Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chybova hlaška
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 19:27    Předmět: Citovat

Pro tvůj rezavý kožíšek jsem ještě vyhrabal tohle:

http://windows7news.com/2009/09/05/fixing-punkbuster-in-windows-7/

Překládat se mě to teď nechce a nevím, zda umíš anglicky, ale ty instrukce snad zvládneš sám, případně pomůže pan Google překladač Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 19:38    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Pro tvůj rezavý kožíšek jsem ještě vyhrabal tohle:

http://windows7news.com/2009/09/05/fixing-punkbuster-in-windows-7/

Překládat se mě to teď nechce a nevím, zda umíš anglicky, ale ty instrukce snad zvládneš sám, případně pomůže pan Google překladač Wink.


No toto jsem už dělal spíš mi chybí nějaky driver podle toho co to piše a Doktor mi psal žepry je tam jine jadro než v ostatnich winech Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 19:41    Předmět: Citovat

Toto jsi už dělal? Instaloval jsi ET a patche BEZ PunkBusteru? Přečti si to opravdu pozorně.
Ještě jedna otázka: Nemáš náhodou spuštěný nějaký IRC klient, Skype, ICQ, MSN a podobně?
Jádro možná jiné je, ale od Vista x64 se lišit nebude a tam ET i PB běhá normálně.


Naposledy upravil BELA OSA dne čt září 10, 2009 19:43, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 19:42    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Toto jsi už dělal? Instaloval jsi ET a patche BEZ PunkBusteru? Přečti si to opravdu pozorně.
Jeětě jedna otázka: Nemáš náhodou spuštěný nějaký IRC klient, Skype, ICQ, MSN a podobně?


No skype a ICQ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 19:45    Předmět: Citovat

Okay, no Skype a ICQ. A co nějaký IRC klient, MSN, Jabber?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 19:45    Předmět: Citovat

Jo a ja jsem to nečetl moc anglicky neumim Sad Ale Doktor mi řekl žepry mě se to netyka co je tam za postup ??? ne jen ty dvě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 19:51    Předmět: Citovat

Číst je někdy užitečné a jak se říká: "Občas lepší jeden prd, než sto doktorů."
Když to říkal Doktor, že se tě to netýká... měj se a hodě štěstí. Hodit flintu do žita je rozhodně jednodušší a rychlejší. Ti lidé, kteří na Win7 hrají ET možná právě teď jsou asi zmatení a místo Win7 mají nějakou distribuci Linuxu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 19:55    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Číst je někdy užitečné a jak se říká: "Občas lepší jeden prd, než sto doktorů."
Když to říkal Doktor, že se tě to netýká... měj se a hodě štěstí. Hodit flintu do žita je rozhodně jednodušší a rychlejší. Ti lidé, kteří na Win7 hrají ET možná právě teď jsou asi zmatení a místo Win7 mají nějakou distribuci Linuxu.


šak se tě ptam co je tam za postup ??? Dneska mi psal i snoop jak to rozjet tak nejde jen o radu mě :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 20:03    Předmět: Citovat

http://translate.google.cz/translate?prev=hp&hl=cs&js=y&u=http%3A%2F%2Fwindows7news.com%2F2009%2F09%2F05%2Ffixing-punkbuster-in-windows-7%2F&sl=en&tl=cs&history_state0=

Co začít takhle? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
doktor
Level4
Level4


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Hořesedly

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 20:06    Předmět: Vista and Win7 prob is ET Citovat

Problem s PB ano ovsem ten snad ma kazdy kdo tyto sys pouzivaji ale toto se da auto obejit tvrdou instalaci pb primo z webu (osvem odstranit celou slozku pb z et adresare)jinak je vse k nicemu a za druhe co se tyce enginu Et neni tak promakany aby stihnul vse spracovat tak jak se pri dnesnich narocis ocekava tudis Disallowed/program/driver znamena zakaz/program/ovladac v praxi staci to ze dodas nejaky sw ktery sys potrebuje treba pro zobrazeni videi zvuku ruznych Java sctriptu a ve finale v sys je takovy bordel ze kernel nevi co driv a hlavne to neumi engine et !! Sam sem vyskousel oba zminovane sys ale toto uz nejsou sys pro domaci pouziti standartniho uzivatele samotne sys sou narocne jak na beh tak i na stabilitu a to pri techto podminkach neni mozne.Kdo chce mit pruhledna okna atd at instaluje ale stravi nad tim hodiny casu a nakonec se k tomu nedobere bo je to moc slozite a nebo na to vyvojari tak nejak opomeli Sad to je snad ze sveta skusenosti vse snad bych jen dodal linux best sys Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 20:12    Předmět: Citovat

Bela dělal jsem to podle tohoto to je špatně ??? http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=662
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 20:27    Předmět: Citovat

Letmý překlad:

