Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Panzy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

omezeni panzy
1 celkem
5%
 5%  [ 1 ]
1 na tym
70%
 70%  [ 12 ]
bez omezeni
23%
 23%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
bedna



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 70
Bydliště: Horňany, Slovakia

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 15:48    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
Hosi, vam se zpovidat nemusim. Udelej Belle co myslis ze je dobre. Nevim proc se resi panzy az ted kdyz jsem ji zacal hrat Shocked mozna se mi to jen zda, nevim. Tak vecer a beru panzu, jestli nebude, vezmu rifli Very Happy

V ETpro má zmysel panza v určitý okamžik a strelou na presné miesto, v publiku je ovšem SK zakázaný a s panzou hrajú naozaj len no skill, alebo čistý no obj players ako Prokinek, čím ho zdravým Smile
_________________
Táto správa neobsahuje výrusi, pretože nepoužívam MS Windows.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 17:51    Předmět: Citovat

bedna napsal:
Desertstorm napsal:
Hosi, vam se zpovidat nemusim. Udelej Belle co myslis ze je dobre. Nevim proc se resi panzy az ted kdyz jsem ji zacal hrat Shocked mozna se mi to jen zda, nevim. Tak vecer a beru panzu, jestli nebude, vezmu rifli Very Happy

V ETpro má zmysel panza v určitý okamžik a strelou na presné miesto, v publiku je ovšem SK zakázaný a s panzou hrajú naozaj len no skill, alebo čistý no obj players ako Prokinek, čím ho zdravým Smile


Tak hlavně je dobry, že prvni kdo tě napadne jsem ja Very Happy

Když někdo vyčistí cestu pro další hráče, kteří ho pak můžou udelat, není hraní na objectiv? Cool nech to pracovat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bedna



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 70
Bydliště: Horňany, Slovakia

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 19:06    Předmět: Citovat

Prokinek napsal:
bedna napsal:
Desertstorm napsal:
Hosi, vam se zpovidat nemusim. Udelej Belle co myslis ze je dobre. Nevim proc se resi panzy az ted kdyz jsem ji zacal hrat Shocked mozna se mi to jen zda, nevim. Tak vecer a beru panzu, jestli nebude, vezmu rifli Very Happy

V ETpro má zmysel panza v určitý okamžik a strelou na presné miesto, v publiku je ovšem SK zakázaný a s panzou hrajú naozaj len no skill, alebo čistý no obj players ako Prokinek, čím ho zdravým Smile


Tak hlavně je dobry, že prvni kdo tě napadne jsem ja Very Happy

Když někdo vyčistí cestu pro další hráče, kteří ho pak můžou udelat, není hraní na objectiv? Cool nech to pracovat. Smile

Pekná hra na publicu určite nieje s panzou. Inak keď teraz občas prídem na Regnet, skill hráčov išiel pekne dole, zato panzy, arty rifle idú pekne Smile
_________________
Táto správa neobsahuje výrusi, pretože nepoužívam MS Windows.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mailo



Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 13:45    Předmět: Re: Dobrá hra Citovat

kosta napsal:
Nevim, proc v posl. dobe se ty panzy tak rozmohly, bere ji kazda lama, docela me to prestava bavit. Jestli jde o killy, tak podle me se udela 3x vic sapikem nez panzou, panzy vubec nepomahaj teamu.


Mozna proto, ze si kazda lama chce taky trochu zahrat a ne jen delat treba tobe zivej terc. (jen nazor jedny lamy, nic vic).

Nechci panzu nijak obhajovat, udelejte s tim co uznate za vhodny. Jen chci rict, ze kdyz se diky urcitym expertum (mysleno v dobrym slova smyslu) pomalu ani nedostanu ze spawnu nebo lehnu po par metrech nekolikrat po sobe, tak to taky moc zabava neni. Holt sem lama a nestydim se za to. No a kdyz je ta moznost alespon trochu "srovnat sily" tak po panze sahnu.
Je mi jasny ze to dokaze spouste lidi zkazit hru. Stejne tak, jako dokaze spouste lidi zkazit hru to, co sem psal vys. Je to o hraci samotnym a ne o zbrani jakou si vybere. To podle me plati i s hranim na obj. Kdyz hrac chce, tak tymu muze pomoct s jakoukoli zbrani.
_________________
-------------------------
>> Your friend <<
-------------------------
"Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 15:18    Předmět: Citovat

Tak drobné úpravy na panze jsou už nastavené:

- panzerman je "vyautován" po 2 selfkillech vlastní panzou (původně 3) a pak mu jeho panza hází jen lékárny. Počítadlo se na začátku každé mapy automaticky nuluje.

