Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Lan párty Mlázovice;)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

vyberte si termin akce
7.5.
85%
 85%  [ 6 ]
14.5.
0%
 0%  [ 0 ]
21.5.
14%
 14%  [ 1 ]
28.5.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 15:11    Předmět: Citovat

KAP napsal:
Jo to je BMC, tam jsem taky hrávával občas. Kluci jsou tam fakt skoro furt. Asi se taky zajdu podívat.

Aha BMC ty znam tam mam nejaky práva...od Bumela atd. ... ale jaymod mě nebaví,takže asi ne e Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 02:15    Předmět: Citovat

KAP napsal:
Sice už to není, co bývalo a potkat někoho po 23. hodině i o víkendu je problém, ale pořád se hraje.
A nevidím důvod, proč pořád něco řešit na foru. Jedině, že by Max tady hodil pár sjetejch příspěvků.
Co chcete pořád řešit? Skill, povolání, mapy? Rolling Eyes


Sory sice sem se zarek ze uz tady nic komentovat nebudu ale dneska sem se omylem utuk a vyskyt sem se tady rikal sem si tak schvalne o co sem za ty dva mesice prisel a zjistil sem jednu jedinou vec o hovno!!!!

(Neber to osobne castrole!!!) Ale kdyz se tady resi rybareni misto wolfa tak no coment to samy ta Vase LAN party 6lidi co se vyjadrilo k terminu smesny Rolling Eyes

HOLD REGNET JE MRTVEM A UZ HO NIKDO NIKDY NEVZKRISY!!!!
Skoda bavil sem se tady(obcas) skvele ale hold nic nevydrzi na vecny casy!!!

Ps:Kape nenapsal bych sem ani radku nebejt toho jakym stylem sme okomentoval a milej zlatej kamarade uvedom si jednu vec sice sem psal mozna "shity" ale diky nim tady bylo aspon obcas trosku zivo coz se o momentalni situaci zrovna rict neda a tvoje debilni otazka ve stilu co chcete vlastne furt resit na foru je imbecilni uvedom si jednu vec pokud nikdo nic neresi na foru znamena to ze se ve hre nic nedeje co by stalo za rec coz jinak receno znamena ze regnet uz nestoji ani za rec!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 08:20    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
KAP napsal:
Sice už to není, co bývalo a potkat někoho po 23. hodině i o víkendu je problém, ale pořád se hraje.
A nevidím důvod, proč pořád něco řešit na foru. Jedině, že by Max tady hodil pár sjetejch příspěvků.
Co chcete pořád řešit? Skill, povolání, mapy? Rolling Eyes


Sory sice sem se zarek ze uz tady nic komentovat nebudu ale dneska sem se omylem utuk a vyskyt sem se tady rikal sem si tak schvalne o co sem za ty dva mesice prisel a zjistil sem jednu jedinou vec o hovno!!!!

(Neber to osobne castrole!!!) Ale kdyz se tady resi rybareni misto wolfa tak no coment to samy ta Vase LAN party 6lidi co se vyjadrilo k terminu smesny Rolling Eyes

HOLD REGNET JE MRTVEM A UZ HO NIKDO NIKDY NEVZKRISY!!!!
Skoda bavil sem se tady(obcas) skvele ale hold nic nevydrzi na vecny casy!!!

Ps:Kape nenapsal bych sem ani radku nebejt toho jakym stylem sme okomentoval a milej zlatej kamarade uvedom si jednu vec sice sem psal mozna "shity" ale diky nim tady bylo aspon obcas trosku zivo coz se o momentalni situaci zrovna rict neda a tvoje debilni otazka ve stilu co chcete vlastne furt resit na foru je imbecilni uvedom si jednu vec pokud nikdo nic neresi na foru znamena to ze se ve hre nic nedeje co by stalo za rec coz jinak receno znamena ze regnet uz nestoji ani za rec!!!!
mili Maxi neznamena,ze kdyz se vyjadrilo 6 lidi na foru ze prijede na lanparty,ze nas bude 6 Laughing pocita se cca z 14 lidma... ne kazdej sem blije kraviny...da se i jinak domlouvat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 08:42    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
KAP napsal:
Sice už to není, co bývalo a potkat někoho po 23. hodině i o víkendu je problém, ale pořád se hraje.
A nevidím důvod, proč pořád něco řešit na foru. Jedině, že by Max tady hodil pár sjetejch příspěvků.
Co chcete pořád řešit? Skill, povolání, mapy? Rolling Eyes


Sory sice sem se zarek ze uz tady nic komentovat nebudu ale dneska sem se omylem utuk a vyskyt sem se tady rikal sem si tak schvalne o co sem za ty dva mesice prisel a zjistil sem jednu jedinou vec o hovno!!!!

(Neber to osobne castrole!!!) Ale kdyz se tady resi rybareni misto wolfa tak no coment to samy ta Vase LAN party 6lidi co se vyjadrilo k terminu smesny Rolling Eyes

HOLD REGNET JE MRTVEM A UZ HO NIKDO NIKDY NEVZKRISY!!!!
Skoda bavil sem se tady(obcas) skvele ale hold nic nevydrzi na vecny casy!!!

