Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

cheatovani
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 12:49    Předmět: Citovat

Bela z vostra koukam.co se deje si byl vzdycky klidas co pamatuju,tak co ze te rozhodi jedna hlaska.dam ti zapravdu v tom,ze to byla debata jen mezi nama a presne si to vystih,ze se da maximalne priklonit objektivne na jednu stranu,ale od toho to forum je,aby se kazdej vyjádřil nebo se pletu?(ale ten typek to svym zpusobem udelal sice posvym,ale nevim proc by nemohl a hlavne ma pravdu to uz bysme sem mohli dat rovnou cenzuru„Wertiz dik za zastani“ ) A hlavne jestli to je tak,jak Wertiz psal a ze je,protoze sem to ted docet,tak sem malem spad smichy ze zidlicky.. udelal si uplne to samy,jako ja a nevsim sem si,ze by se tam nekdo do tebe pustil jako ty do me..kdyz si vzpomenu na tvoji reakci (sice si to tam napsal taktneji a dal si tam video,ale princip je stejnej,akorat ze john ti ani nerozumel a nemel tuseni co se o nem resi.. sice ses omluvil ale stejne)..ale on se musi kazdej jednou spalit,aby byl chytrejsi,ale aspon vim,ze delas stejny chyby,jako ja,jen ses akorat o neco ponaucenejsi a v tedle vecech zbehlejsi (nahral si to,ja jen psal a to si myslim byla moje jedina chyba..mas pravdu,ze bez dukazu by se tohle hlasit nemelo) ale ted to beru s nadhledem,uz sme si vsechno vyrikali a jestli se berem jako kamosi (nebo ja te tak beru,jestli ty me ne,tak aspon kolegove z regnetu), tak je uz je vsechno OK ,tohle je jen takovej dodatek k tomu co se jeste napsalo,tak to neber nejak ve zlym!
Ps:hlavne to uz moc neres,stejne si myslime kazdej svy a mohli bysme o tom debatit do aleluja a to ja nechci,v tomhle uz neni o cem PEACE:)
Pss:Belo zamysli se Laughing Laughing Laughing Laughing(musel sem si rejpnout)

Tady mate neco na pobaveni at taky vite cim se nejaky stupidove dokazou bavit ale zase pravda ze sem se u toho docela zasmal ale na vlastni kuzi bych to zazit nechtel:

Dhttp://www.youtube.com/watch?v=4bWi1aCFyFk&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=wrziTyBfPW0
http://www.youtube.com/watch?v=gyql4J-IINE
http://www.youtube.com/watch?v=N85gsLsIQII&mode=related&search=wolfenstein%20cheats%20eth%20aimbot%20wallhack%20et%20etpub%20hack%20hax
http://www.youtube.com/watch?v=CwtZrEYqsBg&mode=related&search=wolfenstein%20cheats%20eth%20aimbot%20wallhack%20et%20etpub%20hack%20hax
http://www.youtube.com/watch?v=OmxMAYTcHpM&mode=related&search=wolfenstein%20cheats%20eth%20aimbot%20wallhack%20et%20etpub%20hack%20hax
-tohle je asi nejlepsi i s dobrou hudbickou
http://www.youtube.com/watch?v=2giB_z2-UIk&mode=related&search
-a tohle je velmi zajimavej cheat na riflu kterej ste urcite jeste nevideli


Naposledy upravil Max_Cz dne so říjen 06, 2007 14:07, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 13:56    Předmět: Citovat

husty videa... Very Happy se mi libilo jenom jak ciknkaly ty hedky... Very Happy
jo, btw, takove to zobrazeni modrych obrysu postav jako spouluhracu a cervenych jako nepratel je taky cheat?nebo je to povolene..je to celkem vychytavka... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 14:04    Předmět: Citovat

