Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cheater + BAN
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 20:03    Předmět: Citovat

Tak jsem zkouknul dema a moc tam toho teda neukazal.To jednou na Siwe..tam to byl speedkiller.Co nechapu,proc jste se s nim tak mazlili,byl tam Rapy,Stromovous,ten se ale snazil,Snoopik...Co ty Belo,tys tam byl teda taky?Mozna kdyby dostal banana driv,nezboril by server,ale kde je psano,ze ho zboril,treba se jen seknul nebo tak,to zatim nevime.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 20:13    Předmět: Re: OK ale... Citovat

Mik (CZ) napsal:
Witus_CZ napsal:
Čao všickni. Tak já se taky připojuju. Hrál jsem naposledy v pátek v noci, teď jsem to zapnul a taky mam banána na milion sekund. Reason "ch"... Asi jsem cheatoval v sobotu z hospody v Řevnicích. Ale zase jsem se tam zcheatoval moooc pekně Laughing
Takže prosím všechny oprávněné a schopné o "odbanánování".
Díky Smile


Odbanuje se prý jen první polovina abecedy. Zbytek má ban oprávněně.


Počkej, to je jako vtip, nebo co??? Pokud je to vtip tak mi nepřijde moc dobrej apokud to myslíš vážně tak je to ještě horší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 20:29    Předmět: Citovat

*postava v černém plášti s kápí rozhodila teatrálně rukama*

Je to znamení! Předzvěst příchodu Vyvolené, jenž otřese samotnou Wolfensteinovskou elitou! Legenda praví, že přinese rovnováhu mezi Allies a Axis a učiní přítrž shufflům. Brzy po tom, co její ručka dosáhne velikosti potřebné na WSAD, do sedmi neděl předčí svého otce a její killing spree překročí deset tuctů.
Co nám přinese tato spasitelka v lidské formě? Uštědří lekci všem prohnaným a hrabivým panzerům? Bude její vyvinuté taktické myšlení schopno odolat náporu zákeřného dělostřelectva a hmoždířů? Budou její nadlidské reflexy uštědřovat nepřátelům jeden headshot za druhým?

Only time will tell!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 20:35    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
*postava v černém plášti s kápí rozhodila teatrálně rukama*

Je to znamení! Předzvěst příchodu Vyvolené, jenž otřese samotnou Wolfensteinovskou elitou! Legenda praví, že přinese rovnováhu mezi Allies a Axis a učiní přítrž shufflům. Brzy po tom, co její ručka dosáhne velikosti potřebné na WSAD, do sedmi neděl předčí svého otce a její killing spree překročí deset tuctů.
Co nám přinese tato spasitelka v lidské formě? Uštědří lekci všem prohnaným a hrabivým panzerům? Bude její vyvinuté taktické myšlení schopno odolat náporu zákeřného dělostřelectva a hmoždířů? Budou její nadlidské reflexy uštědřovat nepřátelům jeden headshot za druhým?

Only time will tell!


*Za mocného chorálu vystupuje [UGC]Bedna ze spawnu*
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 21:28    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
Tak jsem zkouknul dema a moc tam toho teda neukazal.To jednou na Siwe..tam to byl speedkiller.Co nechapu,proc jste se s nim tak mazlili,byl tam Rapy,Stromovous,ten se ale snazil,Snoopik...Co ty Belo,tys tam byl teda taky?Mozna kdyby dostal banana driv,nezboril by server,ale kde je psano,ze ho zboril,treba se jen seknul nebo tak,to zatim nevime.


Já tam byl jen pod fejkem bez levelu, takže jediné co jsem udělal bylo první upozornění na cheatera, nahrání dema a zápis guidu. Pak jsem se přesunul do týmu Axis a dal vote na kick, které k mému velkému překvapení prošlo. Když už bylo zřejmé i dalším hráčům, že je cheater, kopali ho střídavě Stromovous a Snoopík, ale vždy se vrátil do 30 sekund zpět, tohle na něj prostě bylo málo. Snoopík mu dal asi 4x ban na pár let, jenže na darebáka takového kalibru ani tohle neplatí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 07:10    Předmět: Citovat

Nezabanoval vas cheater, ale Snoopik Smile !ban nebyl schopen zjistit IP adresu slotu a proto nastavil libovolnou, musim se jeste podivat proc to tak bylo. A protoze mam prednostne ban na IP a ne na par IP&GUID, tak jste to slizli vsichni. IP adresa je z adslko z Anglie, ale muze tam byt klidne proxy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 07:42    Předmět: :D Citovat

Takže za všechno muže snoopik Very Happy To je teda kamoš Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 08:38    Předmět: Citovat

Als napsal:
Nezabanoval vas cheater, ale Snoopik Smile !ban nebyl schopen zjistit IP adresu slotu a proto nastavil libovolnou, musim se jeste podivat proc to tak bylo. A protoze mam prednostne ban na IP a ne na par IP&GUID, tak jste to slizli vsichni. IP adresa je z adslko z Anglie, ale muze tam byt klidne proxy.


