Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Veřejný turnaj ve stylu Clan Wars pro zájemce (NQ mód)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nbz



Založen: 18.2.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 20:15    Předmět: Citovat

Cus, pokud jde o nakej ten nick, je mi to jedno, ale at to trochu vypada Very Happy kombinace zeleny a ruzovy mi rozhodne nepride v pohode Smile, navrhoval bych RaO (Regnet and Others), ale to uz je jedno, barvy bych videl na kombinaci cehosi s cernou Smile...a rozhodne by to asi chtelo aspon jeden trenal pred turnajem, kvuli seznameni hracu vubec a nejaky taktice zejo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 20:32    Předmět: Citovat

Registroval jsem to takto, snad vam to nebude vadit:
Regnetacky team RtLoLin's, ve slozeni: Desertstorm, LaCunda, NbZcrawler,Kopin, Prokinek,Mistake, Kosta.
S tim, ze posledni 3 snad obcas dorazi a nejak se to prostrida,kdo nebude mit chut hrat porad nebo mu do toho neco vleze. Prosil bych asi jeste Vase, ehm, treba ICQ, abychom se nejak domluvili pred tim vykendem, pripadne si dali vedet kdo a jak a proc a s kym. Diky.
406424326 je moje ICQ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 20:47    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
Registroval jsem to takto, snad vam to nebude vadit:
Regnetacky team RtLoLin's, ve slozeni: Desertstorm, LaCunda, NbZcrawler,Kopin, Prokinek,Mistake, Kosta.
S tim, ze posledni 3 snad obcas dorazi a nejak se to prostrida,kdo nebude mit chut hrat porad nebo mu do toho neco vleze. Prosil bych asi jeste Vase, ehm, treba ICQ, abychom se nejak domluvili pred tim vykendem, pripadne si dali vedet kdo a jak a proc a s kym. Diky.
406424326 je moje ICQ.


Ty jo!
Proti části repre jsem ještě nehrál :0D
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nbz



Založen: 18.2.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 20:52    Předmět: Citovat

^>Rt^1.^7LoL^1'^>s|^n nick

Tak je to tady...
Konsultoval sem to s Desem a myslíme si že tohle je v pohodě Smile
Pokud by kdokoliv z tymu měl jakoukoliv připomínku, sem v ní Smile


Naposledy upravil nbz dne čt únor 18, 2010 21:14, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 20:54    Předmět: re Citovat

Desertstorm napsal:
Registroval jsem to takto, snad vam to nebude vadit:
Regnetacky team RtLoLin's, ve slozeni: Desertstorm, LaCunda, NbZcrawler,Kopin, Prokinek,Mistake, Kosta.
S tim, ze posledni 3 snad obcas dorazi a nejak se to prostrida,kdo nebude mit chut hrat porad nebo mu do toho neco vleze. Prosil bych asi jeste Vase, ehm, treba ICQ, abychom se nejak domluvili pred tim vykendem, pripadne si dali vedet kdo a jak a proc a s kym. Diky.
406424326 je moje ICQ.



ok, snad bude cas, ale muzu tak v so od 16h a pak me to je jedno
snad patek nejak preziju v pohode, abych pak nedelal moc ostudu Sad

jeste musim nekde schrastit mic. snad ho nekde najdu
icq nemam, ale popr ho muzu zprovoznit
jinak kosta-at-bartanet-dot-cz nebo kostislav-at-seznam-dot-cz

1. mail kontroluju porad, tak kazdejch 15min
(kdyz nespim, nebo neleju)
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
winnie



Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 21:13    Předmět: Re: Veřejný turnaj ve stylu Clan Wars pro zájemce (NQ m Citovat

[quote="Bell"]Ahoj Regneťáci,

kamarádi z Tf United|Cz|Sk, kteří mají vlastní server ET v módu NoQuarter, se rozhodli uspořádat o posledním únorovém víkendu turnaj ve stylu Clan Wars (CW) pro zájemce.

