Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chybova hlaška
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:30    Předmět: Citovat

Wolf prostě jede pouze s verzí Win7 Beta co jsem tak vyčetl a zkoušel. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:31    Předmět: Tronix Citovat

(CZF) tronix napsal:
Wolf prostě jede pouze s verzí Win7 Beta co jsem tak vyčetl a zkoušel. Smile


No to mi taky kdosi psal na ICQ ale proč by to nemělo jet na win7 Ultimate Sad Kua Sad Tak dobré winy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:35    Předmět: Re: Tronix Citovat

Colony Lisak napsal:
(CZF) tronix napsal:
Wolf prostě jede pouze s verzí Win7 Beta co jsem tak vyčetl a zkoušel. Smile


No to mi taky kdosi psal na ICQ ale proč by to nemělo jet na win7 Ultimate Sad Kua Sad Tak dobré winy Sad


Kua Kua prostě to nejede asi Ti nahodim servery kde se hraje pod Win 7 ultra nářez s pingem od 1-7 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:37    Předmět: Re: Tronix Citovat

(CZF) tronix napsal:
Colony Lisak napsal:
(CZF) tronix napsal:
Wolf prostě jede pouze s verzí Win7 Beta co jsem tak vyčetl a zkoušel. Smile


No to mi taky kdosi psal na ICQ ale proč by to nemělo jet na win7 Ultimate Sad Kua Sad Tak dobré winy Sad


Kua Kua prostě to nejede asi Ti nahodim servery kde se hraje pod Win 7 ultra nářez s pingem od 1-7 Smile


Aha ale tam se hraje bez PB asi co ??? a četl jsi ten navod co poslal Bela Osa??? A ty jedeš taky na win7 ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:40    Předmět: Citovat

No já bych prvně zkusil postupně odinstalovat Skype, QIP, Nero7 včetně Nero kodeků, služby Adobe autoupdate a nakonec možná i ten Avast!. Jestli běží ET na holém systému (a uživatelé bez problémů jsou toho důkazem, i když zřejmě vlastní jinak lokalizovanou verzi W7), pak by elementární ovladače mainboardu neměly způsobovat žádné potíže. Pozor bych si dal na software ATI a nainstaloval jen nejnutnější ovladače. To jejich zbytečně nabubřelé multimediální centrum všehochuti (Catalyst) má problémy s kupou her. nVidia ovladače jsou sice taky už pěkně obézní, ale aspoň nezpůsobují takové problémy.
Opravdu je možné, že některý základní ovladač PunkBusteru nevoní. Bohužel na to ti dokáže odpovědět jen Evenbalance po zaslání web ticketu, jenže i od nich bych zatím čekal spíš odpověď typu: "Operační systém Windows 7 CZ x64 není doposud oficiálně podporován, počkejte prosím na příští update PunkBusteru." Daleko pravděpodobnější je, že problémy způsobují Nero kodeky a ovladače, Skype, nějaká Adobe "vychytávka", QIP nebo možná i současná verze Avast!u.
Jestli do toho máš ještě chuť, zkus po přeinstalování W7 udělat zálohu čisté instalace, potom ET podle návodu výše a pak postupně ostatní ovladače a software. Když zachytíš, co problém způsobuje, bude to neocenitelná zkušenost i pro budoucí uživatele W7. A za to to stojí, ne? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:43    Předmět: Citovat

Už jsem to zkoušel formatovat a nic instalovat to na holej systém a nic takže nevim

To se nás tu ale sešlo na foru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:45    Předmět: OK Citovat

Ok dneska na to prdim jdu se navalit at mam zitra taky naformátovaný mozek Very Happy Takže zitra udělam kompletní format a pak nahraju ETčko podle toho návodu. Pokud ani to nepmuže nasleduji visty tam to šlapalo a počkam až se to vybrousi na sedmičky Smile Diky zatim moooc za rady Bela Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 16:54    Předmět: Citovat

Rádo se stalo.
Bohužel mám jen špatné zprávy. Nedalo mě to a na volný disk jsem nainstaloval Windows 7 CZ Ultimate 64bit (jen aby bylo jasno: necracknutou a neaktivovanou 30-ti denní trial verzi Razz). Po instalaci proběhl automatický update, který nainstaloval ovladače grafiky a síťové karty. Jediný software, který jsem instaloval ručně je samotný PunkBuster (PBSetup.exe) a jeho služby (PBSvc.exe). ET samotné zůstalo na jiném disku tak, jak bylo.
Výsledkem po nalogování na server je stejná chyba, jako ta tvoje. Takže jsem pro PnkBstrA.exe a PnkBstrB.exe v okně služby povolil používat plochu. Mimochodem, tyto dva souboru se nenachází v adresáři Windows\System32, ale ve Windows\SysWOW64. Do system32 jsem je pro jistotu zkopíroval taky. Pak jsem si začal hrát s kompatibilitami ET.exe i souborů služeb PunkBusteru, ale pouze s negativním výsledkem.

Z výše uvedeného se domnívám, že to tedy nebude chyba nějakého externího programu, ale přímo nějaké součásti Win7 x64. Evenbalance se už vyjádřili, že PunkBuster podporující Win7 bude vydán po oficiálním zahájení prodeje Win7, tedy nejdříve 22. října 2009.

