Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

žádost o jiné mapy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chtěli byste nastavit mapy z prvního přízpěvku jako stabilní na tomto serveru.
Ano.
50%
 50%  [ 6 ]
Ne.
50%
 50%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 11:59    Předmět: Citovat

Jsem pro Embarassed
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 13:02    Předmět: Citovat

Ještě že jsem tu dávno podle mě zavřenou diskusi zase otevřel, vypadá to že by se to na regnetu mohlo začínat hýbat trošku jiným směrem, než jsme byli tak uplně zvyklí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 14:08    Předmět: Citovat

ohledne map:
na foru se ozyvaji jen lide, co jsou pro, kdyz je vote ve hre, tak vetsinou skutek utek.

osobne votuji proti, pac hrat long 9map mne neba a nektere (sorry alsiku) stoji za prd, shorty votuji vetsinou pro (zmena musi byt).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 14:18    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
ohledne map:
na foru se ozyvaji jen lide, co jsou pro, kdyz je vote ve hre, tak vetsinou skutek utek.

osobne votuji proti, pac hrat long 9map mne neba a nektere (sorry alsiku) stoji za prd, shorty votuji vetsinou pro (zmena musi byt).


Dobře tak sepíšeme mapy, které lidi baví nejvíce, nebo každej se tu vyřkne, a je to pohoda, není problém tam naházet ty co lidi baví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 19:08    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
ohledne map:
na foru se ozyvaji jen lide, co jsou pro, kdyz je vote ve hre, tak vetsinou skutek utek.

osobne votuji proti, pac hrat long 9map mne neba a nektere (sorry alsiku) stoji za prd, shorty votuji vetsinou pro (zmena musi byt).


nikdo neříká, že to musí být zrovna long (9map). Do tohohle cyklu by bylo myslím ideální dát jen šest map, tak jak je tomu v základu. Vybrat většinu svižnějších menších či středních map a dát nakonec třeba jednu delší - větší (ale smysluplnou, hratelnou třeba i pro méně lidí a nezalagovanou viz praetorie). Z těch větších navrhuju jako finish lanovku s autobusem bez volantu (Eagle nest?)
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 08:19    Předmět: Citovat

2 Diloph

jj souhlas tůt tůt bus na konec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 10:31    Předmět: Citovat

ja souhlasim s mikem, ze regnet je server pro zacatecniky...tudiz by se meli jako prvni naucit nejspis zakladni mapy...nejsem proti novym mapam...ale vetsina map z toho prvniho prispevku uz na regnetu jsou, a kampane se daji menit...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 10:53    Předmět: Citovat

Souhlasim s LaCundou SurprisedD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 11:32    Předmět: Citovat

a co udelat prvni mapy klasika a tocit se s nejakyma na kterych se vsichni domluvime potom votnout z5 na zaklad bude snazsi nez z klasiky na jine
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 11:58    Předmět: Citovat

co clovek to nazor.Ja jsem takhle zvyklej a libi se mi to.Ale,co treba je prehodit uplne?bude prdel na fuelu i pak na radaru,o siwe nemluve.Jen tak, treba jen zkusmo na vikend bych to bral.jestli se k tomu vubec dostanu.je to jak milenka, trochu casu si vzdycky nejak vybojuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 12:05    Předmět: Citovat

jj klidne prehazet ale nejakej logickej postup mit musi uz kvuli naletum :O((
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 14:38    Předmět: Citovat

Tak jako prehazovat základní campan nemá smysl, jde o změnu lol to přece nemůže už nikoho bavit hrát dokola pořád ty samé mapy. Ale jak myslíte mě je to fuk. Já jsem pro jakoukoliv změnu a pro vše nové. hrát furt dokola clasic už mě omrzelo proto sem dal to vote t je jednoduchý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 15:13    Předmět: Citovat

a nebylo by nejlepší to udělat tak aby se tahle kampaň střídala s tou klasickou? Já bych to zkusil (pokud je to možné), aby se základní kampaň střídala alespoň s jednou obdobně stavěnou (tzn. jak namítnul Hobit long 9 map je fakt moc - to souhlasím), takže jak je u základu - dát šest dobře hratelných mapek (spíš menší a méně komplikované na objective či cesty) a jen jednu třeba finishovou větší.

Tahle kampaň by se tedy mohla střídat se základní, vote na změnu mapy povolené tak jako u základu (tedy bez omezení vote na změnu map jako u long a short).

Já nevím, někdy když vyjde čas tak můžu u ET sedět opravdu dlouho a když už jedu základ třeba potřetí tak jsem fakt rád, že se čím dál častěji někdo ozve s tím, jestli nedáme změnu. . .
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 18:28    Předmět: Citovat

ja jsem pro to, aby se na regnetu neopakovala porad long1-klasik, ale aby kdyz se dohraje klasik, se nacetla treba short1, pak short2, pak treba zase klasika...proste, bay se to tocilo "samo"...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 18:41    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
ja jsem pro to, aby se na regnetu neopakovala porad long1-klasik, ale aby kdyz se dohraje klasik, se nacetla treba short1, pak short2, pak treba zase klasika...proste, bay se to tocilo "samo"...


jako na kolotoci?
miluju kolotoce Rolling Eyes
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com