Turnaj je určený především pro začátečníky a mírně pokročilé, takže pro hráče z Regnetu jako dělaný Laughing (Pokud nepočítám výjimky z řad profíků jako jsou Proki a Mistake). [quote]

Kluci sorry mozna nekdy jindy na etpro ale aby Prokinek, Mistake, NbZcrawler hrali s klukama co sotva CW hrali se nam zda dost ne fer.
Budte drobet soudny a nechte je hrat vas tam bohuzel hrat nenecham.
Fakt se citim mizerne kdyz tohle pisu ,ale meli by jste usoudit sami ze to pro vas neni.Je mi to lito.
Aby tihle ti kluci hrali proti ceśkym reprezentantum je dost blby.
Klidne mi tu nadavejte pomlouvejte ale tohle tam pustit nemuzu.
Jeste jednou se omlouvam temto hracum.Jedine reseni ze nebudou hrat jako team ale stim koho vylosujem.


Naposledy upravil winnie dne čt únor 18, 2010 21:17, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 21:17    Předmět: Re: Veřejný turnaj ve stylu Clan Wars pro zájemce (NQ m Citovat

OK, winnie, s prokinem mas asi pravdu, ale crawler neni ani nahodou reprezentant atd, ja uz vubec ne, mistake nevim. Takze kdyz vynechame Prokinka,nevim jak bude reagovat Mistake, tak nebude problem ne?
Vzdyt ani jeden z nas, snad krome prokina nema zadnej klan, ani v zadnem nehral, tak si to prosim promysli.

[quote="winnie"]
Bell napsal:
Ahoj Regneťáci,

kamarádi z Tf United|Cz|Sk, kteří mají vlastní server ET v módu NoQuarter, se rozhodli uspořádat o posledním únorovém víkendu turnaj ve stylu Clan Wars (CW) pro zájemce.

Turnaj je určený především pro začátečníky a mírně pokročilé, takže pro hráče z Regnetu jako dělaný Laughing (Pokud nepočítám výjimky z řad profíků jako jsou Proki a Mistake).

Kluci sorry mozna nekdy jindy na etpro ale aby Prokinek, Mistake, NbZcrawler hrali s klukama co sotva CW hrali jse nam zda dost ne fer.
Budte drobet soudny a nechte je hrat vas tam bohuzel hrat nenecham.
Fakt se citim mizerne kdyz tohle pisu ,ale meli byjste usoudit samy ze to pro vas neni.Je mi to lito.
Aby tihle ti kluci hrali proti ceśkym reprezentantum je dost blby.
Klidne mi tu nadavejte pomlouvejte ale tohle tam pustit nemuzu.
Jeste jednou se omlouvam temto hracum.jedine reseni ze nebudou hrat jako team ale stim koho vylosujem.


Naposledy upravil Desertstorm dne čt únor 18, 2010 21:22, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
winnie



Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 21:21    Předmět: Citovat

Ok Deserte Smile jses koukam chlap na spravnym miste a myslim ze to problem nebude.Jinak doufam ze to nenarusi nase vztahy.
A zatim ahoj
PS:Napis pls kdo se teda z ucastni za team Regnetu a Proki tobe se omlouvam,ale asi to chapes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
winnie



Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 21:28    Předmět: Citovat

Omlovam se timto Crawlerovi mel jsem spatnou informaci.
Klidne se zaregistruj a jeste jednou se omlouvam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nbz



Založen: 18.2.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 21:38    Předmět: Citovat