Jestli máš, Lišáku, nějaký volný partition nebo ještě lépe volný disk, nainstaluj si WXP a používej dualboot. Jestli ne, bohužel budeš muset při instalaci WXP (případně Vista, ale k tomu nevidím jediný důvod) smazat partition Win7. Doporučuji ale ponechat někde dostatečně velký (20-50GB) prázdný partition pro budoucí instalaci Win7. Pak můžeš používat oba systémy. Dalším řešením může být dualboot s Linuxem pro ET - v tomto případě přeji hodně zábavy při studiu příkazové konzole, tedy jestli již nejsi expert Laughing. Oficiální W32 PunkBuster s podporou Win7 rozhodně bude, jen musíme ještě chvíli počkat. Netuším, jestli PB chodí korektně na Win7 x32 a ani to nebudu zkoušet - vlastním i7 a 12GB DDR3, nebudu přece leštit Embéčko, když v garáži stojí Mercedes Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 10:43    Předmět: Hmm Citovat

Tak už mam visty zformatoval jsem aj to co jsem neměl Smile Ale už možu hrat etčko počkam na tu ofic verzi a pak hura do win 7 ale raději to prvni zkusim mam 1,5tera tak snad 50giga najdu na zkoušku Very Happy Jinak diky moc bela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
doktor
Level4
Level4


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Hořesedly

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 18:41    Předmět: Uff Citovat

Koukam ze ste se tu ponekud rozepsali co se tyce lisakovo problemu Smile,ale jste jaksi mimo misu problem neni v PB ale v systemu !! preinstalujes 10 a bude ten samy problem,kdyby engine v et umel logovat chybove hlasky asi by to znelo say_chybovahlaska ale od toho tu je prec PBserver,praxe je takova ze se na srv nalogujes pb skontroluje popripade updatuje a kdyz najde chybu nahlasi ji a pokud ji nahlasi v tvem pripade ucinil proc hledat chybu v nem kdyz pracuje spravne ?Na modu nikterak nezalezi pokud zadny nemas auto se sosne ze serveru(pokud neni zakazano stahovat).No koukam ze nakonec preinstaloval takze gl at se nekdy potkame Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 08:18    Předmět: Citovat

Nj ale raději počkam až budu vědět na 100% že to povali Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 17:02    Předmět: Win7 x64 CZ Ultimate Citovat

Tak jsem se znovu pokusil rozjet ET na Win7 x64 CZ Ultimate. Po vyzkoušení hromady kombinací "spouštět jako admin, povolit používání plochy, kompatibilita s..." a podobně mě napadlo to zkusit tak, jak jsem to nainstaloval, tedy bez jakéhokoliv nastavování Laughing. A ono to opravdu funguje, žádný problém Razz Exclamation Pochopitelně až na známé potíže s FPS lagy, akcelerací myši a kicku po vid_restart.
Pěkné školení. Ne na vše se zjevně dá jít "vědecky", logikou a rozumem. Just natural Laughing.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 07:11    Předmět: Re: Win7 x64 CZ Ultimate Citovat

BELA OSA napsal:
Tak jsem se znovu pokusil rozjet ET na Win7 x64 CZ Ultimate. Po vyzkoušení hromady kombinací "spouštět jako admin, povolit používání plochy, kompatibilita s..." a podobně mě napadlo to zkusit tak, jak jsem to nainstaloval, tedy bez jakéhokoliv nastavování Laughing. A ono to opravdu funguje, žádný problém Razz Exclamation Pochopitelně až na známé potíže s FPS lagy, akcelerací myši a kicku po vid_restart.
Pěkné školení. Ne na vše se zjevně dá jít "vědecky", logikou a rozumem. Just natural Laughing.


Hmm takže jen naistaluju wolfa upgraduju PB a spustím hru jo???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 16:15    Předmět: Re: Win7 x64 CZ Ultimate Citovat

Colony Lisak napsal:
Hmm takže jen naistaluju wolfa upgraduju PB a spustím hru jo???


ET instalovat nemusíš, stačí zkopírovat jeho adresář ze zálohy. Já ho měl na jiném disku, takže jsem pouze přidal zástupce na plochu. PB se updatoval už předtím, při instalaci pomocí PBSetup.exe.
Ale jinak ano - žádné nastavování, pouze jsem to nastavil zpět na vanilkovou - vypnul spouštění jako administrátor všech souborů, které jsem tak nastavil předtím, zrušil jsem spouštění ET.exe v režimu kompatibility s Vista SP2 a zrušil jsem používání plochy služeb PB. ET běží ve Win7 nativně a PunkBuster je zřejmě nekompatibilní s jakýmikoliv kompatibilitami Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 07:20    Předmět: Re: Win7 x64 CZ Ultimate Citovat

BELA OSA napsal:
Colony Lisak napsal:
Hmm takže jen naistaluju wolfa upgraduju PB a spustím hru jo???


ET instalovat nemusíš, stačí zkopírovat jeho adresář ze zálohy. Já ho měl na jiném disku, takže jsem pouze přidal zástupce na plochu. PB se updatoval už předtím, při instalaci pomocí PBSetup.exe.
Ale jinak ano - žádné nastavování, pouze jsem to nastavil zpět na vanilkovou - vypnul spouštění jako administrátor všech souborů, které jsem tak nastavil předtím, zrušil jsem spouštění ET.exe v režimu kompatibility s Vista SP2 a zrušil jsem používání plochy služeb PB. ET běží ve Win7 nativně a PunkBuster je zřejmě nekompatibilní s jakýmikoliv kompatibilitami Wink.


Ok jdu na reinstal ale kua doufam že to povakčí :-d
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com