tolik nepotí zadnice.

3. Andre Agassi byl zajisté také podvodník, vyměňoval si totiž genetické informace s dalším nadaným tenistou, Steffi Graf, čímž samozřejmě získal oproti ostatním výhodu. Lumpík jeden! Razz

Doporučuji Ti sundat si klapky z očí a znova si přečíst, co tu už bylo napsáno. Ty klapky Ti budou jinak zavazet po celý Tvůj život. Zdravá sebedůvěra a skepticismus totiž nemá nic společného s umanutostí.


no nevím proč bych neměl mít svůj názor, zatím mne nic nepřesvědčilo že je špatnej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 22:50    Předmět: Citovat

Tramtadadá..
Takhle se je hádat lepší než jako v jiné diskuzi zde na tomto foru, až se skoro stydím to tam číst..Surprised(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 06:55    Předmět: Citovat

Hobitek byt velmi smutny, zklamany a smutny. Dodge Ram byt citr. Ja vysvetlit:
Dodge Ram zacit hrat W-ET pozdeji az na novem naslapanem stroji, kde mit hooodne, velmi hooodne FPS v defaultnim nastaveni (navic ja mu neverit, ze si nechat defaultnich 800x600). Nas na starych sunkach Dodge Ram nutit hrat taky v defaultnim nastaveni a mit maaalo, hodne maaalo FPS. Tim nad nami mit vyhodu a kdyz my ji smazavat nastavovanim, my byt v jeho ocich naoko citry. Slova Dodge Ram byt zaludna, my na nej dat bacha. ;o(

Hobitek byt dale zklamany, pokud nekdo brat predchozi odstavec vazne. ;o)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 09:18    Předmět: Citovat

Mik smat se jak meloun, kdyz cist co napsat Hobitek pro Dodge Ram unterwasserman:oD
Mik nemit barevne jmeno a moc noci kvuli tomu nespat. Mika odlakavat pozornost na barevny vypis jmena Dodge Ram a to byt nevyhoda.
Vsichni smutni... hobitek ztratit prsten...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 09:38    Předmět: Citovat

jeee, barevne jmeno. Dodge Ram byt 2x tak zaludny. byt nejen citr ale i unterwasserman. Mik na to prijit. Mik byt moc chytry. Mik mit sice 11 let, ale vsichni z neho brat priklad. ;o)))

A na Dodge Ram barevne jmeno nedivat, jinak my byt slepy. A Dodge Ram nas fragovat, tuuuze fragovat. ;o(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 01:30    Předmět: Citovat

Dodge Ram napsal:
no nevím proč bych neměl mít svůj názor, zatím mne nic nepřesvědčilo že je špatnej


Mě to spíše než Tvůj vlastní názor připadá jako mlácení prázdné slámy. Jestli si vidíš dál než na špičku nosu, tak si laskavě uvědom, že tady veřejně obviňuješ minimálně dobrou polovinu hráčské komunity ET z podvádění. Nediv se našim ostrým reakcím, Ty by jsi se taky necítil dobře, kdybychom si o Tobě mysleli, že jsi mentálně retardovaný. Nejsi? Opravdu? Tak na to já mám svůj názor, zatím mne nic nepřesvědčilo o opaku... Líbí?
Celý tenhle thread se Tě snažíme hezky, ostře, chápavě, ironicky, láskyplně, romanticky, sprostě, přátelsky i absurdně přesvědčit, že tato minimálně dobrá polovina hráčské komunity ET nejsou žádní podvodníci, když si nastaví hlasitost zvuku a utřou nudli u nosu fialovým kapesníkem. Samozřejmě máš plné právo na svůj vlastní sebestředný názor, ale nikoho v něm neobviňuj, Tvoje pravda existuje jen ve Tvém abstraktním světě a i ostatní mají právo na své pravdy se stejnou platností. Když si sundáš ty klapky, tak ty ostatní možná uvidíš. Doposud tu zazněly pouhé dva Tvé argumenty, z nichž jeden je pouhým gestem infantilního starce.
V této diskusi nehájíš Ty své narcistické ego, ale my bráníme svou čest, protože ne, opravdu se necítíme být podvodníky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 07:12    Předmět: Citovat

Bela, co ty to tady vytváříš v noci za bludy?? To je sranda číst.. Myslim že už to Ram dávno pochopil a nechce po tobě žádný další komentáře nebo jak ty používáš "podrývání něčí autority", když má někdo jinej názor než právě ty. Zkus dělat pro "tvůj" server něco užitečnýho, než jen do každýho rejpat a dělat z něj totálního magora. Na tebe narazit, tak ti hned od pohledu zlomim rypák..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 07:22    Předmět: Citovat

2 Fuggas
-jestli ovladas sve pesti jako MP40 tak se neni ceho bat. Laughing

hlavne netvtrd ze netvrdis ze ET neni tvou prednosti Laughing
//Milhaus ti vynada pac ses drzy.. drobet Evil or Very Mad
_________________
Anton je mrtev ať žije ...


Naposledy upravil jecm!nek dne st srpen 29, 2007 08:28, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 07:30    Předmět: Citovat

Tak to už je ale moc, viz "příběh Sisyfův". To mi tu ani netvrď, že tohle vůbec čteš?? Kolik ti je 20, 30?? Myslíš, že je to normální?? Moc asi ne.. tos teprve vyšel střední, že máš v hlavě ještě "příběh Sisyfův??

Jecma: ET neni moje přednost Wink a nikdy bych to netvrdil..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 07:51    Předmět: Citovat

Tak tohle nejvíc:
citace:
co se škádlívá, to se rádo mívá. Lidé se nejlépe sbližují při svých malicherných půtkách, vzpomeň si na první měsíc s děvčetem.

Tos tam byl, když Hobit někde vošahával svojí holku a pozoroval jsi je??
Zase, kdybys tady ale nepsal, tak se nic nedozvíme.. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com