Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stížnosti na adminy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 00:15    Předmět: Citovat

OkillercZe napsal:
Desertstorm napsal:
njn, ja tam taky byl,a nezdalo se mi to.Ale tezko aby se na serveru hadali admini.podle mne by si Error mel uvedomit,ze kdyby byl za druhou stranu a nekdo mu to sil panzou do spawnu,co by asi tak udelal.co bys udelal,Errore?....No vidis.(odpovedel jsem si sam).
A ty Okillere,potlac svoje ego, treba si nebyl predtim varovan zrovna Errorem,nevim.mne vic vadi kemperi,co cekaj na spawnu a poslou ti do nej granat(a udelal mi to i admin),nez nejaka arta pred vchodem, da se to obejit.Kazdej holt ma jinej nazor.Prece nebudou fieldi davat supporty nekam, kde se tomu kazdej vyhne,to by pak bylo o nicem.A panza rozhodne do spawnu nepatri.ale pokud budu ve spawnu neustale kempit a kosit,zase se nemuzu dovolavat SK.To jen na okraj a obecne.


Ale v tomto tematu přece vlbec nejde o spawnklill, ale o to jak se chovají admini k hráčům, jak sem řekl taky nejsem svatoušek a občas mi to ujede, ale Error mi prostě dal mute jen tak. Ani neřekl důvod. Nerad bych to rozebíral prostě jsem dal stížnost a vrchnost aď si s tím radí jak chce, jestli to byl úlet dá se to tolerovat, ale v případě že by se to mělo opakovat nemá cenu zastávat se takového admina nebo si ho držet na takovém místě. A s Egem to nemá nic společného. To že když ěm někdo vytočí tímhle způsobem a já se mu to nebudu snažit rozumě vysvětlit, jo je to moje chyba sem výbušnej. A řeknu mu hned že je to debil a že jediné co ho opravňuje k jeho chování jsou jeho lvl, které nedopatřením získal. Dost často se mi hraje na Regnetu dobře a tak by bylo fajn kdyby to tak nadále zůstávalo. A kdo hrál v tu dobu musí uznat že celou dobu nedochzelo k žádným konfliktům, jen občas na mě vystartují hráči, kteří se nějak cítí být ublížení, nedej bože když je to pak admin to to obseru !mutem v horším případě !warn a v horším případě když se mu bude chtít může mě tím warnem kicknout a nebo dat i ban na 2h pokud se nemílím. Takovému člověku už automaticky lvly nepatří.


Hele klidej jo, Error na server nechodi moc často a byl bych rad, abys ho nadále nezařazoval mezi adminy!
Vubec je to pěkná blbost dělat takhle z lidi adminy, už mě s tim štvete, je to vaše vize a vaše vnucena představa. tohle jsou pouze lidi, co obdrželi prava a to jak s nimi nakládají je jejcih věc a jejich vizitka. To že se s tebou nechce bavit a da ti mute je "výsada" chodil sme často, na nic si nestěžoval a tak ty levely dostal. Ty bys je měl taky časem, ale jak tu stale vše rozmazaváš, tak si neděláš dobrou reklama podle mě.
Nemysli si, že se tím stavím na něčí stranu. To v žádném případě.
Prostě se tu z levelů stalo něco, co se podle mho skromného názoru udělat nemělo a to jen díky takovým hráčům, kteří to tak vidí a podsouvají toto hledisko dál. mě se to vůbec nelíbí, ale řešit to nehodlám.
Ale co ti mohu říct.. Admini nejsou víc než hráči. Ale hráč s vyšším levelem než vlastníš levelem, má větší práva než ty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 00:33    Předmět: Citovat

