Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pa3k???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ste za to aby mi bol zruseny BAN???
Ano
57%
 57%  [ 12 ]
Nie
42%
 42%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 21

Autor Zpráva
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 13:59    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Samozřejmě! Nejlepší způsob, jak zjistit, že jsi gramla je stát se navíc hňupem a začít podvádět!

Question Nejlepší způsob, jak odvést pozornost od vlastní excentricity je, že navedeš ostatní hlupáky na stejné chování, aby jsi v tom nebyl sám.
Question Nejlepší způsob, jak dostat holku do postele je, že ji svážeš, zacpeš ústa aby nemohla řvát a pak si vezmeš co chceš.
Question Nejlepší způsob, jak si vydělat na jachtu je, že s kuklou na hlavě a s pistolí v ruce vlezeš za plného provozu do banky a na přepážce požádáš o půjčku.
Question Nejlepší způsob, jak zjistíš, že jsi dement je, že vylezeš na střechu nějakého minimálně osmipatrového domu a skočíš dolů.

Exclamation Nejlepší způsob, jak vyhledat informace je, že do internetového prohlížeče napíšeš adresu www.google.com.
Exclamation Nejlepší způsob, jak porozumět cizojazyčným informacím na internetu je, že budeš chodit do školy nebo se jinou cestou naučíš cizí jazyky.
Exclamation Nejlepší způsob, jak se zbavit frustrace ze hry je, že se ji naučíš hrát alespoň průměrně dobře nebo ji přestaneš hrát.
Exclamation Nejlepší způsob, jak se stát opovrhovaným darebákem je, že začneš vraždit, okrádat nebo podvádět slušné lidi.

Na threadu pana cheatera pan cheater přiznává, že se za dva roky hraní nenaučil střílet ze smg, že cheatoval jen proto aby se naučil odhalovat jiné cheatery, že na 99% ví, že hráč s nickem ...!... umí anglicky a za 100EUR si pořídil private hack a k tomu všemu nám radí, abychom zkusili také cheatovat!

2 Fuggas:
Skutečnost, že jsi si své cheatování odpustil sám sobě a na Regnetu jsi dostal z nepochopitelných důvodů unban ještě nic nemění na další skutečnosti, že stejně jako pro mě máš pro řadu dalších hráčů nálepku zasraného podvodníka, který ruinuje celou komunitu Enemy Territory. A jsem velmi, velmi rád, že ani po uplynutí Tvého stávajícího banu na všech serverech Alliancze Ti tohle tetování nezmizí.

Všem hráčům, kteří mají zájem o seriózní cheatování v Enemy Territory doporučuji vyhledat klan Krále českých cheaterů, kde Vám snad budou nejnovější hacky poskytnuty zdarma. Pan P**ík Vás jistě všechny vřele uvítá a přijme i přes skutečnost, že prý se rozhodl s cheatováním přestat Laughing.


je mi to jasny hned jak prijdu z prace s penezma co jsem po ceste ukradnul tu moji svazu zacpu usta aby zase neremcala a zacnu cheatovat na regnetu Laughing proste raj na zemi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com