Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Admini - diskuze
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 19:18    Předmět: Citovat

se vubec jeste divim, ze na tohle my, hraci s levelem, odpovidame. to jsou jen zvasty od lidi s narusenym egem, co jim sebrali level, az na vyjimky. Dneska napr. prisel castrol a zase se zacal srat,no mozna mi neco ulitlo, ale to je fuk, za pripadny prohresek jsem se omluvil. Pokud to nestaci hrnce, dam si warn. Admin nemuze nikdy videt vsechno a nemel by hrat tak, jak sam za totez nekoho "potresta" jednim bezvyznamnym warnem. A ja tak na 99,999% hraju slusne.To je pak kecu. Kdyz tak hrat bude porad, seberme mu level. Vy vsichni jen hledate chybicky abyste to tu zase mohli rozmazavat jak jsou vsichni na hovno, jak jsou kamaradi a tak. Jdete uz s tim do prdele a chovejte se jak chlapi. nejradsi bych se nna to vy****, ale kvuli nekterym chudakum to teda tuplem ne. Proc nepovolit sk, jsem zasadne proti. Chodime se bavit a hrat na objective, neni nic horsiho, kdyz se narodis, sup panza a zas cekas a porad dokola.zkuste si panove fnukat na jinejch servrech, mate docela kliku, ze je tady tohle forum, protoze by se s vama vubec nikdo nezabyval, hraj podle pravidel nebo jdi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 19:42    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
se vubec jeste divim, ze na tohle my, hraci s levelem, odpovidame. to jsou jen zvasty od lidi s narusenym egem, co jim sebrali level, az na vyjimky. Dneska napr. prisel castrol a zase se zacal srat,no mozna mi neco ulitlo, ale to je fuk, za pripadny prohresek jsem se omluvil. Pokud to nestaci hrnce, dam si warn. Admin nemuze nikdy videt vsechno a nemel by hrat tak, jak sam za totez nekoho "potresta" jednim bezvyznamnym warnem. A ja tak na 99,999% hraju slusne.To je pak kecu. Kdyz tak hrat bude porad, seberme mu level. Vy vsichni jen hledate chybicky abyste to tu zase mohli rozmazavat jak jsou vsichni na hovno, jak jsou kamaradi a tak. Jdete uz s tim do prdele a chovejte se jak chlapi. nejradsi bych se nna to vy****, ale kvuli nekterym chudakum to teda tuplem ne. Proc nepovolit sk, jsem zasadne proti. Chodime se bavit a hrat na objective, neni nic horsiho, kdyz se narodis, sup panza a zas cekas a porad dokola.zkuste si panove fnukat na jinejch servrech, mate docela kliku, ze je tady tohle forum, protoze by se s vama vubec nikdo nezabyval, hraj podle pravidel nebo jdi.


konecne jednou rozumnej prispevek!!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 20:05    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
se vubec jeste divim, ze na tohle my, hraci s levelem, odpovidame. to jsou jen zvasty od lidi s narusenym egem, co jim sebrali level, az na vyjimky. Dneska napr. prisel castrol a zase se zacal srat,no mozna mi neco ulitlo, ale to je fuk, za pripadny prohresek jsem se omluvil. Pokud to nestaci hrnce, dam si warn. Admin nemuze nikdy videt vsechno a nemel by hrat tak, jak sam za totez nekoho "potresta" jednim bezvyznamnym warnem. A ja tak na 99,999% hraju slusne.To je pak kecu. Kdyz tak hrat bude porad, seberme mu level. Vy vsichni jen hledate chybicky abyste to tu zase mohli rozmazavat jak jsou vsichni na hovno, jak jsou kamaradi a tak. Jdete uz s tim do prdele a chovejte se jak chlapi. nejradsi bych se nna to vy****, ale kvuli nekterym chudakum to teda tuplem ne. Proc nepovolit sk, jsem zasadne proti. Chodime se bavit a hrat na objective, neni nic horsiho, kdyz se narodis, sup panza a zas cekas a porad dokola.zkuste si panove fnukat na jinejch servrech, mate docela kliku, ze je tady tohle forum, protoze by se s vama vubec nikdo nezabyval, hraj podle pravidel nebo jdi.
tak s tímto taky souhlasím regnet bych nechal stále pro ti začínající a hlavně i pro ty co sem chodí hrat oběctive a nějake skily jestli jich mam 20 nebo 150 na to si nehraju proto bych to neměnil a jak říkáš nic proti maxoj nebo prokim a těm co sem chodí jen na skilly -jen když jeden z nich se dá do jednoho teamu tak je to v tu chvili nevyvážená hra třeba proki a bud je mapa za 5 min.hotová nebo zase dlouho trvá zaleži kde hráč tipu prokiho hraje že
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 12:36    Předmět: Citovat

sk je snad povolený stylem LW granát-->thompson-->colt-->nuz :]
žádný HW typu panza,mg,arta tak nevim o co vám furt jde Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 13:24    Předmět: Citovat

Str!ker napsal:
sk je snad povolený stylem LW granát-->thompson-->colt-->nuz :]
žádný HW typu panza,mg,arta tak nevim o co vám furt jde Shocked


LW - light weapon (lehká zbraň)

SK není povolený Cool . Jen se toleruje, pokud někdo zrovna probíhá spawnem a začne se bránit samopalem ( nožem ). Granát mi osobně nepřijde jako LW Cool.

Tzn. že kempení na protivníkově spawnu s následným kucháním nebo "kropením" opozdilců nepovažuju za dobrej nápad. Cool
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2010 00:04    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Str!ker napsal:
sk je snad povolený stylem LW granát-->thompson-->colt-->nuz :]
žádný HW typu panza,mg,arta tak nevim o co vám furt jde Shocked


LW - light weapon (lehká zbraň)

SK není povolený Cool . Jen se toleruje, pokud někdo zrovna probíhá spawnem a začne se bránit samopalem ( nožem ). Granát mi osobně nepřijde jako LW Cool.

Tzn. že kempení na protivníkově spawnu s následným kucháním nebo "kropením" opozdilců nepovažuju za dobrej nápad. Cool


Tak to nechápu proč ten granát má medik v základu když je to lightplayer,zřejmě aby se gibnul kdyby náhodou byl v souboji s covertem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com