Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro Alse
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 12:36    Předmět: Citovat

Tox napsal:
Dodge Ram napsal:
Tak jsem rád, že se zapracovalo ylaepšení v mapách kdy se ukazuje pozice hráče (textově) ... psla jsem to tu už před pár měsíci možná i lety, ale hlavně že to je, sice blbůstka, ale občas pomůže Smile


muzes mi trosku priblizit o jake pozice jde?


No ukazuje se ti textová informace v které části mapy se nacházíš ty a člen tvého fireteamu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 14:41    Předmět: Citovat

Dodge Ram napsal:
Tox napsal:
Dodge Ram napsal:
Tak jsem rád, že se zapracovalo ylaepšení v mapách kdy se ukazuje pozice hráče (textově) ... psla jsem to tu už před pár měsíci možná i lety, ale hlavně že to je, sice blbůstka, ale občas pomůže Smile


muzes mi trosku priblizit o jake pozice jde?


No ukazuje se ti textová informace v které části mapy se nacházíš ty a člen tvého fireteamu.


jooo taaak Rolling Eyes
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 20:07    Předmět: Citovat

Ahoj Alsi mam prosbu nemoh bys prosim odstranit ten flame na me ve foru pokec tema Chudacek Max autor se k tomu nema a kdyz si to prectes zjistis ze to sou jen keci o nicem je zbytecny ukazovat v co se muze zvrhnout blby hrani hry to uz neni normalni a je na case to omezit dik za pochopeni sic to tady muzes nechat pro ponauceni ze kamaradstvi muzes posrat blbou zmenou tymu a clovek se kterym se kazdej den zdravis a je kamos te odsoudi kvuli tomu ze si hral za sedy panacky misto zlutejch a ja jak idiot nemam nic jinyho na praci nez to resit fakt k smichu ale to se stava jak se rika nova doba budu radsi kdyz se ten shit ztrati ze sveta DIK!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 14:05    Předmět: Citovat

Dik myslim ze zumpa je pro to idealni misto Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 07:57    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
Ahoj Alsi mam prosbu nemoh bys prosim odstranit ten flame na me ve foru pokec tema Chudacek Max autor se k tomu nema a kdyz si to prectes zjistis ze to sou jen keci o nicem je zbytecny ukazovat v co se muze zvrhnout blby hrani hry to uz neni normalni a je na case to omezit dik za pochopeni sic to tady muzes nechat pro ponauceni ze kamaradstvi muzes posrat blbou zmenou tymu a clovek se kterym se kazdej den zdravis a je kamos te odsoudi kvuli tomu ze si hral za sedy panacky misto zlutejch a ja jak idiot nemam nic jinyho na praci nez to resit fakt k smichu ale to se stava jak se rika nova doba budu radsi kdyz se ten shit ztrati ze sveta DIK!


Razz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 18:01    Předmět: Watch your sarcastic-o'meter! Citovat

Nářez! Laughing

Alsíku, prosím Tě, mohl bys tady vymazat všechny témata s nickem "Bela Osa" v názvu? Já si to totiž rozmyslel a mnoho odpovědí bych dnes rozhodně napsal jinak než tenkrát a nějak se mě zrovna nechce je všechny editovat. Já vím, je to tu jako krásný odstrašující příklad, jak jsou všichni zlí a hloupí a jak tady šikanovali báječného a nejhodnějšího strejdu Belu. Tyhle pomluvy rozhodně patří do žumpy, protože ať jsem hrál za žluté nebo šedé panáčky, vždy jsem byl úplně nestranný, neovlivnitelný a spravedlivý ke všem! Takhle se člověk přijde pobavit k tématu o neškodné hře a někdo by mě tu pohodu mohl pokazit tím, že by si snad začal myslet, že jsem někdy udělal nějakou chybu! S tím se prostě nedá žít! Prosím, prosím prosím!

Very Happy Very Happy Shocked Razz Shocked Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 09:00    Předmět: Re: Watch your sarcastic-o'meter! Citovat

BELA OSA napsal:
Nářez! Laughing

Alsíku, prosím Tě, mohl bys tady vymazat všechny témata s nickem "Bela Osa" v názvu? Já si to totiž rozmyslel a mnoho odpovědí bych dnes rozhodně napsal jinak než tenkrát a nějak se mě zrovna nechce je všechny editovat. Já vím, je to tu jako krásný odstrašující příklad, jak jsou všichni zlí a hloupí a jak tady šikanovali báječného a nejhodnějšího strejdu Belu. Tyhle pomluvy rozhodně patří do žumpy, protože ať jsem hrál za žluté nebo šedé panáčky, vždy jsem byl úplně nestranný, neovlivnitelný a spravedlivý ke všem! Takhle se člověk přijde pobavit k tématu o neškodné hře a někdo by mě tu pohodu mohl pokazit tím, že by si snad začal myslet, že jsem někdy udělal nějakou chybu! S tím se prostě nedá žít! Prosím, prosím prosím!