Tady je krásně vidět, jak jsou někteří hráči "objektivní". Když hrají v drtivé převaze, tak nic nevadí a killujme vesele dál, žádný shuffle, rozdrťme ty lamky, 14 na 10 nevadí, hlavně ať mám freggera! . Ale nedejbože jim uzmeš nějaký xp nebo se situace obrátí, to je hned pokřiku!
Vždyť jsi to sám postnul, George - ET_BOT [Rcz]Mik: !reset drtic mylenky. Každý soudný přece vidí, že to bylo omylem, v reakci na Drtice, neúmyslně. Bohužel, ale svět se kvůli tomu nezbořil. V takové zapráskané hnusné hře plné panz a artin, jakou jste tam na tom GoldRushi předváděli se vůbec nedivím, že se Allies bavili úplně něčím jiným.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 01:16    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
OkillercZe napsal:
Desertstorm napsal:
njn, ja tam taky byl,a nezdalo se mi to.Ale tezko aby se na serveru hadali admini.podle mne by si Error mel uvedomit,ze kdyby byl za druhou stranu a nekdo mu to sil panzou do spawnu,co by asi tak udelal.co bys udelal,Errore?....No vidis.(odpovedel jsem si sam).
A ty Okillere,potlac svoje ego, treba si nebyl predtim varovan zrovna Errorem,nevim.mne vic vadi kemperi,co cekaj na spawnu a poslou ti do nej granat(a udelal mi to i admin),nez nejaka arta pred vchodem, da se to obejit.Kazdej holt ma jinej nazor.Prece nebudou fieldi davat supporty nekam, kde se tomu kazdej vyhne,to by pak bylo o nicem.A panza rozhodne do spawnu nepatri.ale pokud budu ve spawnu neustale kempit a kosit,zase se nemuzu dovolavat SK.To jen na okraj a obecne.


Ale v tomto tematu přece vlbec nejde o spawnklill, ale o to jak se chovají admini k hráčům, jak sem řekl taky nejsem svatoušek a občas mi to ujede, ale Error mi prostě dal mute jen tak. Ani neřekl důvod. Nerad bych to rozebíral prostě jsem dal stížnost a vrchnost aď si s tím radí jak chce, jestli to byl úlet dá se to tolerovat, ale v případě že by se to mělo opakovat nemá cenu zastávat se takového admina nebo si ho držet na takovém místě. A s Egem to nemá nic společného. To že když ěm někdo vytočí tímhle způsobem a já se mu to nebudu snažit rozumě vysvětlit, jo je to moje chyba sem výbušnej. A řeknu mu hned že je to debil a že jediné co ho opravňuje k jeho chování jsou jeho lvl, které nedopatřením získal. Dost často se mi hraje na Regnetu dobře a tak by bylo fajn kdyby to tak nadále zůstávalo. A kdo hrál v tu dobu musí uznat že celou dobu nedochzelo k žádným konfliktům, jen občas na mě vystartují hráči, kteří se nějak cítí být ublížení, nedej bože když je to pak admin to to obseru !mutem v horším případě !warn a v horším případě když se mu bude chtít může mě tím warnem kicknout a nebo dat i ban na 2h pokud se nemílím. Takovému člověku už automaticky lvly nepatří.


Hele klidej jo, Error na server nechodi moc často a byl bych rad, abys ho nadále nezařazoval mezi adminy!
Vubec je to pěkná blbost dělat takhle z lidi adminy, už mě s tim štvete, je to vaše vize a vaše vnucena představa. tohle jsou pouze lidi, co obdrželi prava a to jak s nimi nakládají je jejcih věc a jejich vizitka. To že se s tebou nechce bavit a da ti mute je "výsada" chodil sme často, na nic si nestěžoval a tak ty levely dostal. Ty bys je měl taky časem, ale jak tu stale vše rozmazaváš, tak si neděláš dobrou reklama podle mě.
Nemysli si, že se tím stavím na něčí stranu. To v žádném případě.
Prostě se tu z levelů stalo něco, co se podle mho skromného názoru udělat nemělo a to jen díky takovým hráčům, kteří to tak vidí a podsouvají toto hledisko dál. mě se to vůbec nelíbí, ale řešit to nehodlám.
Ale co ti mohu říct.. Admini nejsou víc než hráči. Ale hráč s vyšším levelem než vlastníš levelem, má větší práva než ty.


Nechci nějak narážet na to jak to vidíš ty, ale kdo má práva měl by se podle toho chovat. Ař to udělá někdo tobě pak se o tom pobavíme. Miku ty máš taky lvl hraješ tam už docela dlouho a tak si na tebe nikdo endovolí, ale ostatní hráč to je jinej případ. Kdo dostane lvl do vínku je podle mě zodpovědná osoba, to je něco jako když ti daj řidičák. Pak někdo řekne jéé on má řidičák může si dělat co chce jejda on ho přejel no a co však se nic nestalo. sory za přirovnání, ale opravdu blbě se to vymýšlí envím k čemu bych to řesně přirovanl. Prostě je mi jedno jak to vidíš, ale mě už sere jak si tam každej poslední dobou dělá opravdu co chce a tak to tu budu rozmazávat dokud se to tu trochu nespraví. Mohli bychom se k sobě chovat trochu slušně, ale na druhou stranu když někdo vyjede na mě já se budu automaticky bránit. Teď to byl jen mute ale předtím war co to bude příště dostanu BAN za to že hraju??? To je taky možnost. A tokové ty věci jako ani admin není neomylný s tím aď na mě nikdo nechodí. Nebo že když máš lvly tak si můžeš dělat co chceš to už si podle mě přehnal. KDyž budu prezident a budu masacrovat lid bude se to všem určitě líbit a lidi řeknou jen však co má práva tak může. Nevím jak to vidíš ty ale dle mě tohle není normální jednání to co předvedl Error.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 01:55    Předmět: Citovat