V pohodě winie, a jen tak informačně Smile, sem NBZ, čili nubzor...crawler je jen takovej doplněk Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 23:19    Předmět: Citovat

no teda to me ani ve snu nenapadlo ze jaaaa bych mohl nekdy hrat s prokinem a mistakem...teda mozna jenom s mistakem,ale i tak...to je jak kdyz clovek hraje celebritou Very Happy z 99% hraju proti nim Very Happy to jsem zvedavej na te domluve Smile jinak me icq 334636829 jsem tam skoro furt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 23:45    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
Desertstorm napsal:
Registroval jsem to takto, snad vam to nebude vadit:
Regnetacky team RtLoLin's, ve slozeni: Desertstorm, LaCunda, NbZcrawler,Kopin, Prokinek,Mistake, Kosta.
S tim, ze posledni 3 snad obcas dorazi a nejak se to prostrida,kdo nebude mit chut hrat porad nebo mu do toho neco vleze. Prosil bych asi jeste Vase, ehm, treba ICQ, abychom se nejak domluvili pred tim vykendem, pripadne si dali vedet kdo a jak a proc a s kym. Diky.
406424326 je moje ICQ.


Ty jo!
Proti části repre jsem ještě nehrál :0D



Ani nebudeš Very Happy
škoda že nebudete mít konkurenci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 23:56    Předmět: Re: Veřejný turnaj ve stylu Clan Wars pro zájemce (NQ m Citovat

[quote="winnie"][quote="Bell"]Ahoj Regneťáci,

kamarádi z Tf United|Cz|Sk, kteří mají vlastní server ET v módu NoQuarter, se rozhodli uspořádat o posledním únorovém víkendu turnaj ve stylu Clan Wars (CW) pro zájemce.

Turnaj je určený především pro začátečníky a mírně pokročilé, takže pro hráče z Regnetu jako dělaný Laughing (Pokud nepočítám výjimky z řad profíků jako jsou Proki a Mistake).
citace:


Kluci sorry mozna nekdy jindy na etpro ale aby Prokinek, Mistake, NbZcrawler hrali s klukama co sotva CW hrali se nam zda dost ne fer.
Budte drobet soudny a nechte je hrat vas tam bohuzel hrat nenecham.
Fakt se citim mizerne kdyz tohle pisu ,ale meli by jste usoudit sami ze to pro vas neni.Je mi to lito.
Aby tihle ti kluci hrali proti ceśkym reprezentantum je dost blby.
Klidne mi tu nadavejte pomlouvejte ale tohle tam pustit nemuzu.
Jeste jednou se omlouvam temto hracum.Jedine reseni ze nebudou hrat jako team ale stim koho vylosujem.




Tak newsku si postoval i na czsk kde nejsou ani zacatecnici ani pokrocili
btw jak jeden clovek kterej je v tyhle hře trochu zkušenejší dostane k sobe 4 lidi co v životě nehrali clanwar, myslíš že mají šanci proti 6mib ktery hrajou vicemene pospolu uz 1 rok (nevim presně) pravidelne?
hodne se pletes. jeden clovek v tyhle hře neudela nic
samozřejme respektuji tve rozhodnuti Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 00:55    Předmět: Citovat

jn, ti 6miB me napadli spis na vyrazeni, nez prokin... je to jenom lamka... i od takove mause to dostaval jka cyp Wink

ne, prokina chapu, ze tam nechcou... ale ty 6mib bych teda taky rozlosoval.. jestli budou spolu, tak je budu muset rozstrilet a oni pak budou nestastni... Wink takovy mik s toxem uz se na regnetu od strachu ani neukazou... Wink zbytek ani nevim, kdo tam je Very Happy

btw. uz mam zpatky svoji mysku z reklamacky, tak to nebude problem Wink Very Happy Very Happy
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 07:49    Předmět: Citovat

no Winnie, jestli je to pravda, tak je to k zamysleni, co rikas. kdyz fer tak pro vsechny.
Jinak kluci, diky za kontakty, dame o vikendu nejakej trenal ne? A prokinek by nam mohl neco poradit, co rikas Proki?
Tak takhle jsme to vcera s nubzorem poresili, v noci jsme nove nicky sli zkusit na united server a docela se hralo dobre, snad na nas nezanevrou Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com