Very Happy Very Happy Shocked Razz Shocked Very Happy Very Happy


To je opravdu Nářez Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 09:24    Předmět: Citovat

off topic!! Sad
Alsi prosím tě, mohl bys mi zase nahodit lvl? Mám novou IP a většinu času šlo všechno řešit i bez práv, ale zrovna včera sem si na servru od SK jednoho hráče, ještě k tomu drzému až nad mraky, nepomohl jinak, než odlognutím... Sad Díky.
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 19:42    Předmět: Citovat

No coment Bela tobe si myslim ze sem nic nepsal tak si strc svoje komentare do......! nejsem na ne zvedavej!

No nic jen me to utvrdilo ze si dam od regnetu chvili pauzu jesteze budu mit pristi tejden novej komp na kterym rozjedu i neco lepsiho nez ET popravde uz je nacase se podivat po trosku novejsi on-linovce:)
(Ono jak se rika kdyz stresi prevazej pohodu je na case prestat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 20:48    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
No coment Bela tobe si myslim ze sem nic nepsal tak si strc svoje komentare do......! nejsem na ne zvedavej!

No nic jen me to utvrdilo ze si dam od regnetu chvili pauzu jesteze budu mit pristi tejden novej komp na kterym rozjedu i neco lepsiho nez ET popravde uz je nacase se podivat po trosku novejsi on-linovce:)
(Ono jak se rika kdyz stresi prevazej pohodu je na case prestat:)


Tak ty jsi Als? No to je tedy překvapení!


[flame]
Já si svoje komentáře klidně strčím do......, když ty si ty svoje strkáš do žumpy. A jak tak koukám, už ne jen ty svoje. Na co jsi ty zvědavej je mě šum větru v korunách kaktusů, já tobě nic nepsal. Když ti tady každý vadí, tak sem nelez a nic sem nepiš.

Svoje slzičky si pěkně schovej do aktovky, mě už to po tvém patnáctém tragickém odchodu z Regnetu přestalo dojímat. Přeji hodě štěstí při hledání hry, kde je nevyrovnanost podstatou a kterou hrají tobě podobní lidé. Nejlepší bude asi nějaký singleplayer... Laughing
[/flame]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 21:48    Předmět: Citovat

Přátelé, hovínka patří do žumpy, i ta voňavá a správně tvarovaná Wink

Nebo skončíme tak, že si Als nebude číst ani tento jediný topic, který je jemu věnován, a to bychom přece nechtěli, že Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 23:07    Předmět: :) Citovat

Uz ani nemusim chodit hrat ale jen si sem obcas pocist tyhle sracky abych se perfektne pobavil Smile)) jen tak dal jen tak dal Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 13:21    Předmět: Citovat

off topic!! .)
to bela : ty si skoncil s regnetem??? kdy ??? je pravda, ze sem te tam dlouho nevidel, ale myslel sem, ze ses jenom v tom Kuvajtu, nebo nekde tam... ale konec???
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 16:43    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
off topic!! .)
to bela : ty si skoncil s regnetem??? kdy ??? je pravda, ze sem te tam dlouho nevidel, ale myslel sem, ze ses jenom v tom Kuvajtu, nebo nekde tam... ale konec???


Já? Ne, proč myslíš?
Někde tam nebo jinde bývám sice velmi často, ale na Regnetu pořád ještě hraji. Sporadicky a pod fakenickem, ale pořád lamím. Ještě pořád je na Regnetu dost lidí, které mám rád a kvůli kterým bych tuhle malou komunitu opouštět nechtěl.

Edit: Omlouvám se za další offtopic. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 17:23    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
LaCunda napsal:
off topic!! .)
to bela : ty si skoncil s regnetem??? kdy ??? je pravda, ze sem te tam dlouho nevidel, ale myslel sem, ze ses jenom v tom Kuvajtu, nebo nekde tam... ale konec???


Já? Ne, proč myslíš?
Někde tam nebo jinde bývám sice velmi často, ale na Regnetu pořád ještě hraji. Sporadicky a pod fakenickem, ale pořád lamím. Ještě pořád je na Regnetu dost lidí, které mám rád a kvůli kterým bych tuhle malou komunitu opouštět nechtěl.

Edit: Omlouvám se za další offtopic. Embarassed


ted kdyz to ctu znova, tak uz nevim proc...asi sem si spatne precet tvuj msg... sry Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
Strana 13 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com