Kde jsou ty časy, kdy nás tu bylo pár a královsky jsme se bavili..

Okiller tu křičí a stěžuje si na adminy.. a jsem asi blbec, ale já s ním trochu souhlasím, je blbost když dojdou argumenty dávat mute..

nějak tomu nerozumím, asi začínám stárnout a senilnět či co.. uličky se začly najednou brát jako tvrdý SK, ale když dostaneš kulku mezi oči aniž bys ze spawnu udělal krok tak to SK není...

Mik má pravdu a jak to řekl na férovku, ty levely se trochu zvrtnuly, pár lidí to vzalo trochu jinak.. a řešit to ani nejde, ne z naší roviny.

BelaOsa má pravdu, jenže zároveň i Stromvous, který se na něj obořil.. ta dnešní hra stála opravdu za zlámanou grešli .. já jen přemýšlím čím to bylo.

Vážení, měli bychom se zaměřit na hratelnost a zábavu. Dnešní den byl tak trochu ostudou pro nás všechny (nedělám tím rozdíl mezi adminy a neadminy), jak omyly, hašteřením a řevnivostí, neschopností vyrovnat týmy a přeplněním serveru.. a ani tady nejsme schopni se domluvit co a jak, jen se to hází z jednoho na druhého... je mi z toho smutno, když to tu všechno čtu.
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 01:57    Předmět: Citovat

George [CZ] napsal:
ET_BOT broadcast: #Rcz'BelaOsa called a vote. Voting for: Swap Teams
ET_BOT broadcast: #Rcz'BelaOsa called a vote.
ET_BOT #Rcz'BelaOsa: Miku, prohod to
ET_BOT #Rcz'BelaOsa: :]
ET_BOT [Rcz]Mik: why?
00:21 ET_BOT George [CZ]: BELO SI DELAS PR*** ?
ET_BOT #Rcz'Drtic: !reset xp all players
ET_BOT #Rcz'BelaOsa: reason: prohravame
ET_BOT #Rcz'ShaGy: !listplayers
ET_BOT [Rcz]Mik: !reset drtic mylenky
ET_BOT ********* init game **********
ET_BOT version: ET 2.60b linux-i386 May 8 2006
a pak že admini maji hlídat správný běh hry Sad , to pak člověka pěkně nasere
hlavne že jste docílili toho, čeho ste chtěli, aby tam bylo méně lidí ......


George celý včerejší večer byl tak trochu na... Co tě naštvalo konkrétně? Ten Reset nebo to vote? Nebo jen vynucení Osy? Hm?
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 09:02    Předmět: Citovat

Jaký "vynucení" máš na mysli Dilo? Já seriózně votoval pro swap, ta hra byla hnus a jako hráč mám taky právo na vote, nebo ne?. Výzva na Mika byla jen legrace až potom, co vote neprošlo. Ten v té chvíli reagoval na hlášku Drtiče, jak si může každý přečíst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:15    Předmět: Citovat

no je to zajimavy no... "admina" errora ani neznam, pac sem tenhle nick na regnetu ale opravdu NIKDY nevidel...je pravda, ze sem byl pres dva mesice mino, ale to by z nej nikdo asi admina tak rychle neudelal...
to mas tak, sou adminy, jako tenhle error, kteri si delaji, co chteji... a pak tu mas dalsi sadu "adminu", kteri zase pro zmenu neudelaji nic. tim myslim opravdu nic. priklad: aliku je min, pripoji se k nemcum...vidi SK, nerekne ani slovo...apod atd... potom tu sou ti rozumni admini, jako dilo, nebo mik, ci milhaus a pak tu sou takovi ti urvani, kteri furt napominaji...jj, priznam se, to budu ja...ale ja to proste nevidim jinka, kdyz mam ty prava a vidim to bezpravi nebo presilu, tak si tu pusu proste otevru a rozdavam ty warny...treba dneska zrovna...alici vyhrali radar za 3 minuty a pak na siwe nebyli za 10 min schopni dobyt vlajku, tak se jeden takovy Max_cz prehodil k nemcum a navic si jeste vzal fielda...na slovni upozorneni nereagoval, prehodil sem ho zpatky k amikum, nacez se on zase vratil k nemcum, tak dostal warn.... a pak se to na me sesypalo ze vsech stran... Smile proste nevim, ja sem proste vzteklina a nastve me hodne veci a celkem rychle... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICIS



