Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tak ty nové mapy ...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 20:50    Předmět: Citovat

hrals nekdy ty vylepseny? Asi ne co, jsou mnohem lepsi...a ucit se furt dokola novy a nov mapy je shit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 22:49    Předmět: Citovat

wertyz napsal:
hrals nekdy ty vylepseny? Asi ne co, jsou mnohem lepsi...a ucit se furt dokola novy a nov mapy je shit


pokrok nezastavis, stale je se co ucit Confused
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 10:13    Předmět: Citovat

hrál jsem je a jako vylepšené mi nepřipadají, spíš upravené...jsou divné. hele, nikdo tě přece nutit nebude, aby ses učil nové mapy...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 15:08    Předmět: Citovat

hm asi te bavi na grushi behat furt z namesti a ne kdyz mas cepo blizsi cestou..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 16:11    Předmět: Citovat

trosku to odlehcim:
- neni dulezita mapa, ale hraci se kterymi ji hrajes.
- na co nove mapy? vetsina (vcetne mne) neumi hrat poradne ani tech 6 zakladnich. ;o)

ted vazne (me nazory):
1. souhlas ze mapy by se meli sdruzovat do kampani podle vhodnosti pro pocet hracu (vyjma pripadu hodne hracu na male mape, to je pak nekdy prdel a maso nez nejake blbce napadne fragovat bazukou nebo naletem)
2. long kampane nemam je spis rad, zabiraji moc cas a z meho pohledu:
- klidne by se zakladni kampan mohla rozpadnout na afriku a evropu
- pokud jiny long nez zakladni, tak z tech znamejsich map
- nechapu lidi co dopoledne v pracovnim tydnu daj odhlasovat nejaky long a po mape dvou stejne odejdou, na volna v pracovnim nebo skolnim vypeti jsou prece super shorty. ve vecernich hodinach si long rad zahraju.
3. nekteri radi hraji pouze 6 zakladnich map, jini je zas maji za ohrane. napadlo mne, jako upoutavku na shortya longy, do zakladni vkladat nejakou vhodnou nestandartni mapu pro zpestreni. nebranil bych se ani kampanim s mixem zakladnich a novych map.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 19:29    Předmět: Citovat

wertyz napsal:
co to je za hrozny mapy? To hrajou snad jen zoufalci, vsecko od MLB jsou hrozny nehratelny priserne ohromny mapy, ja bych udal mapy jak uz jsem rikal

nova long s mapami: supply depo, adlernest, braundorf, bremen, frostbite, radar, sw_grush_te, siwa oasis_te a radar a mohlo by se to tocit s nakou mapou jaks rikal

a na co pridavat novy mapy kdyz neumi vetsina lidi ani ty zakladni ktery se hrajou nejvic???


lol sem se prošel dozadu jenže to jsou všechno mapy do por CB a tím pádem u dost map jde hrát jen 6v6 při více lidech vzniká dost zmatek to je jako by si chtel dat na server vallhau ktera je specialně udělaná pro hraní 1v1 na jednom serveru sem ji vyděl a hra vypadala dost divněSmile

A potom sem se chtěl vyjádřit k tomu celkovému tématu. Už sem se možná zmyňoval o tom, že by se mě osobně líbilo, kdyby se nehrála pořád dokola clasická kampaň ale bylo vnutila se hráčům tak trochu jiná kampaň v je to drastické řešení ale hráče to podle mně nevyžene. ALe taková jemnější forma je udělat Mapvoting. Zrušit kampaně a dát voting map tak aby si hráči sami určili mapy které chtějí hrát.

Dle mého názoru první způsob je drastický ale přinutí hráče hrát jiné než základní mapy. Lidi neutečou jsou zvyklí na komunitu hráčů líbí se jim tam kvuli jednoduchosti skill levelů ostatních hrůčů. Prakticky jinam nepujdou bo by dostali na prdel. Ten druhý způsob není tak drastický, ale mám strach že kdyby se to tak udělalo padaly by do votingu jedny a ty samé mapy a to ty clasickéRazz

Potom by bylo fajn aby se na server dal banner který by upozornil na možnost ztažení neznámých a nově hraných na webu. Mě se totiž napříklat stává že po ztažení nové mapy se mi přeruší spojení ap.

Děkuji za svobodu slova a kéž to velcí Orájové vyslyší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 19:33    Předmět: Citovat

tak dovol abych udelat rofl ja na tebe, ty mapy jsou da best a muzou se hrat i v 15 lidech, v tom problem neni a mapvote je na houno, pak se furt opakujou trapny mapy jako je to na xpsavu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 20:37    Předmět: Citovat

Mno clasic tu byl dlouho, hodne hracu to odrazuje a hodne hracu to laka, zejmena pak zacatecniky.Nevidim problem v tom se naucit i jiny mapy, vzdyt je to nakonec k dobru kdyz pak nekteri "stamgasti" regnetu jdou na jinej server a tam se toci uplne jine mapy.Chtelo by to kompromis dat treba bremen,oazu, braundorf, radar - proste na stridacku mapy
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 16:41    Předmět: hm.. Citovat

Je mi celkem jednou jakým způsobem se provede změna map. Jde mi hlavně o to aby se to už hnulo k nějaké změně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 08:15    Předmět: Citovat

a treba je dobre, ze tu ta zakladni kampan je, takova mala socialni jistota, ze kdyz se vratim na regnet (ja teda jinde nehravam), tak tam budu mit jako kampan 6 zakladnich map, a kdyz vetsina bude chtit zavoti nejaky short nebo long.

nechme se prekvapit jestli als vymysli nejaky slozity system rotace map, kde se budou stridat zakladni s temi novymi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 15:15    Předmět: Citovat

Alsi mohl by jsi prosim udelat zase nejakou drobnou zmenu v kampanich?? vyradil bych nejradsi kampan se "saberpeak beta" stejne vetsina lidi na ni nadava ze se jim to kouse bo ze je nudna a kdyz je tam nejaky admin tak se z 90% preskakuje...ty 2 pred ni nejsou spatny,ale ta 1 vetsinou netrva ani 10 min. a jedna mapa za kampan je malo....navrhoval bych jeste jeden long pls...
Nechtel jsem zakladat nove tema pac me to prijde zbytecne....dekuji za pripadnou podporu na nove mapy....vas verny ENG Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 15:21    Předmět: Citovat

Souhlas,priklanim se k vyrazeni Saberpaeku a jeste te druhe s tou V2,nevim uz jak se jmenuje.Nuda nad nudu.
Narval bych tam Lighthouse a ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 17:29    Předmět: Citovat

Dobra, vyhodil jsem Saberpeak a misto nej dal Special Delivery TE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 17:32    Předmět: Citovat

Já bych si taky přisadil - jsem rozhodně pro mapovou rozmanitost, nemá ale cenu nutit hráčům mapy, které většinu z nich nebaví. Saberpeak je na svou jednoduchost moc rozlehlá a V2 vypadala slibně, ale ty hry většinou nejsou nic moc. Mě osobně třeba neberou Karsiah, Decrypted nebo Caen, takže navrhuji udělat průzkum veřejného mínění, ty kratší kampaně trochu pročistit a přeskupit a jednoznačně neoblíbené mapy dát bokem.

O Vánocích a zkouškovém bych chtěl zase začít hrát (a asi nejen já), tak by bylo příjemné potkat se s novými šortkami Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 17:41    Předmět: Citovat

Diky,Alsi,ja trpel fakt moc Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com