Ololol! Laughing
Zajímavé je, že to slízli totálně všichni včetně Botek a hospodských povalečů v Řevnicích, kteří zřejmě byli v inkriminované době v extázi z jiného soudku. IP může být z UK, ale ta jeho hláška ****a určitě anglická nebyla! Very Happy.
Než jsem se odpojil, tak někdo psal do chatu něco jako že si snad změnil nick na Snoopíkův, takže spíš za to opravdu může opravdu ten cheater. Není to tak dávno, co nějaký Polák ukradl guid a tím i level jednomu z adminů na Pařbě a taky zabanoval hromadu neusvědčených.
Jen mě není jasné to chování botů, napřed se jimi úplně zaplnil server a potom postupně odpadávali, něco jako kdyby zadal "addbot 1000000". A tohle přece nemůže být práce Snoopíka. Jak už jsem psal někde nahoře, ten rošťák nám to sdělil předem, že budeme všichni brzy vyhozeni, takže v tom jistě své pokřivené prstíky má Neutral .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 13:43    Předmět: Citovat

Ne opravdu to bylo kvuli tomu banu. A uz vim i proc ten prikaz nevidel jeho IP adresu. Je to chyba v etpub pri parsovani userinfa. Mozna to i opravim, kdyz mi zbyde cas. Jo a napsal, ze to vsechny vyhodi, protoze videl ze Snoopik pouzil !ban. Ten pocet botu je jasnej, proste se postupne pripojovali a hned dostavali ban a server krute nestihal je odpojovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 14:51    Předmět: Citovat

Takže žádný megauberspoofer? Žádný RCon superstealer? Jen ten jeho přiblblý, defaultně nastavený (zatím) nedetekovaný multihack a Snoopíkův nešťastný, ač dobře míněný pokus? Hloupá chyba v ETPubu? Jsem opravdu zklamán... Twisted Evil

No, nakonec byl ten ban úspěšný. Sice s sebou vzal dalších asi 59 hráčů a přibližně 117495 klonů Botek, ale haxor byl venku! Když se kácí les, vzduchem létají třísky. Razz

Ještě by mě, pokud se mohu tázat, Alsi, zajímalo, jak to, že byly asi 3 pokusy ho vyhodit banem úspěšné a pak se to zvrtlo. Nebyl jsem už přítomen, ale v HLSW jsem viděl, jak se server najednou restartoval a začalo nekonečné připojování Botů.

Na závěr jeden zvrhlý návrh: povolit pro level 4 tyrrany a příkaz !disorient, to by potom, panečku, milý lump koukal, kde lovit lamky! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 19:21    Předmět: omluva Citovat

Přátelé , kamarádi
nebo spíš teď nepřátelé....moc bych se vám chtěl omluvit za udajně mé zabanování (asi né údajné ale opravdu moje, pač Alsík to asi musí vědět nejlépe).Věřte že mé jednání bylo myšleno v dobrém úmyslu asi 3x dostal ban a vždy se vrátil....poté warny od stromovouse....a pak co chvíli přestal hrát to spadlo Sad no vy co jste byly přítomni ste sami viděly, že žádné vykopávání nebylo úspěšné... já jen dal !ban jeho slot 999999999 reason, že nás to koplo všechny mě mrzí a tímto přijměte mou omluvu za méně vydařený víkend.Omlouvam se všem na celém světě že se nemohli připojit a zahrát si Sad , dále bych se chtěl omluvit tobě Alsi za vzniklé potíže a přidělanou práci - omlouvám se

P.S. Nejsem žádný spisovatel, z češtiny sem měl vždy známku 4 tak se omlouvám za případné chyby v gramatice snad to přelouskáte, ale opravovat je nebudu...doufám že když si přijdu zahrát tak mě nevypískáte s pozdravem JÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 20:20    Předmět: Citovat

Člověče, vždyť jsi nikoho nezamordoval! Laughing Vsadím se, že právě díky této nehodě spoustě hráčům opět spočinulo na tváři svými paprsky slunce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 20:43    Předmět: Citovat

2 Snoopik:

Neblázni, kámo. Dělal jsi jen to, k čemu máš level a co jsi v danou chvíli dělat musel. Jak už tu psal Alsík, je to nějaká chyba ETPubu nebo jeho nastavení. A tahle situace by přece nikdy nenastala, kdyby nebylo toho podvodníka. Hlavu vzhůru. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fila.cz



Založen: 9.6.2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 21:13    Předmět: Citovat

Very Happy nevím proč jsi Snoopi tak přepadlej to se občas stane ,ten LUMP se pořád vracel a nedalo se stejně hrát Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 21:27    Předmět: Citovat

Přesně tak, ty nemáš vůbec proč se Snoopi omlouvat. Stejně by k tomu díky nějakému blbci došlo dřív nebo později a stát se to mohlo komukoliv. Teď aspoň bude chyba opravena a sever bude bezpečnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com