Ale vždyť já se na nikoho z Vás opravdu nezlobím. Sem tam mě něco pohne žlučí, ale kdybych Vás neměl rád, tak na serveru nehraji a ani tady bych neměl chuť se k něčemu vyjadřovat. Co pořád máte? Rolling Eyes
V cause s Johnem jsem ujel, ano, ale napřed jsem nahrál video jako podezřelý materiál a dal ho k dispozici. Po přečtení některých názorů jiných hráčů a studiu vlivu pingů na serveru na rozdíl vidění herního světa jsem naznal, že to nebude tak horké a za celý flame jsem se omluvil jak Vám, tak osobně Johnovi na serveru. Navíc mě k podezření vedl spíš velmi náhlý vzrůst výkonnosti Johna ve hře. Přes noc se nikdo lépe střílet nenaučí.
Vlastně jsem rád, že jsem si tady takhle natrhl kšandy hned ze začátku a zjistil jsem, že moje hráčská ješitnost není ani v mém věku o nic menší než ta Vaše. Používejte tuto causu dál jako příklad mé nedokonalosti, nicméně už nevím, co bych k tomu chtěl napsat.
To, že jsem kliďas, Maxi, nemáš tak úplně pravdu. Ve skutečnosti jsem velmi emotivní člověk. Sice často pouštím informace jedním uchem tam a druhým ven, ale to je spíše deformace ze zaměstnání. Opravdu vážně rozhodit mě dokáže jen nařčení z činností, které z celého srdce nenávidím a to je v případě internetového tlachání úmyslné lhaní, alibismus a lhostejnost.

2 Wertyz: Nevím, co Ti připadá divného na tom, že tu mám víc příspěvků než Ty, mě to přijde naprosto logické. Vždyť Ty na Regnet hrát nechodíš. A stejně jako Ty a každý jiný si sem můžu psát co chci a kdy chci.

Uff, mám dojem, že dosti bylo narcismu na téma BELA OSA, takže prosím, přátelé, abychom se vrátili k tématu ENEMY TERRITORY. Pakliže máte někdo zájem se se mnou osobně více sblížit nebo naopak pohádat, založte si vlastní thread. Díky. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 14:10    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
husty videa... Very Happy se mi libilo jenom jak ciknkaly ty hedky... Very Happy
jo, btw, takove to zobrazeni modrych obrysu postav jako spouluhracu a cervenych jako nepratel je taky cheat?nebo je to povolene..je to celkem vychytavka... Wink


Hehe, to je vychytávka, které se říká Wallhack, La. Buď je součástí Multihacku, ve kterém je navíc Aimbot, Speedhack, Aimcamera a jiné šibalské featurky nebo je používán samostatně, protože je při šikovném hraní velmi těžko zjistitelný. Většinou je takový cheater přistižen až adminem serveru při pořízení PBScreenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 09:33    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
LaCunda napsal:
husty videa... Very Happy se mi libilo jenom jak ciknkaly ty hedky... Very Happy
jo, btw, takove to zobrazeni modrych obrysu postav jako spouluhracu a cervenych jako nepratel je taky cheat?nebo je to povolene..je to celkem vychytavka... Wink


Hehe, to je vychytávka, které se říká Wallhack, La. Buď je součástí Multihacku, ve kterém je navíc Aimbot, Speedhack, Aimcamera a jiné šibalské featurky nebo je používán samostatně, protože je při šikovném hraní velmi těžko zjistitelný. Většinou je takový cheater přistižen až adminem serveru při pořízení PBScreenu.


takze se s ti asi teda neda hrat no... Sad mi se na tom jenom libilo, ze i na dalku vidim presne, jestli je to kolega a ze ta postava vlastne nema zadnou tecturu, tak te nic ani nerozptyluje... asi by teda chvilku trvalo si zvyknout jenom na barevne doslava terce, ale pak by to asi slo lip... Wink

no kazdopadne ty videa byly huste...hned ten prvni me pobavil, jak pres celou apu daval headky garandou bez zamerovace a pak byl jeste dobrej ten cheat na tu rifli... to se mi libilo, jka jenom stal a hledal... Very Happy
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 14:00    Předmět: Citovat

