Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Punk Buster
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 12:22    Předmět: Ten PB Commandments Citovat

2 Witus_cz:

1. Smaž adresář "...Wolfenstein\pb"
2. Jdi na stránku evenbalance download
3. Stáhni soubor PBSetup.exe a ulož ho například do složky "...Wolfenstein\", nikdy ne do adresáře "...Wolfenstein\pb\"!
4. Stáhni soubor pbsec.htm (For Players) a ulož ho do složky "...Wolf\pb\"
5. Stáhni soubor wc002083.htm (PB Client v2.083 for Win32)
6. Stáhni soubor wa001382.htm (PB ClientA v1382 for Win32)
7. Oba předchozí soubory ulož do složky "...Wolfenstein\pb\htm\"
8. Spusť Windows Notepad, do něj přidej následující dva řádky a ulož jej jako pbcl.cfg do adresáře "...Wolfenstein\pb\":
kód:
pb_sleep 500
pb_security 0

9. Spusť PBSetup.exe, klikni postupně na [I Agree], [Add a Game], vyber Game: Enemy Territory, pomocí [Browse] zadej cestu ke hře, zmáčkni [Add Game], označ levým tlačítkem myši Enemy Territory, zmáčkni [Check for Updates], počkej až se stáhnou všechny aktualizace a obejví se okno s [OK], zavři PBSetup pomocí [Quit]
10. Restartuj počítač (kvůli aktualizované službě pnkbstrA.exe)

Pro MAC OSX jsou na Evenbalance také aktualizace, ale jinak s tím nemám žádné zkušenosti, takže sorry. Tohle je úplný postup ruční aktualizace PB, opravdu už nevím, co víc by se dalo udělat Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 07:14    Předmět: Citovat

Dik za pomoc všem. Nicméně problém "se vyřešil sám". Nechápu jak je to možný, ale v pátek přes den mě to kickovalo a v noci z pátku na sobotu už jsem hrál jako po másle aniž bych provedl jedinou změnu. Jsem samozřejmě rád, že to jede, ale se***e mě že netušim vůbec "PROČ PROČ PROČ???!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 12:26    Předmět: Citovat

Ahoj, mám problém. Najednou mě ze serverů vyhazuje PunkBuster za prázdný cd key. Zkoušel jsem ~pb_cdkeyreg, bez odezvy. Zkoušel jsem všechno možné odinstalovat a přeinstalovat včetně hry samotné, stáhnout si nový pbns.dat soubor, i výše uvedený postup, přidání serveru evenbalance do "hosts", prostě každý postup, co se mi podařilo vygooglit. Už si nevím rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 15:33    Předmět: Citovat

Zkus v adresáři etmain smazat soubor etkey.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 16:08    Předmět: Citovat

Tak na ticket mi odepsali "You should no longer experience this. We are sorry for any inconvenience." Tak jsem to zkusil znova a příkaz pb_cdkeyreg už funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com