Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Team speak
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 05:26    Předmět: Citovat

kopin napsal:
Tak ja si myslim,ze TS pouzivat asi nebudu....vcera jsem videl bella tak jsem se pripojil a aby me trochu slysel,tak jsem doteho musel hulakat jak hluchej do vrat Laughing
Nevim co by na to rikali sousedi kolem pulnoci kdybych rval do mikrofonu medyyyyyk Very Happy
Kvuli ETcku si nove sluchatka kupovat nebudu na skype me to staci Razz

Zkus si na TS poštelovat citlivost mikrofonu a nebudeš muset řvát Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 11:04    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
Nejsem idiot, samozřejmě že jsem zkoušel tlumit zvuk ve sluchátkách a upravovat hlasitost mikrofonu.

Tronička: Prej profík Very Happy Já si ETčkem nevydělávám ani nic netrénuju, prostě se jdu bavit. Jestli má Institut doma kolem sebe repráky a zároveň z nich něco slyší, pak musí používat systém "push-to-talk", jinak je tam zpětná vazba. Zvuk z repráků při pohodlném nastavení dosahuje přibližně stejné hlasitosti jako tvůj hlas, takže je slyšet na pozadí.

A kromě toho všeho - nemůžu moc vyřvávat, hlavně po večerech, protože bych rušil všechny kolem sebe a vyjma ET mikrofon nevyužiju. A když vidím tu "taktiku" mnohých, tak si říkám, že snaha o domluvu po TS by byla celkem zbytečná.


RAGUPI4KA Smile)))) kdes to viděl profík já si etčkem taky nevydělávám to bych neměl asi ani na ten internet Smile Ale ať chceš nebo nechceš tak když už hraješ tak trénuješ a ne že ne Smile A k těm reprákům nechápu, že si neumíš nastavit sluchátka a mikrofon "push-to-talk" používaj na ts-ku všichni většinou jinak nevim jak bys to chtěl provozovat Smile)) ale spíš je to talk-to-talk Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 11:28    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
RAGUPI4KA Smile)))) kdes to viděl profík já si etčkem taky nevydělávám to bych neměl asi ani na ten internet Smile Ale ať chceš nebo nechceš tak když už hraješ tak trénuješ a ne že ne Smile A k těm reprákům nechápu, že si neumíš nastavit sluchátka a mikrofon "push-to-talk" používaj na ts-ku všichni většinou jinak nevim jak bys to chtěl provozovat Smile)) ale spíš je to talk-to-talk Smile


Tak jsem napočítal jednu větu, která dává smysl Smile Profík je člověk, který má danou činnost jako zaměstnání, takže jsem jen vyvracel své označení za profíka. A jak už jsem psal, pokud máš repráky, tak ti sebelepší nastavení nepomůže, přečti si to klidně znova Smile Push-to-talk je jediná varianta a ta je při hraní nerealizovatelná. Zkoušel jsem to s Kozmenem a pak jsem se na to vykašlal, protože multitasking není moje parketa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 11:42    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
(CZF) tronix napsal:
RAGUPI4KA Smile)))) kdes to viděl profík já si etčkem taky nevydělávám to bych neměl asi ani na ten internet Smile Ale ať chceš nebo nechceš tak když už hraješ tak trénuješ a ne že ne Smile A k těm reprákům nechápu, že si neumíš nastavit sluchátka a mikrofon "push-to-talk" používaj na ts-ku všichni většinou jinak nevim jak bys to chtěl provozovat Smile)) ale spíš je to talk-to-talk Smile


Tak jsem napočítal jednu větu, která dává smysl Smile Profík je člověk, který má danou činnost jako zaměstnání, takže jsem jen vyvracel své označení za profíka. A jak už jsem psal, pokud máš repráky, tak ti sebelepší nastavení nepomůže, přečti si to klidně znova Smile Push-to-talk je jediná varianta a ta je při hraní nerealizovatelná. Zkoušel jsem to s Kozmenem a pak jsem se na to vykašlal, protože multitasking není moje parketa.