1. Odinstalovat ET
2. Odinstalovat PB pomocí PBSvc.exe (uninstall)
3. Smazat celou složku, kde byla hra nainstalována
4. Restartuj počítač
5. Znovu instalovat hru, ale POZOR!!! Až se bude instalace ptát, zda chceš nainstalovat PunkBuster, dej NE!
6. Nainstaluj patche ET (2.60 a 2.60b), kdyby se chtěl instalovat i PB, platí to, co pro bod 5.
7. Stáhni si soubor PBsetup.zip z adresy http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php
8. Otevři PBSetup.zip a zvol extrahovat
9. Vytvoř složku C:\Program Files\PunkBuster a zkopíruj do ní soubory extrahované v bodu 8
10. Ve složce vytvořené v bodě 9 spusť soubor PBSetup.exe, přidej hru Wolfenstein Enemy Territory a poté zkus pomocí tlačítka v horní liště aktualizovat. Jestliže aktualizace neproběhne, jdi do složky ...\Wolfenstein\pb a zde smaž obsah obou podadresářů, ale adresáře samotné nemaž, ponech je prázdné. Poté smaž zbývající soubory ve složce pb a zkus znovu aktualizovat pomocí PBSetup.exe.
11. Stáhni PBSVC.EXE z adresy http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsvcfaq.php a spusť jej. Tím se nainstalují služby PunkBusteru.
12. Spusť hru a blabla blabla.. už je to snad jasné Laughing

Ten návod z ET.sk je v pořádku, ale není to úplně to samé. Doktor má samozřejmě pravdu, ale podle jiných uživatelů PunkBuster na Win7 x64 běží bez problémů, tak proč to nezkusit hned teď, že? Tohle může sice trvat hodinu, ale format c: + instalace Vista + SP bude jistě delší. A nakonec ne zcela bezvýznamný je fakt, že když se to povede tobě, budeš zde W7 Hero a všichni ostatní budou už vědět, že si W7 můžou pořídit bez obav o své ET Laughing.

EDIT 1: Okay, ten format c: tam nepatří Twisted Evil
EDIT 2: Taky jsem to nějak přehlídl, ale ten link nahoře na ET.sk je na instalaci SERVERU a rozhodně žádné serverové služby pro hraní ET nepotřebuješ.
EDIT 3: Ty patche jdou samozřejmě 2.60 a 2.60b, nikoliv 1.2 a 2.66 jak jsem mylně uvedl. Opraveno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 20:49    Předmět: Citovat

Až provedeš výše uvedené, včetně toho mnou nepřeloženého (povolit službám PnkBstrA.exe a PnkBstrB.exe používání plochy), zkus se nalogovat na server (tedy až po instalaci ETPub nebo ETPro modu - etmain server budeš hledat už jen těžko) a potom můžeš zkoušet další kouzla se spouštěním ET.exe pod kompatibilitou Vista, jako admin a podobně. Nejspíš to bude nutné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 20:56    Předmět: Citovat

2 Doktor:

Je pravda, že drtivá většina uživatelů má problémy s chybou Restriction: Unknown windows API Function a to se rozhodně týká jádra, které není rozpoznáno. Tohle se ale zatím všem podařilo obejít spuštěním ET v módu kompatibilním s Windows Vista. S PunkBusterem bych byl opatrnější, ten je hrozná citlivka Razz. Uvidíme, třeba se to Lišákovi povede. Držím palce. Jen si pořád nejsem jistý, zda je to opravdu problém PunkBusteru, může to být nějaký ovladač nebo kodek, jak jsi již uvedl, ale i další programy, které Lišák už nainstaloval a z nějakého důvodu se s námi nechce podělit o informaci, které to byly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 06:40    Předmět: Bela Citovat

Čau hoši tak včera jsem to ještě zkoušel do posledniho puntiku přesně jak bylo v tom článku a ani prd Sad Furt ta sama hlaška Sad A jelikož už jsem chytal rapla tak jsem raději od PC odešel, protože jinak by leželo někde na silnici Sad No co jsem tam naistaloval co se tyče driveru tak jsem instaloval pouze nove ATI cat. na grafiku a do desky jsem nahral ovladače pro vistu. Co se týče programu tak QIP, Skype, Nero7, Mozilu, Firefox, Adobeflash a Adobe Reader jinak, antivirus Avast! jinak nic. Podle mě bude problem v tech ovladačich na desku nebo grafiku Sad Ještě jsem přemyšle udělat format a neistalovat ani jeden driver ani na zákl. desku ani na grafiku protože win7 to měl už najite tak to bylo možna zbytečne Sad Rovnou po istalaci tam šupnout wolfa a pak ty dva punkbuschery a zkusit to. Mysliš že to ma cenu Bela?? NO ještě pro info mam tuhle desku http://www.gigabyte.cz/products/mb/driver/ga-ma78gm-ds2h.html?os=win7_64 a grafiku http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=52007 takže jak by jsi to udělal Bela ??? Mam zkusit prvni wolfa bez naistalovani jakeho koliv ovladače nebo pořadně naistalovat ovladače ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com