Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kickovani spectratoru
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 17:26    Předmět: kickovani spectratoru Citovat

kickovani spectratoru adminy je blbost, tuhle roli plni automaticky server. kicknuty hrac dotycnemu podekuje, ze se nemuze prihlasit (docasny ban), pote co se k pocitaci pripadne vrati.

bela osa: timto sem se do tebe nehodlal navazet. jen uz nedoslo na vysvetleni, proc "to nebylo treba" (sel jsi tusim na trenink).

jedine kde bych to chapal je narvany server, dalsi klepou na dvere, na serveru je zrovna vicero neaktivnich spectratoru a serveru to prece jen chvili trva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 04:15    Předmět: Citovat

Možná kdyby jsi, hošane na server chodil častěji, věděl bys, že dotyčný hráč je spectator recidivista. On se prostě naloguje, odehraje jednu mapu a pak jde od toho pryč, zbytečně zabírá slot a zbytečně zatěžuje linky. Taky, kdyby ses díval hošane, jsem ho na to předtím upozornil, až pak jsem ho kicknul na 2, slovy DVĚ minuty zatímco on specoval třetí mapu.
Laskavě se uklidni, hošane, já žádné rady od tebe nepotřebuju a už vůbec ne podrývání autority, jaké vůči mé osobě předvádíš od té doby, co máš level. Uvědom si, co je tvým úkolem jako admina a nediskutuj o rozhodnutí druhých, od toho máme Alše. Jestli se ti moje rozhodnutí nelíbí, stěžuj si u něho a ne dětinskými výroky na serveru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 05:48    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Možná kdyby jsi, hošane na server chodil častěji, věděl bys, že dotyčný hráč je spectator recidivista. On se prostě naloguje, odehraje jednu mapu a pak jde od toho pryč, zbytečně zabírá slot a zbytečně zatěžuje linky. Taky, kdyby ses díval hošane, jsem ho na to předtím upozornil, až pak jsem ho kicknul na 2, slovy DVĚ minuty zatímco on specoval třetí mapu.
Laskavě se uklidni, hošane, já žádné rady od tebe nepotřebuju a už vůbec ne podrývání autority, jaké vůči mé osobě předvádíš od té doby, co máš level. Uvědom si, co je tvým úkolem jako admina a nediskutuj o rozhodnutí druhých, od toho máme Alše. Jestli se ti moje rozhodnutí nelíbí, stěžuj si u něho a ne dětinskými výroky na serveru.

Souhlasím s OSOU.
Možná by šlo domluvit s Alsíkem,aby server vykopnul specta už po kratší době.Samozřejmě ne moc krátké(jako admini musíme některé potencionální chuligány taky spectit že ? Wink ).
Taky se mi zdá Hobe že si to včera trochu přehnal.Nejsme admini proto aby sme se mezi sebou dohadovali,ale aby sme drželi server v pohodě.
Já osobně začnu kickat i hráče co jsou přímo v nějakém teamu ale stojí už třeba 10 minut ve spawnu bez známky života.(mají jít do specta,kde je PB po určité době vykopne za neaktivitu)
Musíme se domluvit s Alsíkem.
Sme tady tak nějak jedna velká rodina a máme držet spolu a ne napadat jeden druhého kua!!!!!!!!!!!!!!
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 06:06    Předmět: Citovat

Díky, Milhaus za podporu. Tak nějak si taky myslím, že máme držet při sobě a ne se veřejně handrkovat.
Hobite, napiš si, prosím, do konzole !help, podívej se co můžeš a co ne a nějak si s tím poraď. Od toho jsi dostal důvěru Alšíka. Takže vykonávej svoje povinnosti podle svého nejlepšího vědomí a svědomí (a k obrazu Alšíkovu). Poučování, navádění, zpochybňování a urputné vyžadování vysvětlení, jak jistě uznáš, nejsou předmětem adminování serveru. Také jsme admini s velmi malým "a", jsme jen hráči s možností korigovat hru od nekalých praktik a šibalů. Tvoje rozhodnutí, až se k nim jednou odhodláš, také nikdo z adminů zpochybňovat nebude a vážná pochybení si budeš zodpovídat před majitelem serveru, nikoliv v game chatu.

Šak zme lidi, nézme stroje, né? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 09:03    Předmět: Citovat

.. jestli slo o CIRa souhlas. Cool
_________________
Anton je mrtev ať žije ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 09:03    Předmět: Citovat

.. jestli slo o CIRa souhlas. Cool
_________________
Anton je mrtev ať žije ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 13:36    Předmět: :O(( Citovat

uz se to tu zase hádá Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 14:18    Předmět: Citovat

Ale vůbec se tu nikdo nehádá. Mužeš mě vysvětlit, z čeho tak usuzuješ? Já se jen snažím našeho pana kolegu stáhnout z oblak, kam zřejmě ulétl po jmenování do vrcholné, krajně důležité funkce Laughing. A ono to kolikrát jde s lehkou ironií a nadsázkou snadněji, lépe a radostněji.