Já to s Kozmenem taky zkoušel před lety a normálně to jde, myslim, že Ti tu všichni řeknou, že to jde Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 11:57    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Já to s Kozmenem taky zkoušel před lety a normálně to jde, myslim, že Ti tu všichni řeknou, že to jde Smile))


Nedorozumění - samozřejmě to jde. Ale říkám, že multitasking není moje parketa. Ovládat vojáka ve hře a ještě myslet na to, jak mám držet či pouštět talčítko, to je nad moje síly. Navíc bez očního kontaktu se často stává, že začne mluvit víc lidí najednou a to se zpětné vazby nevyvaruješ, do toho ti na mušku vlítne nepřítel a nakonec na tebe všichni řvou, ať si zrušíš tu zpětnou vazbu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 12:06    Předmět: Citovat

no ja nevim, ale pred lety, kdyz se na regnetu ten ts pouzival, tak se zadne tlacitko nemackalo... ono to reagovalo na to, kdyz si zacal mluvit...asi Smile
kazdopadne sem ho prestal pouzivat potom, co sem se tam najednou potkal se sedmiletym synem thomase mchlobila a zhulenym tronixem nejspis ...Smile to se moc hrat nedalo Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 12:14    Předmět: Citovat

Asi tak no od tý doby cos tam byl tak to nepoužívám Smile)))) ne reaguje to na tu řeč máš recht Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 12:15    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
(CZF) tronix napsal:
Já to s Kozmenem taky zkoušel před lety a normálně to jde, myslim, že Ti tu všichni řeknou, že to jde Smile))


Nedorozumění - samozřejmě to jde. Ale říkám, že multitasking není moje parketa. Ovládat vojáka ve hře a ještě myslet na to, jak mám držet či pouštět talčítko, to je nad moje síly. Navíc bez očního kontaktu se často stává, že začne mluvit víc lidí najednou a to se zpětné vazby nevyvaruješ, do toho ti na mušku vlítne nepřítel a nakonec na tebe všichni řvou, ať si zrušíš tu zpětnou vazbu Smile


Ragupki jestli to máš nastavený na klávesu tak to je úlet musí to reagovat na řeč Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 12:18    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Ragupki jestli to máš nastavený na klávesu tak to je úlet musí to reagovat na řeč Smile))


LOL! Ale o tom celou dobu mluvím Laughing Že s klávesou se to nedá hrát a s detekcí hlasu se tam dere zpětná vazba z repráků, ať děláš co děláš Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 12:20    Předmět: Citovat

EE to není pravda detekci hlasu můžeš vychytat poměrně slušně i když ti hrajou repráky okolo stačí chvíle trpělivosti a zkoušení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 12:41    Předmět: Citovat

ja si to poustel cele do sluchatek a nebyl to vubec problem... stejne ten zvuk mas lepsi z nich Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 14:02    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
EE to není pravda detekci hlasu můžeš vychytat poměrně slušně i když ti hrajou repráky okolo stačí chvíle trpělivosti a zkoušení Smile


Mno možná pokud máš repráky na druhé straně pokoje, ale s mými prostorovými podmínkami mám repráky hned vedle monitoru a pokud chci ten zvuk slyšet, zákonitě musí mít v místě mikrofonu stejnou hlasitost jako můj hlas. Když jsem si s tím hrál, tak jsem zkoušel strkat si ten mikrofon málem do huby a nic Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 14:06    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
(CZF) tronix napsal:
EE to není pravda detekci hlasu můžeš vychytat poměrně slušně i když ti hrajou repráky okolo stačí chvíle trpělivosti a zkoušení Smile


Mno možná pokud máš repráky na druhé straně pokoje, ale s mými prostorovými podmínkami mám repráky hned vedle monitoru a pokud chci ten zvuk slyšet, zákonitě musí mít v místě mikrofonu stejnou hlasitost jako můj hlas. Když jsem si s tím hrál, tak jsem zkoušel strkat si ten mikrofon málem do huby a nic Very Happy


tak si to misto bednicek dej do sluchatek...! a mas vyreseno...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 20:43    Předmět: Citovat

Pardon ale já končím, protože se zřejmě vzájemně nechápem a matem Smile Až se mi bude chtít, tak se asi poptám po nějakém odstíněném modelu sluchátek a kaufnu to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stimpi



Založen: 1.5.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 00:38    Předmět: Citovat

Zdar a sílu,
tak stejnej problém jako Ragupki mám taky ... a to i se sluchátkama. Onehdy jsme hráli etčko s MartinemKdo, Joeym a Rybízem a mohl jsem jen poslouchat - jakmile jsem zapnul mikrák tak tovazbilo jak šílený. Nepomáhalo nastavování ani použití sluchátek a oddělenýho mikrofonu. Třeba ve Skypu mi to ale fakčí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com