2 LaCunda:

Červené a modré panáčky by jsi si mohl prakticky udělat i sám bez nějakého podvodného programu. Stačí editovat textury v souboru pak0.pk3, ale pozor! Při připojení na jakýkoliv server se zapnutým PunkBusterem tento osahává právě soubor pak0.pk3 a při neshodném crc (kontrolní součet) Tě automaticky vyhodí ze serveru s hláškou "Unpure client detected". Proto se na některých serverech s jinými než základními skiny používá oddělený soubor .pk3 a na serveru je nastaveno jeho nahrání. Vykopnut s "Unpure cient detected" ale můžeš být i v případě, že je tento soubor příliš fragmentován. Kontrolou souboru pak0.pk3 je zajištěno, že hráči budou mít stejné podmínky při hře.
Cheaty také používají oddělené .pk3 soubory, které se pak nějak vloudí do hry a přepíší skiny a cvary. Podrobnosti, jak se jim to daří neznám, ale PunkBuster kontroluje adresáře Wolfensteina, jestli se tam nenachází některý známý soubor cheatu. To znamená, že můžeš být vyhozen za cheatování i v případě, že to vůbec nezapneš, jen to máš nainstalované. Nejzákeřnější jsou tzv. MD5Tools, které doukážou zmást a obejít i PunkBuster, tito hráči jsou potom imunní i vůči kicku a PBScreenu, ale za přistižení s takovýmto cheatem následuje automatický doživotní hardware ban a milý čítr už se nemůže připojit na žádný server s běžícím PunkBusterem a tím myslím na opravdu žádný, tedy ani na servery CoD, BF, Q3A, Q4 a další hry používající PB. Tedy minimálně až do výměny podstatné části hardware svého počítače a výměny ISP nebo alespoň změny IP.
Nejhorší je však pro přistiženého cheatera ta pověst, kterou už mu nikdo neodpáře ani po vypršení všech banů. Přeji si, aby za to dokonce internetoví provideři mohli dávat pokuty nebo vypovídat smlouvy (což už dnes opravdu mohou), protože podvod je pořád podvodem i ve světě počítačových her. U placených her s placeným kontem je to jednoduché, správci zruší konto cheatera a ten si potom hru musí koupit znovu s novým sériovým číslem. Takto to udělal například Blizzard u Diablo2, zrušil naráz několik tisíc účtů. V ET, které je zadarmo, se maximálně objevíš na banlistu, ale naštěstí i s uvedeným PB guidem, ETPro guidem a IP, což už je ale pořádná veřejná ostuda, které se nikdy nezbavíš a pro většinu slušných hráčů zůstaneš podvodníkem navždy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 23:18    Předmět: Citovat

šmarjá chlapci pište to kratší, kdo má ty romány číst Smile ... někteří hráči jsou dobrý a choděj si to k nám užívat a zastřílet si (jak moc jsou dobří skutečně a jak moc ... na to mám svůj názor kterej určo znáte) ... nicméně je den či mapa kdy to může sednout každému a prostě 10x ho potkáš a 10x tě sejme ... znám to z vlástní zkušenosti z obou stran ... nicméně mapy se skore 80:2 apod. pokud dotyčný není field sou divný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 11:31    Předmět: Citovat

Dodge Ram napsal:
šmarjá chlapci pište to kratší, kdo má ty romány číst Smile ... někteří hráči jsou dobrý a choděj si to k nám užívat a zastřílet si (jak moc jsou dobří skutečně a jak moc ... na to mám svůj názor kterej určo znáte) ... nicméně je den či mapa kdy to může sednout každému a prostě 10x ho potkáš a 10x tě sejme ... znám to z vlástní zkušenosti z obou stran ... nicméně mapy se skore 80:2 apod. pokud dotyčný není field sou divný


No jo, prostě se to stává, že sem někdo z těch dobrých občas zajde. Pokud jsou ale na obou stranách takoví hráči, já jim říkám hitmani, tak mi to nevadí. A musím, říct, že i oni mají většinou rozum. Jednou jsme hráli tak 4na3 plus boti a na straně axis byl Prok!n. Samozřejmě jsme jako Allíci s LaCundou neměli šanci ať jsme dělali co jsme dělali, tak jsme ho poprosili ať nám nekazí zábavu. Proki normálně šel a pak se tu hrálo zas pěkně v rámci naší kategorie stylem jednou výhra, jednou prohra.. pohodově.

Psal to Osa, dá se od nich hodně naučit.. jenže bojím se, aby se od nich hráči nenaučili spíše to špatné. Většina jich totiž hraje výhradně na straně axis a jen za medika. Bohužel většina těhle honí jen fragy, na objective absolutně kašle, ze země vás nezvedne i když běží kolem a lékárničku nedá protože šetří na adren.
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 21:01    Předmět: Citovat

Diloph napsal:
Dodge Ram napsal:
šmarjá chlapci pište to kratší, kdo má ty romány číst Smile ... někteří hráči jsou dobrý a choděj si to k nám užívat a zastřílet si (jak moc jsou dobří skutečně a jak moc ... na to mám svůj názor kterej určo znáte) ... nicméně je den či mapa kdy to může sednout každému a prostě 10x ho potkáš a 10x tě sejme ... znám to z vlástní zkušenosti z obou stran ... nicméně mapy se skore 80:2 apod. pokud dotyčný není field sou divný


No jo, prostě se to stává, že sem někdo z těch dobrých občas zajde. Pokud jsou ale na obou stranách takoví hráči, já jim říkám hitmani, tak mi to nevadí. A musím, říct, že i oni mají většinou rozum. Jednou jsme hráli tak 4na3 plus boti a na straně axis byl Prok!n. Samozřejmě jsme jako Allíci s LaCundou neměli šanci ať jsme dělali co jsme dělali, tak jsme ho poprosili ať nám nekazí zábavu. Proki normálně šel a pak se tu hrálo zas pěkně v rámci naší kategorie stylem jednou výhra, jednou prohra.. pohodově.

