Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hlasovani o best player jen tak at se tady taky neco deje:)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo je nejlepsi player na Regnetu
Prok!n3k
22%
 22%  [ 6 ]
Colony Lisak4
3%
 3%  [ 1 ]
Vincent VegA
0%
 0%  [ 0 ]
Egi
0%
 0%  [ 0 ]
John_Wayne2.08
7%
 7%  [ 2 ]
Max_cz
3%
 3%  [ 1 ]
Rybizek [CZ]
0%
 0%  [ 0 ]
Princess cz
29%
 29%  [ 8 ]
JoeY [CZ]7
3%
 3%  [ 1 ]
Pt.Strix
0%
 0%  [ 0 ]
LaCunda [CZ]
7%
 7%  [ 2 ]
Desertstorm[CZ]
3%
 3%  [ 1 ]
Blanche
3%
 3%  [ 1 ]
Rapy (CZ)
11%
 11%  [ 3 ]
Ogy (:CZ:)
0%
 0%  [ 0 ]
ICIS
3%
 3%  [ 1 ]
DistePhanO
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 27

Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 18:03    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
dal jsem si vyhledat ve statistikach "Hobit" a vyjelo mi to toto:

LaCunda [CZ] 155h 14m 108.20 16796 8643 1.94 48.77 8.68 0.04
Hobit 79h 19m 51.59 4092 3444 1.19 39.89 7.57 0.01
Hobit 0h 02m 0.00 0 0 0.00 0.00 0.00 0.00

ten !la je tam jako bug (ze hral za mne?) nebo jako feauture (ukazka kolik tu stravil nejvetsi zavislak?) !la uz mne nech byt, pokazils mi vetrak na grafice, seres se mi do statistiky a jeste se neucis!!! maminku z varechou na tebe. ;o)

pro maxe: 79h od posledniho nulovani statistik (kdy to bylo?) je moc nebo malo? je to na chocholouska?


jaky nejvetsi zavislak...se vsadim, ze se par nicku najde, co maji vice odehranych hodin... Wink ja sem proste loajalni a drzim se regnetu, jinde nehraju Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 18:59    Předmět: Citovat

[quote="princess cz"]Ha...dobre tema na foru..jinak moc dekuju lidem,kteri mi dali hlasy Laughing /quote]

tak to je jasny...jecma to uz psal...vsechny byly o prsa Wink

a k te vasi hadce...nemuzete to resit aspon prosim soukromymi zpravami? opravdu nemam chut tu cist takovy spory a slova a vubec... vim, ze mi na to namitnete, at to teda nectu, ale nejak se musim prohrabat tema prispevkama, at sem v obraze, o cem ze je rec...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 19:14    Předmět: Citovat

Me tam zase chybi Bela Os(L)a, takze jsem zvolil jineho "tatinka" regnetu -> Rapyho Twisted Evil
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 19:54    Předmět: uroven Citovat

Doposud jsem si myslel, že se jedná o slušné forum a vždycky jsem si zde rád četl a diskutoval. To jak se zde někteří prezentují je ale opravdu na pováženou.

Takže jsem pro Vás připravil alternativní zábavu.
Definice z wikipedie:

Inteligence je rozumová schopnost řešit nově vzniklé nebo obtížné situace; schopnost učit se ze zkušeností; schopnost přizpůsobit se; schopnost správného určení podstatných souvislostí a vztahů, pomocí nichž řešíme nové problémy a orientujeme se v nastalých situacích. Je pravděpodobně nejdůležitější a rozhodně nejskloňovanější ze všech schopností, které současná psychologie rozlišuje.

Zde v časopise 21.století článek o drogách http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2005100532

A droga je i kofein opět čerpáno z wikipedie:
Kofein je alkaloid, který příznivě stimuluje centrální nervovou soustavu. Kofein je pravděpodobně nejrozšířenější stimulant na světě, který se užíváním ve větším množství stává drogou.
Smrtelná dávka kofeinu je při orálním užití 150 mg/kg, to je pro 100 kg těžkou osobu 15 g.

A definice hry:
Hra je činnost jednoho či více lidí, která nemusí mít konkrétní smysl, ale přitom má za cíl radost či relaxaci. Hry se hrají především pro zábavu, ale můžou také sloužit například ke vzdělávání. Rolí hry ve společnosti se zabývá věda zvaná ludologie.

