Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co je to teďka s BOTama???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Třikrát Menu
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 15:47    Předmět: Re: Als Citovat

Diloph napsal:

Als to tu už vysvětloval.. nejde snížit boty na 0, minimálně bylo tuším 4 (dva a dva pro každý tým). Ale přikláním se k nějaké Lev2+ administrátorské variantě, kdy by se jim v nouzi dali nějakým příkazem alespoň měnit povolání... když už je zakázáno boty kickat... někdy si ti boti namíchají nepoužitelná ba přímo škodlivá povolání a jsou spíš ke škodě týmu Cool


Kde? Nemůžu to najít. Na http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?t=42&highlight=minimalni+pocet+botu jsem našel jen konstatování, že minimální počet je 4. Ale proč to už se tam nepíše. Včera jsem si chtěl na Regnetu zahrát, ale tři boťáci u alies zabirali místo. Tak jsem šel jinam. Dle mého názoru by bylo nejlepší, kdyby botu bylo:
0 jestliže je na serveru připojeno minimálně 12 skutečných hráčů
jinak počet botu = 12-počet skutečných hráčů.
Pritomnost botu pri obsazenem servru mi prijde nanic.
Návrat nahoru
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 18:31    Předmět: Re: Als Citovat

Třikrát Menu napsal:
Diloph napsal:

... Cool


Kde? Nemůžu to najít. Na http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?t=42&highlight=minimalni+pocet+botu jsem našel jen konstatování, že minimální počet je 4. Ale proč to už se tam nepíše. Včera jsem si chtěl na Regnetu zahrát, ale tři boťáci u alies zabirali místo. Tak jsem šel jinam. Dle mého názoru by bylo nejlepší, kdyby botu bylo:
0 jestliže je na serveru připojeno minimálně 12 skutečných hráčů
jinak počet botu = 12-počet skutečných hráčů.
Pritomnost botu pri obsazenem servru mi prijde nanic.


To uz jsem tu psal,ale tak,aby aspnj boti uvolnili misto pri pripojeni urciteho poctu hracu,pripadne byl pripojen jen jeden,aby vyrovnal teamy,nez prijde nekdo jiny.Klidne at tam sou 4,ale 2+2.oni furt prebihaj a delaj to spatne.Stara verze omnibotu byla lepsi.
To Als> co treba Fritzboty,ty maj opravdove AI,ale vl;astne neumej zase vsechny mapy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 04:54    Předmět: už je to v pořádku Citovat

Vyměnil jsem tkaničky a už je to ready. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 09:53    Předmět: Citovat

No nespekuloval bych proč, prostě je to tak. Nějaké minimum tam z nějakého důvodu být musí. Als to vysvětloval už před rokem, ale nemůžu si vzpomenout.. proto to prostě beru že to tak je.

Spíš je problém v adminech, jednak by se měla kontroloval zapnutá položka vybalancovaných týmů a jednak by botíky měli admini tak nějak šoupat automaticky.

Nevím jestli to dělám dobře, ale když jdu do hry tak boty vyrovnávám, aby byly na obou stranách stejné počty. Někdy je to sice opruz, když chodí lidi jen na čumendu a zas zmizej, ale zadat putteam a trochu boty přešoupat není zas až taková dřina.
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 12:46    Předmět: Citovat

ted je soupat nemusis (vetsinou), dela se to samo... me jenom stve to, ze kdyz se nekdo pripoji, tak mu to automaticky neudela misto u tymu s mensim poctem hracu, ale necha ho to pripojit, kam chce... takze u jednoho tymu je vecne jeden, dva lidi a u druheho 6 ...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 12:52    Předmět: Citovat

Boti zustavaji proto, ze je to bot server Smile

LaCunda: To znamena, ze se odpojuje bot vzdy z toho sameho teamu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 14:03    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
ted je soupat nemusis (vetsinou), dela se to samo... me jenom stve to, ze kdyz se nekdo pripoji, tak mu to automaticky neudela misto u tymu s mensim poctem hracu, ale necha ho to pripojit, kam chce... takze u jednoho tymu je vecne jeden, dva lidi a u druheho 6 ...


LaCunda to máš pravdu že to tak je a je to taky lepší když si hrač muže vybrat ale taky musi ten hráč mít něco v hlavně. Ja když dojdu vyždy se podívuk de je vic bootu a tam jdu a toto u velké většiny hraču neplati naposledy se mi stalo že jsem hral sám ze sedmi bootama proti 4 ze 4 bootama protože někteří asi nemaji čas řešit kolik je na každé straně bootu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 16:42    Předmět: Citovat

No jo, bohužel ta hra je hlavně o losování, jestli člověk bude hrát s přesilou nebo proti přesile. Když hraju, tak to pravidelně kontroluju a protože je botů většinou takový počet, že jeden přebývá, tak ho hodím k silnějšímu týmu. I přesto se mi ale stává, že se příchozí připojí k nim - takže ten bot se asi musel odpojit a dělat rozdíl dvou botů zase nechci.

