Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro Dodge Ram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 07:47    Předmět: Citovat

2 Milhaus:

Jasan, dále každý, kdo používá k ET více jak dvoutlačítkovou nebo optickou myš je taky cheater a ten největší čítr kterýho znám je castrol.cz, který si na hraní koupil krásný speciální ovladač. To je přece taky vylepšení ovládání hry, ne? Laughing Taky by se mohli zavést speciální servery rozdělené podle výkonu grafické karty. Ti s tou novější mají výhodu. Další dělení bychom mohli provést podle velikosti monitoru a toto dále rozdělit na CRT/LCD. Potom to rozdrobíme podle věku, výšky a hmotnosti. Dále bychom měli v úvahu vzít lékařsky doloženou inteligenci, dosažené vzdělání, průměrné známky ve škole a u zaměstnaných podle výše čistého ročního příjmu včetně odpočitatelných položek z daní společných domácností.
OMG! Shocked

Offtopic:
Btw. Milhaus, Ty v práci dřeš tak jako já, nebo máš mateřskou dovolenou? Twisted Evil Jen že si tady vypisuješ dopoledne, kdy normální jedinci makají, když nemají ještě prázdniny, což zjevně není Tvůj případ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 07:49    Předmět: jj Citovat

Mákám asi tak jako ty. Laughing Laughing Laughing
Až mám spocenou řiť. Laughing Laughing Laughing
Což znamená,že si půjdu dát retko. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 11:34    Předmět: Citovat

Milhaus: neprehanej ;o)

Dodge Ram: asi jsem pochopil, co myslis. neuznavas nastaveni toho co neni v menu (proste v gui). tj. co musis rucne nadatlit do configu (konzole) je "cheat"? nadruhou stranu je to zdokumentovane a tudiz to muze pouzit kazdy. to ze o tom novacek nevi, je holt dan za novackovstvi.

tys mel stesti, ze jsi zacal hrat wolfa na naslapanem stroji. nainstalovals a hrals. v dobe kdy wolf vysel, bylo prumerne pc rado za kazdy bodik fps a pokud nestacilo gui hry, pomohl si hrac konzoli a *.cfg.

kazdy software se muze ovladat pomoci gui, konzole, upravou configu, kladivem a buhvi cim jeste. proc by to mel byt cheat? bylo pouzivani dosu cheat? ;o)))

cheat je vypnout si mlhu, videt pres zdi, autozamerovani. ale zlepsit si viditelnost podle citlivosti nasich oci, ovladani podle pozadavku nasi koordinace ber za samozrejmost.

kdyz pujdu do valky seroslepej nebo chromej, tak jsem v prdeli. ale virtualni realira, kde pomoci nastaveni muzu sve zdravotni a hardwarove handicapy eliminovat je prece prima, nemyslis?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 13:11    Předmět: Tak to tě nepotěším. Citovat

Tak to tě asi nepotěším Hobe.
Dokud tu budou stupidní témata tohoto typu,tak budu muset přehánět.
Nic jiného mi totiž nezbývá.
Je to prostě absurdní.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 13:16    Předmět: Citovat

To neříkej, Milhaus. Ve Tvém věku už bys měl mít dost rozumu a trpělivosti s mladší generací a vysvětlovat, vysvětlovat a vysvětlovat Twisted Evil! Máš přece 3 děti, néé? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 13:20    Předmět: to jo Citovat

A taky vysvětluju,ale nic se nemění na tom,že si z nich dělám čurinu(legraci) taky. Wink
Ale tato debata mi přijde jako když se baví blbej s hluchým. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 13:27    Předmět: Citovat

PM pro Milhause: (čtení ostatními se trestá osmi oasis walljumpy)

(Jo, máš pravdu, ale nahlas se to neříká, pssst! Ani muk. Razz)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 13:50    Předmět: Citovat

Milhaus: ok prehanej. ;o)

Mam napad: dohodneme se na jednotnem hardware, jednotnem configu. hardware by moh prodavat alsik s nejakou pro nej zajimavou prirazkou, treba 100% zisk. ;o)) Pro pristup na server je povolen jen onen hd a cfg. Ostatni bud vubec nebo budou mit od serveru nejaky postih. Pulka zivotu do zacatku i jako max, tretina munice v zasobnicich, zakaz behu apod. ;o)

Dodge Ram si jej zakoupi jako prvni na otestovani. My to pak prohlasime za blbost a smeteme to ze stolu. Dodge Ram pochopi, Alsik si namasti kapsu a ostatni se pobavi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 14:45    Předmět: Citovat

!warn Milhaus ...drzost

!warn Hobit ...kuplirstvi *.cfg

!warn Bela Osa ...aby mu to nebylo lito
_________________
Anton je mrtev ať žije ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 15:39    Předmět: Citovat

jecm!nek napsal:
!warn Milhaus ...drzost

!warn Hobit ...kuplirstvi *.cfg

!warn Bela Osa ...aby mu to nebylo lito


!warn jecmen - protoze neni lekem a preci leci
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 15:48    Předmět: Citovat

jecm!nek: neee, kick neee. warn mi staciii. budu hodneee. ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 16:10    Předmět: Citovat

A proč dodge prostě nenecháte v jeho přesvědčení aď si to myslí. Mě jen vadí že o mně bude tvrdit že sem něco jako cheater, ale já se s tím nějak srovnám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 17:10    Předmět: Citovat

OkillercZe napsal:
A proč dodge prostě nenecháte v jeho přesvědčení aď si to myslí. Mě jen vadí že o mně bude tvrdit že sem něco jako cheater, ale já se s tím nějak srovnám.


at ma na to nazor jakykoli, jedno je jasny, je to povolene a leckdy doporucovane
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 16:32    Předmět: asi tak.. Citovat

ehm.. Dodge stojím názorově u tebe Smile Sice tweaky chápu, výkon je potřeba, ale na druhou stranu jak tu někdo psal FPS 500 na pěkný hraní potřeba není. A už vůbec ne zvětšovat průhlednost křovíček a podobný serepetičky abych líp viděl. Já bohužel patřím k těm ležérně starším hráčům, který už nebaví věčně konfigurovat (a že toho od mého počítačového mládi na gumáku a Atari a mém prvním 386 bylo). Prostě sednu, pošteluju maximálně pár věcí v menu a hraju. Jak tak nad tím přemýšlím, jestli ono to není tím, že v podstatě nejsem soutěživej typ, spíš od toho čekám zábavu. No a když to přestane bejt zábava, začne se to tu množit lovcema fragů a singlistama.. je lepší jít na pivo, Dodge jsem na růžku na pivu, zvu tě Wink
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 16:58    Předmět: Citovat

no já myslím že jsem to popsal dost jasně, pro mne je prostě každé vylepšení hry o proti normálu cheat(říkám tomu tak pač nevím jak tyto vylepšení, který nejsou primárně cheaty jak je známe pojmenovat) (vidíš víc, dál, rychleji, skrz apod...)

pro vás to tak nemusí být ... více mne třeba štvou spawnkilly, kterých je taky dost a většinou bez zájmu

je mi vcelku jasné že ostatní na to mají jiný názor než já a beru to, popsal jsem pouze svoje pocity a nikomu je nevnucuju (prostě si už neříkám ten hráč je ale dobrej, ale spíš kolik vylepšení používá)

ale jak říkám názor proti názoru, to je stejné jaky byste chtěli aby se moraváci a pražáci (či třeba slávisti a sparťani) na něčem shodli ... nemožné Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com