Ps:Kape nenapsal bych sem ani radku nebejt toho jakym stylem sme okomentoval a milej zlatej kamarade uvedom si jednu vec sice sem psal mozna "shity" ale diky nim tady bylo aspon obcas trosku zivo coz se o momentalni situaci zrovna rict neda a tvoje debilni otazka ve stilu co chcete vlastne furt resit na foru je imbecilni uvedom si jednu vec pokud nikdo nic neresi na foru znamena to ze se ve hre nic nedeje co by stalo za rec coz jinak receno znamena ze regnet uz nestoji ani za rec!!!!
Ja sem to taky dal do položky pokec,pokud vim tak tam se muže kecat o všem ale to sis zase nevšim co jak si byl sjetej
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 10:07    Předmět: Citovat

no nechci se někoho dotknout nebo někomu přitakávat ale posledně to měl pod palcem bell a ten se tomu věnoval více a ted se lanky podle jeho posledních slov nezůčastní a je to pravda moc lidí sem nepíše sice jak říkám dá se to pořešit i jináč ale nikomu to snad ruce neutrhne -napsat .já......... dorazím . na to že podle datumu co vede je to za 10 dní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 17:04    Předmět: Citovat

tak at se tu taky resi neco o hre. Kuci, diky za vcera, pekna hra, uz dlouho jsem si tak pekne nezahral, bylo nas tak akorat. Vim ze to sem nepatri, ale nechci zakladat dalsi tema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 14:19    Předmět: Citovat

...tak lanka se nam pomalu blizi,tak trosku upresnim propozice Wink

jelikoz ten den je v Horicich tj. cca 12km od Mlazovic turnaj ve florbale a ja,Rybizek a Martinkdo se ho ucastnime,tak my prijedeme na lanku hned po skonceni turnaje cca v 15h...jestli chcete muzete nas prijet podporit o boj o predposledni misto o ktere se kazdy rok pereme Very Happy loni na najezdy posledni,ale letos to dame Very Happy a pak muzeme hromadne odjet do Mlazovic,anebo s Joeym jsem domluvenej,ze tam bude od 12h to pripravovat,tak kdo chce muze jet rovnou Wink necham na vas...

hrat se tedy bude JAYMOD ktery privezou kluci z BMC klanu....spousta novejch a taky stavajicich map,ale upravene z klasiky,jak je neznate Smile
masakralni hlasky...misto cinkani se ozyva " a do repy" Smile nove zbrane napr...molotov,brokovnice,jedovaty plyn,miny ktere,kdyz na ne stoupnete,tak vyleti do vzduchu a bouchne...hodne svinske:-)) atd.

proste je se na co tesit,doufam ze se jeste nekdo prida...budeme se na vas tesit kluci z Horicka a Mlazovicka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 17:10    Předmět: Citovat

hele prosím tě kopine sice si to pěkně popsal co nas čeká a nemine ale raději by mě zajímalo jestli dorazi taky kluci z M.B. a taky kosta z bartem a nejen ty kluci z BMC -doufám že rybízek dorazí tentokrát sám ně že by mi vadila jeho polovička ale když je tam tak je jasné že nám ho zase v tom nejlepčím odtáhne domů Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 17:39    Předmět: Citovat

Sklipkan77 napsal:
hele prosím tě kopine sice si to pěkně popsal co nas čeká a nemine ale raději by mě zajímalo jestli dorazi taky kluci z M.B. a taky kosta z bartem a nejen ty kluci z BMC -doufám že rybízek dorazí tentokrát sám ně že by mi vadila jeho polovička ale když je tam tak je jasné že nám ho zase v tom nejlepčím odtáhne domů Very Happy
hele uprimne doufam,ze jeho draha polovicka pojede,at mam s kym jet domu...je to v podstate nas ridic,aby jsme mohli bumbat Wink spat tam nebudu....muj stav to bohuzel nedovoluje Confused ...jinak nevim kdo se skryva pod hlasujicima a je me to v podstate jedno,alespon to beru jako prekvapko...a dvojcata to opravdu netusim jestli prijedou ale furt pocitam min. 12lidi ale spise 15...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stimpi



Založen: 1.5.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 23:00    Předmět: Lanka Citovat

Zdarec,
sorry ze pisu az ted ... sleduju spis FB, sem moc nekoukám...

Pro upřesnění, stvořitelem serveru je kolega Civilist, já si ho jen pro potřeby LANky půjčuju, já tam mám na svědomí úpravu jedný mapky Wink

samo přijedu Smile

Sti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 00:36    Předmět: Citovat

a je to tady z BMC prijede jenom Stimpi Confused tak jsem zvedavej kolik se nas tam nakonec sejde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 15:49    Předmět: Citovat

Hmm koukám že asi nebudu spěchat počkam asi doma do 16 h. a jestli tam nebde tak aspon 10 lidí tak to asi taky zdám -nerad bych tam pařil v 5 lidech to fakt asi potom nemá cenu a to ještě aš paní rybízová zavelí tak ve 22 tam budu sám se stimpim né Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 15:56    Předmět: Citovat

jo a taky udělějte seznam lidí kdo tam přijede mě by to zajímalo když vidím že zatím ůčast je kopin,rybízek,stimpi,joey a jáá --co kluci z hostinného? nebo kortys? nepočítám ty místní kluci jako posledně teda jestli tam budou -nic proti ale bell to měl více pod palcem a věděli jsme hned na čem jsme a určo mě neuspokojí co si kde pošeptáte je dorazí ten nebo onen a asi budu opravdu překvapený až se tam sejdem jen v 5 lidech to mě jako překvapení fakt kopine nepřipadá sorry vím že za to nemůžeš ale jen ti reaguju na to že opravdu to nějak umírá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korys
Level2


Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Vyšehořovice(Praha východ)

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 23:23    Předmět: Citovat

cus ja neprijedu musim zustat v praci na morave snad priste ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 23:47    Předmět: Citovat

no tak to tak vypada,ze tu lanku odpiskame a uz asi zednou delat nebudeme...zajem opadl a v 8 lidech to me taky muze prdel polibit Rolling Eyes
at se tedy prihlasi,kdo hlasoval proto,ze prijede a vyhodnotime to jestli to ma ci nema smysl..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com