Založen: 11.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:23    Předmět: Citovat

Ježiši je uplně jasný že Mik to asi nerestnul schválně byl to prostě omyl a kvůli tomu že tam někdo přide o pár xp se jako stane co???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:53    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Jaký "vynucení" máš na mysli Dilo? Já seriózně votoval pro swap, ta hra byla hnus a jako hráč mám taky právo na vote, nebo ne?. Výzva na Mika byla jen legrace až potom, co vote neprošlo. Ten v té chvíli reagoval na hlášku Drtiče, jak si může každý přečíst.


Tebe jsem se neptal, já to taky tak chápu jak píšeš.

Vote při nevyrovnaných týmech je OK, hra byla fakt na nic, reset byla blbina a co udělal Mik se mi stalo už taky. Byla omluva, náprava a jelo se dál.

Chci vědět co naštvalo Georgeho a to od Georgeho.
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:58    Předmět: Citovat

To OkillercZe:

Skoro si mne pochopil, ale snažil jsem se tu obšírně říct, že u někoho levely nemají s adminováním nic společného a tak to je. Ty si měl prostě smůlu, že si do něj šel a on s tebou zametl. Což by se ti u ostatních z 90% nestalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 11:08    Předmět: Citovat

Ano, včerejší večer byl hnus, co se týká hry, tolik art a náletů jsem najednou v životě asi neviděl. Asi bych si měl taky změnit nick a to na Mrtvej Homolka, tomu to včera odpovídalo. A přitom to většinou večer jde i bez nich, když hraje stabilní tým.

Jinak dát vote čehokoli má právo každej hráč bez ohledu na level. A když to projde třeba 8:4 tak většina lidí změnu chtěla, čili je jasný, že těm 4 se to líbit nebude, ale vyhrává většina.

Pravidla přesně definovaná jsou fajn, ale ve výsledku je na každém jejich vyložení. Tohle není fotbal, nemáme rozhodčího, kterej to hlídá a hlavně to kazí i dojem ze hry, když musím myslet na to, že ještě musím uběhnout 2 metry a teprve můžu hodit granát apod. Mělo by se hrát s citem a dodržovat hlavně, že pevnej spawn je tabu a o vlajku se bojuje zuby nehty (tím nemyslím zakempit se proti vchodu a hrnout tam panzu) Ale pokud běžím sebrat vlajku a najednou proti mně 8 nepřátel, tak tam prostě prdnu, co mám v ruce, vyčistím, obsadím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forkys



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 13:44    Předmět: Citovat

Tak jak si to tu pročítám, tak zjišťuju že sem asi jediný člověk spokojený na tomto serveru... Laughing
_________________
Jesus lived 6 years longer then Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 13:47    Předmět: Citovat

Forkys napsal:
Tak jak si to tu pročítám, tak zjišťuju že sem asi jediný člověk spokojený na tomto serveru... Laughing


Navrhuju Forkyse na BAN:oD
Na regnetu nesmíš bejt spokojenej:oD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 13:50    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
Forkys napsal:
Tak jak si to tu pročítám, tak zjišťuju že sem asi jediný člověk spokojený na tomto serveru... Laughing


Navrhuju Forkyse na BAN:oD
Na regnetu nesmíš bejt spokojenej:oD


Ba ne, uděláme z něj ADMINA! Vono ho to přejde Laughing
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 13:54    Předmět: Citovat

Diloph napsal:
Mik (CZ) napsal:
Forkys napsal:
Tak jak si to tu pročítám, tak zjišťuju že sem asi jediný člověk spokojený na tomto serveru... Laughing


Navrhuju Forkyse na BAN:oD
Na regnetu nesmíš bejt spokojenej:oD


Ba ne, uděláme z něj ADMINA! Vono ho to přejde Laughing


Zlobří LoL:oD

Tak to já navrhoval mírnější trest... to si trochu přepísknul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com