Ale je to hlavně v lidech. Není problém říct nějakému Inspectorovi+, aby udělal místo. Když hraju, tak jsem ještě neviděl, že by ani jeden člověk neměl level. Nově příchozí se tiše připojí k silnějšímu týmu, na výzvy na chatu nikdo nereaguje, původní hráči hezky mlčí, protože "my jsme tu už od začátku, my nic, nás se nějaké rovnání netýká". Shuffle se samozřejmě neodhlasuje a snahy o vyrovnání končí prosbou "Běžte někdo k nim", kde někdo = nikdo. Tahle výzva platí jako dostatečný projev dobré vůle, a tak se nakonec nikdo nikam nepřesune. Celá věc je tak obklopená polem PNJ. Hlavně vyhrát, zabít co nejvíc postaviček, v tom je přece ten pocit uspokojení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 06:19    Předmět: Citovat

Pokud to není domluvená "bot run game", tak bych v těch situacích co popisujete neváhal použít příkaz shuffle natvrdo (pokud neprojde nebo je znemožněný způsob vote).
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 08:10    Předmět: Citovat

Podle wiki může !shuffle jenom Sheriff a !passvote jen Superintendant - i tak bych s tím ale šetřil, stačí mi to, co si někdy vyslechnu, když se shuffle odhlasuje normálně. Ale musím říct, že i v takových situacích, kdy má jeden tým dlouhodobou převahu v počtu hráčů (5/3, 7/4) ani hráči s levely nic nedělají. Když si dám !listplayers, zjistím, že jsou přítomni 2-3 Inspectoři, popř. i jeden hráč s vyšším levelem...a nikdo nic. Proto říkám, že je to v lidech. Docela chápu, že dát natvrdo !shuffle si moc lidí netroufne jednoduše proto, že by sklidil spoustu nadávek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 08:31    Předmět: Citovat

Als napsal:
Boti zustavaji proto, ze je to bot server Smile

LaCunda: To znamena, ze se odpojuje bot vzdy z toho sameho teamu?



nee, to znamena, ze se neodpujuje zadny bot, hrac se normalne pripoji, kam chce a az potom se odpoji bot z tymu, kam se pripojil...
predtim to bylo proste lepsi, boti se odpojovali automaticky, kdyz se nekdo novy pripojil a z tymu, kde bylo min lidi

to ragupki: jj, bohuzel svata pravda, co tady ten kluk popisuje... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 09:51    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
nee, to znamena, ze se neodpujuje zadny bot, hrac se normalne pripoji, kam chce a az potom se odpoji bot z tymu, kam se pripojil...

Takhle to ale neni. Bot se odpoji hned, kdyz se nekdo pripoji na server a ne az potom co vleze do hry. Navic se skutecne odpojuje od tymu kde je vic hracu. Jenze do 16 hracu je jich porad na kazde strane osm, meni se jen pocet botu. Predpokladam tedy, ze se boti odpojuji porad jen z jednoho stale stejneho tymu. Spatne se zjistuje jestli je to zrovna takhle, protoze to narusuji a hraci s levelem co muzou vlezt jinam a i samotne odpojovani hracu uprostred hry. Podivam se spis na skript ktery to ma mit na starosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 10:08    Předmět: Citovat

Als napsal:
LaCunda napsal:
nee, to znamena, ze se neodpujuje zadny bot, hrac se normalne pripoji, kam chce a az potom se odpoji bot z tymu, kam se pripojil...

Takhle to ale neni. Bot se odpoji hned, kdyz se nekdo pripoji na server a ne az potom co vleze do hry. Navic se skutecne odpojuje od tymu kde je vic hracu. Jenze do 16 hracu je jich porad na kazde strane osm, meni se jen pocet botu. Predpokladam tedy, ze se boti odpojuji porad jen z jednoho stale stejneho tymu. Spatne se zjistuje jestli je to zrovna takhle, protoze to narusuji a hraci s levelem co muzou vlezt jinam a i samotne odpojovani hracu uprostred hry. Podivam se spis na skript ktery to ma mit na starosti.


nj, mas pravdu...dneska, jak sem se pripojil, tak se opravdu odpij ten bot, ale z tymu, kde bylo vic hracu, resp byl tam jeden hrac, u druheho zadny... tak ja nevim, predtim to tak neblblo, mozna to opravdu funguje, jak rikas, jenom pokazde, kdyz se joinu ja, tak je to jinak... Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 12:15    Předmět: Citovat

No jo to máš Ragupki pravdu ale ja kolikrat přeskočim za hru bud k axis nebo k alies když to udělaš na konci mapy tak se na nove mapě stavy pomoci bootu vyrovnaji ja se snažim vždy toto vyrovnat ale bouhžel to nejde příkaz !shullfe by se mi hodi bouhžel někdy s tím nejde hnout Sad No vždy záleží na hráčích Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 13:52    Předmět: Citovat

Tak bylo to opravdu tak jak jsem predpokladal. Skript jsem predelal a ted by to melo fungovat dobre. Tj. bot se odpoji z teamu, kde je vic botu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com