- poloměr okruhu účinnosti panzy byl snížen ze 400 jednotek na defaultních 350

Cool

Zatím vše a možná brzy .........
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 15:44    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Tak drobné úpravy na panze jsou už nastavené:

- panzerman je "vyautován" po 2 selfkillech vlastní panzou (původně 3) a pak mu jeho panza hází jen lékárny. Počítadlo se na začátku každé mapy automaticky nuluje.

- poloměr okruhu účinnosti panzy byl snížen ze 400 jednotek na defaultních 350

Cool

Zatím vše a možná brzy .........


nebylo tech selfk. 3+1, podle me az po 4. to zaclo hazet lekarny, bych nechal to puvodni cilo, ale nuloval po kampani Smile a at je kolik chce panz v teamu, se vetsinou vyselfkillujou behem jedny mapy

snizeni je dobry, takze staci mu do panzy zblizka nabehnout 2x a strili lekarny? nebo 2+1?
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 16:38    Předmět: Citovat

kosta napsal:
Bell napsal:
Tak drobné úpravy na panze jsou už nastavené:

- panzerman je "vyautován" po 2 selfkillech vlastní panzou (původně 3) a pak mu jeho panza hází jen lékárny. Počítadlo se na začátku každé mapy automaticky nuluje.

- poloměr okruhu účinnosti panzy byl snížen ze 400 jednotek na defaultních 350

Cool

Zatím vše a možná brzy .........


nebylo tech selfk. 3+1, podle me az po 4. to zaclo hazet lekarny, bych nechal to puvodni cilo, ale nuloval po kampani Smile a at je kolik chce panz v teamu, se vetsinou vyselfkillujou behem jedny mapy

snizeni je dobry, takze staci mu do panzy zblizka nabehnout 2x a strili lekarny? nebo 2+1?


Na serveru byla hodnota 3 a tu jsem změnil na 2 . Takže pokud to bylo 3+1, tak teď je to 2+1 Cool

Reset po kampani bohužel nejde. Žádnej CVAR, kterým by se to prodloužilo na kampaň nebo resetilo "ručně" jsem v dokumentaci nenašel.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 16:37    Předmět: Citovat

videl jsem na jednom serveru....¨Bell uz v podstate neco podobneho udelal,ale malo,nevim jak ta demage je ucinna,ale stahnul bych to...pokud ted je to na 250,tak na 100...at si hraje treba 5 hracu v tymu s panzou,ale pokud vystreli a zabije na jednu strelu 5 lidi,tak me to prijde dost trapne Laughing
Nejlepsi reseni neomezuj panzu,ale stahni jeji demage na cca 100,aby to zabilo konkretniho hrace a ne 4 dalsi kolem nej v okruhu 3 metru Wink a myslim ze budou vsichni spokojeni GL
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 17:24    Předmět: Citovat

kopin napsal:
videl jsem na jednom serveru....¨Bell uz v podstate neco podobneho udelal,ale malo,nevim jak ta demage je ucinna,ale stahnul bych to...pokud ted je to na 250,tak na 100...at si hraje treba 5 hracu v tymu s panzou,ale pokud vystreli a zabije na jednu strelu 5 lidi,tak me to prijde dost trapne Laughing
Nejlepsi reseni neomezuj panzu,ale stahni jeji demage na cca 100,aby to zabilo konkretniho hrace a ne 4 dalsi kolem nej v okruhu 3 metru Wink a myslim ze budou vsichni spokojeni GL


Hmm, myslím, že by pak panza byla slabší než rifle a to by asi nebylo ono.

Teď je navíc nastaven počet panz na 14% z počtu hráčů daného týmu.
V praxi by to mělo znamenat, že pokud je do 7 hráčů včetně, je jen jedna panza.
Pokud je víc než 7, tak už jsou 2 (by měly být 2).

Původně jsem sice chtěl dát 2 už při počtu 7 hráčů, ale po dnešní hře to vypadá, že i to by bylo moc. Cool
Uvidím, jak se to osvědčí.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com