Psal to Osa, dá se od nich hodně naučit.. jenže bojím se, aby se od nich hráči nenaučili spíše to špatné. Většina jich totiž hraje výhradně na straně axis a jen za medika. Bohužel většina těhle honí jen fragy, na objective absolutně kašle, ze země vás nezvedne i když běží kolem a lékárničku nedá protože šetří na adren.


jj, tu hru si pamatuju... bohuzel Sad potom, co odesel se opravdu hralo lip, ale i tak mi to prislo blbe - vyhazovat nekoho ze serveru za to, ze je proste moc dobry... Sad
a nevim moc, kam si miril tim, kdyz jsi me tam jmenoval taky... Rolling Eyes
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 09:13    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
Diloph napsal:
Dodge Ram napsal:
šmarjá chlapci pište to kratší, kdo má ty romány číst Smile ... někteří hráči jsou dobrý a choděj si to k nám užívat a zastřílet si (jak moc jsou dobří skutečně a jak moc ... na to mám svůj názor kterej určo znáte) ... nicméně je den či mapa kdy to může sednout každému a prostě 10x ho potkáš a 10x tě sejme ... znám to z vlástní zkušenosti z obou stran ... nicméně mapy se skore 80:2 apod. pokud dotyčný není field sou divný


No jo, prostě se to stává, že sem někdo z těch dobrých občas zajde. Pokud jsou ale na obou stranách takoví hráči, já jim říkám hitmani, tak mi to nevadí. A musím, říct, že i oni mají většinou rozum. Jednou jsme hráli tak 4na3 plus boti a na straně axis byl Prok!n. Samozřejmě jsme jako Allíci s LaCundou neměli šanci ať jsme dělali co jsme dělali, tak jsme ho poprosili ať nám nekazí zábavu. Proki normálně šel a pak se tu hrálo zas pěkně v rámci naší kategorie stylem jednou výhra, jednou prohra.. pohodově.

Psal to Osa, dá se od nich hodně naučit.. jenže bojím se, aby se od nich hráči nenaučili spíše to špatné. Většina jich totiž hraje výhradně na straně axis a jen za medika. Bohužel většina těhle honí jen fragy, na objective absolutně kašle, ze země vás nezvedne i když běží kolem a lékárničku nedá protože šetří na adren.


jj, tu hru si pamatuju... bohuzel Sad potom, co odesel se opravdu hralo lip, ale i tak mi to prislo blbe - vyhazovat nekoho ze serveru za to, ze je proste moc dobry... Sad
a nevim moc, kam si miril tim, kdyz jsi me tam jmenoval taky... Rolling Eyes


Já tě jmenoval, protože tě považuji za jednoho z těch lepších hráčů tady a hrál jsi tam se mnou za allies. Víš, že týmovat spolu umíme, což jsme dělali, ale na Prok!na jsme prostě neměli šanci ať jsme lítali zleva, zprava i na koštěti Very Happy Pozorně si to přečti, ty taky našlápneš na každou blbinu z nepozornosti Wink Kdybych tam hrál sám s typanama jako je Croft_US tak v rámci prevence svého zdraví odcházím po první minutě Laughing

Mě je to samozřejmě taky blbé, ale já mám raději vyrovnanou a pohodovou hru. Otázka je jestli je hra, kde se jeden baví, dva jen koukají a tři jsou otrávení za to stojí Very Happy

A tohle zrovna pasuje i jako příklad toho negativního. Prok!n měl fielda, Princess (potvrdí) s ním byla v týmu a akorát mu stále nadávala, protože prostě on si sázel artiny a munici jí ne a nedal Very Happy

Jak jsem psal, nic proti nim nemám, ale chce to s rozumem, Prok!n ho naštěstí má a nemyslím si, že si sem jen chodí zvětšovat žížalku z trenclí narozdíl od jiných Wink
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 09:43    Předmět: Citovat