2 Ječma:
No, vidím, že nejsem sám, kdo si všiml. Ano, jde právě o tohoto notorického speca.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 19:20    Předmět: Citovat

Sam bych to nerekl lepe.Souhlasim s mistrem Osou.Je fakt, ze specujici lidi (afk) zabiraji jen sloty pro ty, kteri si chteji poradne zahrat.Ackoli ja osobne ze specu nikoho nekicknul ale asi se na to taky zamerim. Shocked
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 23:41    Předmět: Citovat

Zacnu omluvou. Omlouvam se, nemel jsem ve hre diskutovat Tve rozhodnuti a podryvat autoritu administratoru. Od toho, abychom si vysvetlili rozdilny nahled, mame forum. Alse bych otravoval jen v nutnych pripadech.

I po precteni nazoru prede mnou si myslim, ze tohle delaji servery dobre sami, tj po case vykopne nehrajiciho hrace do specu a po dalsi dobe ze serveru. Dale nezapomente, ze vetsina stamgastu, kdyz jdou na cigarko nebo wc, se prepne do specu aby nezavazeli na spawnu. Proc to zminuji? Abyste tu dobu nezkratili az moc, pokud na to dojde. Ke zkraceni doby vykopnuti ze hry do specu zadny problem.

Ohledne Cira, ci jak se jmenuje. Oznaceni "spec recidivista" mne pobavilo. Presto jsem zduvodneni jeho kicku nepochopil, ponevadz na serveru nebylo zdaleka plno. Postavili se za tebe ale Milhaus a Jecma. A prece jen v lete netravim u kompu a tim i u wet tolik casu, abych vedel co je Cir zac. Takze bych to uzavrel slovy: Ja bych ho nekickl, Bela Osa to udelal, oboje je asi spravne.

Bela Osa: jeste nez jsem nejaka admin prava mel, jsem tu "pracoval na sve neoblibenosti" snahou hrace dokopat k tymove a slusne hre. Muzu byt tedy rad, ze s te fury nastvanych lidi, pote co nejaka prava mam, se ozyvas jen ty. ;o) Byl jsem na tebe, dokuds nemel prava, hodne zlej? kickl sem te nekdy? Nebo jses jen citlivejsi na hrubsi zachazeni? ;o)

Osobne nikoho z Vas hracu na serveru neznam (pominuli 4 hrace, ktere jsem sem dotah a hraji zde mene nez ja). Mali tedy nekdo dojem, ze ho nesnasim nebo jsem si na neho zased, tak je na omylu. Z tohoto omylu jsem kohokoli schopny vyvest pri nejblizsi prilezitosti pomoci !warn, !kick. ;o))) A na adminy, na ktere nemuzu si budu vytrvale stezovat u Alse (chudak Als, asi mi da bananek na rozloucenou).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 06:16    Předmět: Citovat

Prosím Tě, neber to tak dramaticky. Já Tvé snahy o férové hry na serveru samozřejmě podporuji, ale vadí mě, že místo využití svých vlastních práv ke korekci hry poučuješ druhé a neodbytně si tu korekci vynucuješ na nich. Zjednodušeně řečeno, nečekej, že někdo bude skákat, jak Ty pískáš. Taky odmítám vysvětlovat Ti svá rozhodnutí na game chatu, to si můžeme vyříkat tady na fóru nebo ICQ, ale ve hře mě s tím neotravuj, tam nemají spory adminů co dělat. To podrývání autority bylo též myšleno s velkým nadhledem, už jsem dost starý na to, abych se o svou ctižádost staral sám, nicméně spory adminů na serveru v game chatu můžou přinést jen chaos, což je antonymum funkce admina serveru.
Taky pochop, že nikdo na Tebe není naštvaný, jsme přece kolegové a soupeříme jenom ve hře nikoliv ve správě serveru. Ano spawnkilleři, cheateři a další šibalové se před námi můžou třást, to bude jen dobře, my jsme tu pro podporu těch slušných hráčů.
Vynucovat si teamplay na hráčích public serveru v gamechatu jaksi nelze a to ani na hráčích s administrátorskými právy. To není Tvým primárním úkolem admina, to si laskavě uvědom. Jistě, jako hráč můžeš jít všem dobrým příkladem jako kdokoliv jiný, ale ty co se k Tobě nepřidají přece nebudeš napadat! To bych musel v případě každého admina považovat za zneužití pravomocí, protože málokdo si dovolí dát vote na mute nebo kick Inscpectora nebo vyšší level.
Své "neoblíbenosti", jak jsi to pěkně nazval, se vůbec neobávám, každý štěstí svého strůjcem jest. Uvědom si, že s každým svým rozhodnutím jdeš na trh s vlastní kůží a musíš být připraven nést odpovědnost. Ba co víc, Ty jako admin už jsi odpovědný za formu hraní na Regnet serveru i v době nepřítomnosti. I špatná rozhodnutí jsou pro mě osobně přijatelná, jsme jen lidé a to lidé chybující. Je lepší udělat vlastní chybu než neudělat nic a svádět k odpovědnosti druhé.