No nevim... možná i tohle jsou důvody toho, proč Dilo a ostatní nemusí mít tolik času na server Regnet, ale to je jen spekulace..
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 19:56    Předmět: Citovat

La napsal:nevim, to je ta zapadocestina?
Ty mas neco proti zapadnim cechum? Evil or Very Mad To bude asi tim ze si kratkej zobak Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 21:09    Předmět: Citovat

Tak jsem to trochu procistil a presunul do zumpy kde muzete pokracovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 21:17    Předmět: Citovat

Als napsal:
Tak jsem to trochu procistil a presunul do zumpy kde muzete pokracovat Wink


aha... no mozna sem mel zacit cist v tematu "dotazy a připomínky" a az pak jit na "pokec" ... Very Happy
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 21:22    Předmět: Citovat

Díky, Alsíku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 22:51    Předmět: Re: uroven Citovat

Mik (CZ) napsal:
Doposud jsem si myslel, že se jedná o slušné forum...


Ttakže tvoje rada zní "Hrajte inteligentně pod vlivem!"
(kávy)
souhlasím Very Happy

Alsi pekne jsi to učesal, hned se na to lepe kouká.
_________________
Anton je mrtev ať žije ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 00:44    Předmět: Citovat

no jelikož v anketě nejsem Very Happy ... dostal můj hlas John, obdivuju ho s jakým pingem dokáže tak dobře hrát ....

edit: no a štvou mne chronický měniči nicků Smile, kdo se v tom má vyznat kdo zrovna hraje Very Happy, momentálně mne irituje Vincent VegA(alias Chuck a dalších cca 20 nicků), ale hlavně proto že má na konci jména velký A
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STANIC



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Borovy, plzen

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:19    Předmět: Citovat

Když tam nejsem tak sem dal hlas cundičce Very Happy . Rozhodoval sem se mezi nim, rapym a lisakem, protože lidem co hrajou jenom za medika hlas dávat nebudu. Navic ho na serveru potkávam nejčastěji a je to kolega právník. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:42    Předmět: Citovat

STANIC napsal:
Když tam nejsem tak sem dal hlas cundičce Very Happy . Rozhodoval sem se mezi nim, rapym a lisakem, protože lidem co hrajou jenom za medika hlas dávat nebudu. Navic ho na serveru potkávam nejčastěji a je to kolega právník. Smile


dik za bodik, kolego Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 14:18    Předmět: Citovat

nooo ja mam dvoch naj playerov .... su nimi dilo a milhaus... nejdu za fragama ale za team play Very Happy cus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 15:22    Předmět: Citovat

Pa3k napsal:
nooo ja mam dvoch naj playerov .... su nimi dilo a milhaus... nejdu za fragama ale za team play Very Happy cus


Dík Pa3k Very Happy Já bych to ještě upřesnil.. team play a hlavně zábava se hrou a s tím týmem.

A jsem docela rád, že podle hlasů většina volí radši holku, která dobře hraje, ale není v reálu tím největším skillerem na serveru a tím tak trochu to nesmyslné hlasování o best playeru sabotují.. ať vědomě nebo ne. Cool
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 16:08    Předmět: Citovat

Diloph napsal:
Pa3k napsal:
nooo ja mam dvoch naj playerov .... su nimi dilo a milhaus... nejdu za fragama ale za team play Very Happy cus


Dík Pa3k Very Happy Já bych to ještě upřesnil.. team play a hlavně zábava se hrou a s tím týmem.

A jsem docela rád, že podle hlasů většina volí radši holku, která dobře hraje, ale není v reálu tím největším skillerem na serveru a tím tak trochu to nesmyslné hlasování o best playeru sabotují.. ať vědomě nebo ne. Cool


Přesně tak Dilo.
není nad teamovou hru, podobně jako v CW, naprosto skvělé.
Ale týmově se na regnetu tolik nehraje..maximálně do teamu...což není na škodu, ale jeden eng aby se tam občas udřel.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...


Naposledy upravil Mik (CZ) dne st leden 09, 2008 17:40, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com