Diloph napsal:
LaCunda napsal:
Diloph napsal:
Dodge Ram napsal:
šmarjá chlapci pište to kratší, kdo má ty romány číst Smile ... někteří hráči jsou dobrý a choděj si to k nám užívat a zastřílet si (jak moc jsou dobří skutečně a jak moc ... na to mám svůj názor kterej určo znáte) ... nicméně je den či mapa kdy to může sednout každému a prostě 10x ho potkáš a 10x tě sejme ... znám to z vlástní zkušenosti z obou stran ... nicméně mapy se skore 80:2 apod. pokud dotyčný není field sou divný


No jo, prostě se to stává, že sem někdo z těch dobrých občas zajde. Pokud jsou ale na obou stranách takoví hráči, já jim říkám hitmani, tak mi to nevadí. A musím, říct, že i oni mají většinou rozum. Jednou jsme hráli tak 4na3 plus boti a na straně axis byl Prok!n. Samozřejmě jsme jako Allíci s LaCundou neměli šanci ať jsme dělali co jsme dělali, tak jsme ho poprosili ať nám nekazí zábavu. Proki normálně šel a pak se tu hrálo zas pěkně v rámci naší kategorie stylem jednou výhra, jednou prohra.. pohodově.

Psal to Osa, dá se od nich hodně naučit.. jenže bojím se, aby se od nich hráči nenaučili spíše to špatné. Většina jich totiž hraje výhradně na straně axis a jen za medika. Bohužel většina těhle honí jen fragy, na objective absolutně kašle, ze země vás nezvedne i když běží kolem a lékárničku nedá protože šetří na adren.


jj, tu hru si pamatuju... bohuzel Sad potom, co odesel se opravdu hralo lip, ale i tak mi to prislo blbe - vyhazovat nekoho ze serveru za to, ze je proste moc dobry... Sad
a nevim moc, kam si miril tim, kdyz jsi me tam jmenoval taky... Rolling Eyes


Já tě jmenoval, protože tě považuji za jednoho z těch lepších hráčů tady a hrál jsi tam se mnou za allies. Víš, že týmovat spolu umíme, což jsme dělali, ale na Prok!na jsme prostě neměli šanci ať jsme lítali zleva, zprava i na koštěti Very Happy Pozorně si to přečti, ty taky našlápneš na každou blbinu z nepozornosti Wink Kdybych tam hrál sám s typanama jako je Croft_US tak v rámci prevence svého zdraví odcházím po první minutě Laughing

Mě je to samozřejmě taky blbé, ale já mám raději vyrovnanou a pohodovou hru. Otázka je jestli je hra, kde se jeden baví, dva jen koukají a tři jsou otrávení za to stojí Very Happy

A tohle zrovna pasuje i jako příklad toho negativního. Prok!n měl fielda, Princess (potvrdí) s ním byla v týmu a akorát mu stále nadávala, protože prostě on si sázel artiny a munici jí ne a nedal Very Happy

Jak jsem psal, nic proti nim nemám, ale chce to s rozumem, Prok!n ho naštěstí má a nemyslím si, že si sem jen chodí zvětšovat žížalku z trenclí narozdíl od jiných Wink


jj to si pamatuju...sem mu stale psala ammo ammo a ono nic Sad ...to se pak s pistolkou blbe zabiji Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 10:50    Předmět: Citovat

princess cz napsal:
jj to si pamatuju...sem mu stale psala ammo ammo a ono nic Sad ...to se pak s pistolkou blbe zabiji Confused


Obzvlášť na Radaru, kde začínáš jako medik se 30ti mosaznejma Smile
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 20:21    Předmět: Citovat

Diloph napsal:
princess cz napsal:
jj to si pamatuju...sem mu stale psala ammo ammo a ono nic Sad ...to se pak s pistolkou blbe zabiji Confused


Obzvlášť na Radaru, kde začínáš jako medik se 30ti mosaznejma Smile


nj posledni dobou na radaru pokud jdu za nemce beru fielda, jakmile se amici dostanou za vrata, bez naboju to nejde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistake



Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 18:29    Předmět: :)) Citovat

caute Smile koukam ze se dobre bavite na muj ucet Smile) jedno me zaujalo..ano je to jen rekreacni strileni na regnetu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 22:31    Předmět: Re: :)) Citovat

mistake napsal:
caute Smile koukam ze se dobre bavite na muj ucet Smile) jedno me zaujalo..ano je to jen rekreacni strileni na regnetu Smile


rekreacni strileni? proc ne, zakazat ti to nikdo nemuze ale trosku tolerance vuci nubikum jako jsem ja a rada dalsich... Razz
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com