GL&HF přeje

BELA OSA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 08:23    Předmět: Citovat

Hoj Hobe:
- bavime-li se o tom kicku sam bych to sice neudelal, ale byl tam opravdu dlouho, tudiz chapu...
- jinak nic proti tve osobe ses SRDCAR (snad to jde precist i bez interpunkce Smile

Belo:
Myslim ze Hob na tvuj kick zareagoval normalne... zaptal se ja bych to udelal stejne.

Pak sice probehlo par divnych slov, ale to jiz bylo omluveno.
Aaach ta komunikace, ta nam neak vazla kucii Rolling Eyes


V nazoru na kickovani spectu jsme za jedno ... ze je to jedno Wink
... a TO je dulezity. Pak jsou jeste jiny veci ktere jsou dulezity. A to je podstatny!!!
_________________
Anton je mrtev ať žije ...


Naposledy upravil jecm!nek dne st srpen 22, 2007 08:41, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 08:25    Předmět: pro Hobita Citovat

Milý Hobite.
Co se týče spektátorů,tak jsou potencionální blokátoři za jakéhokoli stavu serveru.Ať prázdný či plný.Nikdy nevíš kolik hráčů(kteří nebudou jen spektovat) se chce zrovna napojit.Může být jeden,ale taky 20.
Není to nikdy dané.A když o nějakém hráči vím,že místo hraní na nás bude jen koukat,tak s ním pryč.A to bez dalších debat.
Regnet je herní server a ne nějaká čumenda.
Co se týče nás ostatních co si musíme zrovna někam odskočit,tak to je náš problém.Když budu pryč moc dlouho(dobře mě tak).Napojím se znovu.

Howk


Naposledy upravil MILHAUS [CZ] dne st srpen 22, 2007 08:38, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 08:27    Předmět: kick Citovat

Spct 15 minut Arrow Exclamation PB kick
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 09:05    Předmět: Citovat

Ječma to asi vystihl nejlíp, jsi srdcař, Hobite. A to je dobře Exclamation Podle mě až příliš horlivý, ale budiž. Zaměř se, prosím Tě, na lumpy a ne na adminy Laughing.
Ten kick Cira už nebudu komentovat, požádejte Alšíka, ať Vám dá log chatu, já ho předem upozornil, ať nespecuje, žádná odezva, tak jsem mu dal 2m kick s uvedeným reasonem. Že nečtete chat, máte nastaveno rychlé mizení chatu nebo si to neumíte přečíst v konzoli není ovšem moje chyba. Navíc to nebylo u tohoto hráče poprvé, od té doby už se mě zdá ok, asi se poučil. Když je hráč s Lvl 0 ve specu a reaguje na výzvy, může napsat, že třeba specuje podezřelého hráče. Proti tomu nic nemám. Také si samozřejmě může odskočit na toaletu a podobně, ale k tomu nemusí skákat do specu. Hláška, "jdu se psem, nekickovat plz" je však už nepřípustná, přece se může odhlásit a potom se vrátit i v případě, že jsou na serveru 4 lidé a zbytek boti. I když pominu blokování slotu, pořád hráč používá server, sbírá a odesílá pakety a tím zbytečně zatěžuje linku. Dále mu může selhat systém a případně tím shodit celý server. Každý, i dočasně neaktivní hráč je klientem serveru a na ten se chodí hrát. Kdo nemá čas ať nehraje, na koukání máme ETTV. U adminů to nebudu komentovat, snad tohle nikdo z nás nedělá (že, Máčko, jdeš na čouda? Razz) a vzájemně se mutovat, kickovat a hádat se je podle mě hloupost. Roztrhat flétny si můžeme někde daleko od Alšíkova serveru Laughing.
Přece nezáleží na počtu volných slotů a počtu spectátorů. Když to projde jednomu a druhému ne, právem budeme čelit kritice naší nestrannosti.

Btw. těch 15 minut u PB platí i pro nás, do Lvl 3. Nekickovatelní jsou až Lvl 4 a výše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com